Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО

10
1736

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік.

Громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік починається 16 вересня 2021 року і триватиме до 30 вересня 2021 року включно.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) свої зауваження та пропозиції.

Пропонуємо ознайомитися з Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік.

Подати свої зауваження та пропозиції, а також ознайомитись з паперовою версією документів, можна у відділі з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, 2, або за тел.: (0619) 49-03-11;  [email protected].

Відповідальна особа: заступник начальника відділу з благоустрою та екології Копмаль Олена Василівна (контактні дані:  [email protected]; 49-03-11)