Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Освіта в умовах війни: у мелітопольських школах стартував навчальний рік

48
532

Навчальний рік 2024/2025 стартував для мелітопольських школярів за особливих обставин, які продиктовані окупацією. Незважаючи на складну ситуацію, 7 об'єднаних закладів загальної середньої освіти — Мелітопольські гімназії №4, 11, 20, 23 та Ліцеї №9, 16, 24 — розпочали освітній процес у дистанційному форматі. Загалом до навчання долучилося понад 7000 учнів, серед яких 162 першокласники. Важливо, що ці діти, хоч і перебувають у різних місцях — за кордоном, у Запоріжжі, інших містах України, тощо — мають можливість продовжувати навчання у своїх рідних школах.

Для учнів, які проживають у Запоріжжі, відкрито можливість змішаного формату навчання у Мелітопольській гімназії №23 та Ліцеї №9. Батьки 150 учнів 1-11 класів обрали саме цей варіант, який поєднує дистанційні уроки з очними заняттями, що дозволяє дітям краще адаптуватися до навчання та зберігати соціальні контакти.

Освітяни Мелітополя, працюючи віддалено, роблять усе можливе, щоб забезпечити учням якісну освіту, незалежно від обставин. Вони створюють нові можливості для тих, хто вимушено покинув рідне місто, підтримуючи їхню мотивацію і віру в майбутнє.

Для школярів, які відвідують простори допомоги "Саме тут" у  Києві, Львові та Дніпрі, благодійники передали допомогу до 1 вересня. 
Надзвичайно вдячні Мелітопольцям у Фінляндії та ініціативній волонтерській груп в м. Лахті Supplies & Help for Ukrainians, Фонду «Berlin Hаnds for Ukraine» , Фонд «Save the Children», Церкві євангельських християн «БЛАГОДАТЬ» , Клубу «Подаруй книгу», Компанії «НОВА ПОШТА», БО "БФ Карітас Донецьк", ТМ «МИРНЕНСЬКА» , Громадській організації «Мелітополь Незламний», Громадській організації «Черешнева Столиця» , Громадській організації «МЕЛІТА». Громадській організації «За новий Мелітополь».

 

Також за темою

28 червня – День Конституції УкраїниЧитати далі

28 червня – День Конституції України

Сьогодні ми відзначаємо державне свято, яке має особливе значення для кожного громадянина – День Конституції України.
У Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!» — символ незламності та єдності містаЧитати далі

У Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Укра...

Марка, створена Укрпоштою, візуально передає дух Мелітополя та силу української ідентичності
26 червня — День кримськотатарського прапораЧитати далі

26 червня — День кримськотатарського прапора

Кримські татари — невід’ємна частина українського народу.