Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав 

4
381

 В 2004 році Президент України підписав Указ про відзначення щорічно 15 лютого Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У бойових діях на території Афганістану, інших воєнних конфліктах на території іноземних держав брали участь та загинули мешканці  України. 

Від початку повномасшабного вторгнення росії на територію України сотні ветеранів збройних конфліктів, які відбувалися на території інших ржав, добровільно пішли на війну. Боронять Україну й усі миротворці, які перебували з відповідними місіями на територіях інших держав та за рішенням Президента були відкликані додому.

Вічна пам’ять полеглим воїнам. Тим, кому довелося виконувати бойові накази за межами Батьківщини, жертвуючи власним життям.  Сили і наснаги тим, хто повернувся додому і нині активно допомагає Україні відстоювати незалежність. 
 
Пам'ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до монумента воїнам-інтернаціоналістам на Алеї Бойової Слави в м. Запоріжжі

Також за темою

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфліктуЧитати далі

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройн...

Для батьків та опікунів які з дітьми виїхали з м. Мелітополь, є можливість оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфлікту.
До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родинЧитати далі

До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх р...

У місті Запоріжжі розпочала роботу Комунальна установа «Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин» М...
Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та ЛьвовіЧитати далі

Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та Львові

Мелітопольці, які вимушено виїхали з рідного міста, можуть звернутися у відділи ЦНАП у Києві та Львові за отриманням якісних послуг