Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Україна відзначає День Гідності та Свободи

0
445

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи та десяту річницю початку Євромайдану 

Нагадаємо, День Гідності та Свободи відзначається на державному рівні 21 листопада з 2014 року на честь початку цього дня двох революцій – Помаранчевої у 2004 році та Євромайдану і Революції гідності у 2013-му. 

Революція гідності визнана одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. У десяту річницю Євромайдану попри повномасштабну війну з росією Україна має вагомі результати на шляху до Євроінтеграції. 

Мелітопольський міський голова Іван Федоров зазначив, що гідність і свобода - у крові кожного українця. Це те, за що ми боролися впродовж віків, і те, що відстоюємо нині.

- Через десять років після Революції Гідності обраний нами шлях незмінний. Виборюємо право на європейський вектор розвитку, захищаємо демократичні цінності. І головна зброя нашої перемоги - гідність та свобода. Єднаймося у боротьбі! - закликав Мелітопольський міський голова.

Зазначимо, що цьогоріч День Гідності та Свободи відзначається під гаслом "Заряджені гідністю і жагою свободи". А Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.

Також за темою

У віртуальному просторі почав діяти новий проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)Читати далі

У віртуальному просторі почав діяти новий проєкт з кібербезп...

Громадяни, приватний та державний сектор об'єдналися для протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі
10 років спротиву окупації Криму та початку війни Читати далі

10 років спротиву окупації Криму та початку війни

Сьогодні десята річниця початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула росія проти України.
Національна єдність українців стала основою успішного спротивуЧитати далі

Національна єдність українців стала основою успішного спрот...

Повномасштабний напад пришвидшив консолідацію української нації. Наступ військ РФ вдалося зупинити завдяки спільним зусиллям українців, які стали на з...