Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЄВідновлення в окупації: як отримати компенсацію за знищене житло

0
451

Нагадаємо, раніше отримати компенсацію від держави могли тільки власники зруйнованого житла на підконтрольній Україні території. Тепер у проєкті ЄВідновлення це стало можливим і для людей, знищене майно яких знаходиться в окупації. 

- Уряд України підтримує людей з усіх територій, в тому числі окупованих ворогом. А команда Мелітополя першою впроваджує урядові програми підтримки наших мешканців.
Саме наше місто починає роботу програми ЄВідновлення для ТОТ. Будемо допомагати людям, житло яких знищене ворогом і знаходиться в окупації, якнайшвидше отримати кошти від держави - не чекаючи на деокупацію, - повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Факт руйнувань нерухомості буде підтверджуватися за допомогою супутникових знімків. 

Зазначимо, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну у Мелітополі було зруйновано майже 20 будинків. Спеціалісти вже опрацьовують заявки мешканців і відпрацьовують механізм, як за допомогою супутникових знімків довести факт знищення житла.

- Наша мета - не тільки допомогти людям, а й «набити руку», щоб у подальшому передати свій успішний досвід іншим окупованим громадам, - підкреслив Іван Федоров.

Подати заявку на компенсацію можна через застосунок «Дія», у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) або до нотаріуса.
За додатковою інформацією звертайтесь на гарячу лінію відкритого простору допомоги «Саме тут» за телефоном +38 (067) 329-01-81.

Також за темою

У віртуальному просторі почав діяти новий проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)Читати далі

У віртуальному просторі почав діяти новий проєкт з кібербезп...

Громадяни, приватний та державний сектор об'єдналися для протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі
10 років спротиву окупації Криму та початку війни Читати далі

10 років спротиву окупації Криму та початку війни

Сьогодні десята річниця початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула росія проти України.
Національна єдність українців стала основою успішного спротивуЧитати далі

Національна єдність українців стала основою успішного спрот...

Повномасштабний напад пришвидшив консолідацію української нації. Наступ військ РФ вдалося зупинити завдяки спільним зусиллям українців, які стали на з...