Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Ще одній категорії ВПО можуть продовжити виплати

6
455

Віцепрем’єрка Ірина Верещук запропонувала продовжити виплати ВПО родинам із малолітніми дітьми у регіонах, де не працюють дитячі садки. Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«На гарячі лінії Мінреінтеграції телефонують жінки-ВПО з малолітніми дітьми, які мешкають у регіонах, де не працюють дитячі садочки. Жінки пояснюють, що у зв’язку з цим не можуть вийти на роботу. Тому їх турбує, чи будуть продовжені їм виплати. Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка становить 3 тисячі гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тисячі гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб», – повідомляють у міністерстві.

У Мінреінтеграції нагадали, що відповідно до постанови КМУ №332 для сімей з-поміж вразливих категорій населення допомога може бути призначена ще на один шестимісячний період, якщо у родині є:

• діти з інвалідністю;

• особи, які доглядають за особою з інвалідністю;

• особи пенсійного віку;

• особи, які мають трьох і більше дітей віком до 18 років;

• неповнолітні та малолітні діти, які прибули без супроводу законного представника;

• якщо сукупний дохід на одного члена сім’ї не перевищує 4 прожиткових мінімумів.

Під час засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО  Ірина Верещук запропонувала розширити перелік категорій незахищених верств населення, яким будуть продовжені виплати ВПО ще на півроку.

«Зокрема, я пропоную продовжити такі виплати родинам переселенців із малолітніми дітьми у регіонах, де не працюють дитячі садочки. Маємо підтримати наших людей, які потрапили у складні життєві обставини внаслідок збройної агресії», – зазначила Ірина Верещук.

Нагадаємо, внутрішнім переселенцям, які отримували допомогу станом на 1 серпня 2023 року, виплати було автоматично продовжено ще на шість місяців – до кінця січня 2024 року.

Також за темою

Анкетування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення(для суб'єктів звернення) та оцінювання доступності публічних послуг (для посадових осіб суб'єкта надання)Читати далі

Анкетування щодо доступності публічних послуг у сфері соціал...

Анкетування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення) та оцінювання доступності публічних...
Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за подовженням виплатЧитати далі

Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 ...

Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за подовженням виплат
Захисникам та мешканцям Мелітопольської міської територіальної громади - 169 особам, вже виплатили майже 4 млн.гривеньЧитати далі

Захисникам та мешканцям Мелітопольської міської територіальн...

Захисникам та мешканцям Мелітопольської міської територіальної громади - 169 особам, вже виплатили майже 4 млн.гривень