Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Будь-які вибори на ТОТ - незаконні

7
617

З 31 серпня по 10 вересня 2023 року на окупованих територіях Запорізької області відбувалися, організовані країною-агресором, незаконні вибори в так зване «законодательное собрание» ТОТ Запорізької області та окупаційні місцеві ради.

Протягом одинадцяти днів мешканців окупованих територій тероризували так звані «виборчі комісії» в супроводі озброєних російських військових та силовиків.

Вони по кілька разів відвідували будинки, щоб точно проголосували всі мешканці. Ні про яке демократичне волевиявлення не йшлося. Члени виборчкомів прямо показували, де треба поставити відмітку – навпроти політпартії «Єдина росія» -  і контролювали процес голосування.

Ще до початку виборів росіяни оприлюднили результати «опитування», згідно яких 89 відсотків голосів буде віддано кандидатам-єдіноросам.

«Кандидати», до речі, заслуговують особливої уваги.  Близько третини з них – не мають жодного стосунку до Запорізької області.

Найбільший відсоток немісцевих – у «Єдіной росії» та ЛДПР – по 48 відсотків. Це мешканці найвіддаленіших регіонів рф – Уралу, Сибіру, Алтайського краю, тощо.

В останній день «волевиявлення» в Запорізькій області відкрилося близько 450 дільниць. В цей день окупанти змусили приходити на дільниці працівників бюджетних та муніципальних установ, щоб створити видимість масового голосування та зняти на камери «велику кількість виборців» 

Щоб імітувати демократичний процес, завезли нібито міжнародних наглядачів. Насправді, це громадяни ерефії та іноземці, які відпрацьовують ефесбешні методички. Вони вже «наглядали» за незаконним референдумом у Луганській та Донецькій областях і «не помітили» там ніяких порушень закону.

Проведення Росією псевдовиборів на ТОТ суперечить загальновизнаним нормам міжнародного права та Конституції України та ставить під загрозу життя і здоров’я громадян України на тимчасово окупованих частинах території України.

Україна не визнає незаконні вибори на ТОТ, вважає їхні результати нікчемними і такими, що не матимуть жодних правових наслідків.

Організатори цих псевдовиборів мають нести кримінальну відповідальність.

Також за темою

До уваги! Мелітопольський ЦНАП працюватиме у вихідні 13-14 липня!Читати далі

До уваги! Мелітопольський ЦНАП працюватиме у вихідні 13-14 л...

Цими вихідними мелітопольський ЦНАП працює для того, щоб військовозобов'язані могли оновити дані
ЦНАП Мелітополя видає інформацію з Державного реєстра речових прав на нерухоме майноЧитати далі

ЦНАП Мелітополя видає інформацію з Державного реєстра речови...

Отримати документ можна звернувшись до ЦНАП м. Мелітополя,  незалежно від місця реєстрації місця проживання заявника, або місця знаходження об&#...
Вітаємо випускників -2024 !Читати далі

Вітаємо випускників -2024 !

Незважаючи на війну, переселення та інші виклики, мелітопольські школярі показали високі результати у навчанні.