Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Сьогодні відзначається 78-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

4
366

Вже другий рік поспіль українці відзначають річницю перемоги над нацизмом в умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України. 

Сьогодні Україна виступає справжнім форпостом між країною-терористом росією та цивілізованим світом. І ціна, яку сплачують українці, є надвисока - людські життя. 

Наразі весь цивілізований світ об’єднався задля відновлення миру через перемогу над державою-агресором та задля подолання тероризму, який чиниться проти цивільного населення. 

Із такою підтримкою, яку наша держава відчуває з початку повномасштабного вторгнення, Україна обов’язково здобуде Перемогу, яку будемо відзначати з усім цивілізованим світом. 

Вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом. Та низько схиляємо голови перед захисниками України, які захищають мир та свободу нашої держави. 

Перемогли нацизм - переможемо і рашизм!

Також за темою

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфліктуЧитати далі

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройн...

Для батьків та опікунів які з дітьми виїхали з м. Мелітополь, є можливість оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфлікту.
До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родинЧитати далі

До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх р...

У місті Запоріжжі розпочала роботу Комунальна установа «Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин» М...
Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та ЛьвовіЧитати далі

Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та Львові

Мелітопольці, які вимушено виїхали з рідного міста, можуть звернутися у відділи ЦНАП у Києві та Львові за отриманням якісних послуг