Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЧИ МОЖЛИВА СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВНИМИ ЗРАДНИКАМИ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ?

6
2190

Загальний опис ситуації
12 березня 2022 року окупантами РФ була створена окупаційна адміністрація у м.Мелітополі. Головними дійовими особами окупаційної адміністрації є місцеві проросійські політики з політичної партії «Опозиційний блок»:
    1. Євген Балицький – депутат Запорізької обласної ради. Відповідає за загальну комунікацію з ФСБ, Росгвардією, ГУ ГШ ЗС РФ.
    2. Галина Данильченко – депутат Мелітопольської міської ради. Самопроголошений голова окупаційної адміністрації (в.о. міського голови м.Мелітополя). Відповідає за репресії проти проукраїнського цивільного населення, а також за схиляння чиновників та співробітників комунальних підприємств до співпраці з окупантами (схиляє до вчинення кримінального злочину «колабораціонізм»).
    3. Олександр Фалько – депутат Мелітопольської міської ради. Відповідає за впровадження масштабної схеми привласнення коштів по всім комунальним підприємствам міста Мелітополя. 
    За фактом створення окупаційної адміністрації міста Мелітополя Управлінням СБУ в Запорізькій області під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за частиною першою статті 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада». Фігурантам кримінального провадження вже оголошена підозра.
    Будь-які особи, які контактують або співпрацюють з державними зрадниками, будуть вважатися їх спільниками та будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.


    Які допустимі межі контактів з окупаційною адміністрацією?
    Контакти або домовленості з окупаційною адміністрацією можливі ВИКЛЮЧНО у разі крайньої необхідності, в умовах усунення реальної небезпеки, що загрожує життєздатності громади (наприклад, вимушені контакти для вирішення проблеми з критичної нестачі продовольства, води, медикаментів тощо).
    Водночас, такі контакти не можуть мати характер співпраці, переходу на його бік, визнання влади РФ, прийняття та використання символіки РФ, наданні ворогу будь-якої допомоги.
    Дії в умовах крайньої необхідності не є підставою настання кримінальної відповідальності.


    Які контакти з окупаційною адміністрацією СУВОРО заборонені та караються пожиттєвим позбавленням волі за державну зраду?
-    Надання окупанту будь-якої фінансової, матеріально-технічної чи іншої подібної допомоги
-    Зайняття будь-яких посад під керівництвом окупаційної адміністрації
-    Заохочення населення до прийняття гуманітарної допомоги від держави-агресора
-    Сприяння в створенні пропагандистських відео- чи фотоматеріалів (у тому числі надання інтерв’ю)
-    Проведення або участь у псевдореферендумі, місцевих виборів, інших форм народного волевиявлення, громадських зборів (віче) з метою легітимізації влади окупантів

    Шановні мелітопольці! У разі, якщо ви стали свідками співпраці окремих осіб з окупаційної адміністрацією міста Мелітополя, просимо повідомити цю інформацію на безкоштовну гарячу лінію СБУ: 0 800 501 482 (дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні).
    ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !

@ Запорізька обласна військова адміністрація
 

Також за темою

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення в Мелітополь після деокупаціїЧитати далі

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення ...

19-20 травня 2023 року у Києві на базі Creative State of Arsenal відбувся цікавий захід, при підтримці Ради Європи в рамках реалізації проєкту «...
21 травня - День пам'яті жертв політичних репресійЧитати далі

21 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій комуністичного режиму. Через понад 80 років після тих кривавих подій маємо справ...
9 травня відзначається День Європи Читати далі

9 травня відзначається День Європи

73 роки тому Європа об'єдналася, щоб не допустити повторення помилок минулого й кровопролитних воєн.