Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітопольський міський голова закликав громадян залишатися вдома та не виходити у місто без крайньої необхідності

14
3029

Мелітопольський міський голова Іван Федоров вийшов у прямий ефір у своїх соцмережах, аби оперативно проінформувати громадян про безпекову ситуацію у місті. Іван Сергійович спростував чутки про те, що у Мелітополі майорить російський прапор. Над адмінбудівлею виконкому державний прапор України.

Іван Федоров повідомив, що ніч пройшла спокійно, немає жертв серед мирного населення чи техніки. На сьогодні всі комунальні служби працюють у штатному режимі. Проте після вчорашнього обстрілу аеродрому виникла проблема з поставкою тепла у авіамістечко, оскільки пошкоджена котельня, що знаходиться у військовій частині. Як тільки з’явиться можливість, комунальні служби розпочнуть відновлення її роботи.

 - Зараз я знаходжусь у своєму кабінеті. Те, що ви бачили у ЗМІ про появу невідомих у будівлі виконкому, - правда. Незрозумілі люди були тут 5 хвилин, пройшли коридорами та пішли. Кілька годин тому до охорони громадського порядку та оборони міста приступила Національна гвардія України. Місто, наскільки це можна сказати, знаходиться у безпеці.

Ситуація достатньо напружена! Я звертаюсь до всіх мешканців міста з проханням за можливості залишатися зараз вдома, не виїжджати у місто та не виходити до міста.

Ми знаходимось на постійному зв’язку зі штабом оборони області, там активно працюють. народний депутат України Сергій Мінько та голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков.

Всі лікарні працюють у штатному режимі. Над адмінбудівлею виконкому майорить український прапор – і ніякого іншого прапору тут бути не може. Зараз найголовніше для нас – залишатися вдома, у безпечних містах та зберігати спокій. Сподіваюсь, що вже найближчим часом Мелітополь повернеться до свого звичного життя і наші прямі ефіри будуть про те, як розвивається наше місто! - звернувся до громадян Іван Федоров.

Також за темою

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення в Мелітополь після деокупаціїЧитати далі

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення ...

19-20 травня 2023 року у Києві на базі Creative State of Arsenal відбувся цікавий захід, при підтримці Ради Європи в рамках реалізації проєкту «...
21 травня - День пам'яті жертв політичних репресійЧитати далі

21 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій комуністичного режиму. Через понад 80 років після тих кривавих подій маємо справ...
9 травня відзначається День Європи Читати далі

9 травня відзначається День Європи

73 роки тому Європа об'єдналася, щоб не допустити повторення помилок минулого й кровопролитних воєн.