Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітопольський міський голова закликав громадян залишатися вдома та не виходити у місто без крайньої необхідності

20
3500

Мелітопольський міський голова Іван Федоров вийшов у прямий ефір у своїх соцмережах, аби оперативно проінформувати громадян про безпекову ситуацію у місті. Іван Сергійович спростував чутки про те, що у Мелітополі майорить російський прапор. Над адмінбудівлею виконкому державний прапор України.

Іван Федоров повідомив, що ніч пройшла спокійно, немає жертв серед мирного населення чи техніки. На сьогодні всі комунальні служби працюють у штатному режимі. Проте після вчорашнього обстрілу аеродрому виникла проблема з поставкою тепла у авіамістечко, оскільки пошкоджена котельня, що знаходиться у військовій частині. Як тільки з’явиться можливість, комунальні служби розпочнуть відновлення її роботи.

 - Зараз я знаходжусь у своєму кабінеті. Те, що ви бачили у ЗМІ про появу невідомих у будівлі виконкому, - правда. Незрозумілі люди були тут 5 хвилин, пройшли коридорами та пішли. Кілька годин тому до охорони громадського порядку та оборони міста приступила Національна гвардія України. Місто, наскільки це можна сказати, знаходиться у безпеці.

Ситуація достатньо напружена! Я звертаюсь до всіх мешканців міста з проханням за можливості залишатися зараз вдома, не виїжджати у місто та не виходити до міста.

Ми знаходимось на постійному зв’язку зі штабом оборони області, там активно працюють. народний депутат України Сергій Мінько та голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков.

Всі лікарні працюють у штатному режимі. Над адмінбудівлею виконкому майорить український прапор – і ніякого іншого прапору тут бути не може. Зараз найголовніше для нас – залишатися вдома, у безпечних містах та зберігати спокій. Сподіваюсь, що вже найближчим часом Мелітополь повернеться до свого звичного життя і наші прямі ефіри будуть про те, як розвивається наше місто! - звернувся до громадян Іван Федоров.

Також за темою

Черешнево по всій Україні (ВІДЕО)Читати далі

Черешнево по всій Україні (ВІДЕО)

У чотирьох центрах "Мелітополь Саме Тут" провели улюблений фестиваль смачної ягоди
Ukraine Recovery Conference 2024 - про безпеку, економічну спроможність та енергетичну стійкість України.Читати далі

Ukraine Recovery Conference 2024 - про безпеку, економічну с...

Конференція з питань відновлення України – Ukraine Recovery Conference 2024, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, об'єдн...
Назавжди у небі: пам’ять про героїв ІЛ-76 жива Читати далі

Назавжди у небі: пам’ять про героїв ІЛ-76 жива 

У 10-ті роковини трагедії  мелітопольців, які наразі мешкають у Запоріжжі, Києві, Дніпрі та Львові, об’єднав телеміст-реквієм.