Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітопольський міський голова закликав громадян залишатися вдома та не виходити у місто без крайньої необхідності

14
3244

Мелітопольський міський голова Іван Федоров вийшов у прямий ефір у своїх соцмережах, аби оперативно проінформувати громадян про безпекову ситуацію у місті. Іван Сергійович спростував чутки про те, що у Мелітополі майорить російський прапор. Над адмінбудівлею виконкому державний прапор України.

Іван Федоров повідомив, що ніч пройшла спокійно, немає жертв серед мирного населення чи техніки. На сьогодні всі комунальні служби працюють у штатному режимі. Проте після вчорашнього обстрілу аеродрому виникла проблема з поставкою тепла у авіамістечко, оскільки пошкоджена котельня, що знаходиться у військовій частині. Як тільки з’явиться можливість, комунальні служби розпочнуть відновлення її роботи.

 - Зараз я знаходжусь у своєму кабінеті. Те, що ви бачили у ЗМІ про появу невідомих у будівлі виконкому, - правда. Незрозумілі люди були тут 5 хвилин, пройшли коридорами та пішли. Кілька годин тому до охорони громадського порядку та оборони міста приступила Національна гвардія України. Місто, наскільки це можна сказати, знаходиться у безпеці.

Ситуація достатньо напружена! Я звертаюсь до всіх мешканців міста з проханням за можливості залишатися зараз вдома, не виїжджати у місто та не виходити до міста.

Ми знаходимось на постійному зв’язку зі штабом оборони області, там активно працюють. народний депутат України Сергій Мінько та голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков.

Всі лікарні працюють у штатному режимі. Над адмінбудівлею виконкому майорить український прапор – і ніякого іншого прапору тут бути не може. Зараз найголовніше для нас – залишатися вдома, у безпечних містах та зберігати спокій. Сподіваюсь, що вже найближчим часом Мелітополь повернеться до свого звичного життя і наші прямі ефіри будуть про те, як розвивається наше місто! - звернувся до громадян Іван Федоров.

Також за темою

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід"Читати далі

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил тер...

Генерал-майор Осипчук Василь Миколайович очолив Регіональне управління Сил територіальної оборони «Схід», до складу якого входить сформова...
Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до престижної міжнародної платформи OBMINЧитати далі

Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до прес...

OBMIN — це підтримка українських музеїв у встановленні тривалих міжнародних контактів з закордонними інституціями культури, що дозволяють обміню...
Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога військовим.Читати далі

Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога війс...

Під час проведення чергової 30-ї сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували за головний фінансовий документ на 2024 рік.  Основні ...