Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітопольський міський голова Іван Федоров закликав громадян не панікувати та не допустити мародерства

7
1367

Мелітопольський міський голова Іван Федоров екстренно звернувся до мешканців міста. Вся критична інфраструктура міста працює у штатному режимі.

 - Після вранішнього повідомлення було здійснено ряд обстрілів прилеглої до Мелітополя території – військової частини нашого аеродрому. Після цього військові прийняли рішення покинути аеродром, щоб не наражати на небезпеку мирних мешканців під час повітряних обстрілів. Життєдіяльність міста здійснюється у звичному режимі. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення зупинити масовий продаж палива на автомобільних заправках. Воно буде відпускатися у мінімальній кількості для приватних осіб, перевагу віддаватимуть підприємствам критичної інфраструктури. Обмеження від завтрашнього дня буде і у продажу продуктів харчування, - повідомив Іван Федоров.

Сьогодні мелітопольці активно записуються до лав тероборони. Головне завдання тероборони зараз – захистити місто від мародерства. Іван Федоров закликав мешканців міста пильно ставитись до свого майна.

 - Проведені наради з представниками силових структур та військовослужбовців щодо безпеки у місті. Будуть створені бригади з представників силових структур для забезпечення безпеки вночі. Разом з народним депутатом Сергієм Мінько ми відпрацювали план цивільної оборони у Мелітополі. На базі ПК ім. Шевченка розгорнутий штаб, куди можуть звертатись вимушені переселенці. Перші переселенці з Генічеську вже звернулись. Мелітопольці тут також можуть отримати всі необхідні консультації.

Вся критична інфраструктура міста працює у штатному режимі. Кожну годину ми моніторимо ситуацію у водоканалі, теплових мережах, міськгазі та електромережах. Всі лікарні працюють у штатному режимі. Прошу зберігати спокій! Наразі немає загроз у наших житлових кварталах, - звернувся до мешканців міста Іван Федоров.    

Також за темою

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення в Мелітополь після деокупаціїЧитати далі

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення ...

19-20 травня 2023 року у Києві на базі Creative State of Arsenal відбувся цікавий захід, при підтримці Ради Європи в рамках реалізації проєкту «...
21 травня - День пам'яті жертв політичних репресійЧитати далі

21 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій комуністичного режиму. Через понад 80 років після тих кривавих подій маємо справ...
9 травня відзначається День Європи Читати далі

9 травня відзначається День Європи

73 роки тому Європа об'єдналася, щоб не допустити повторення помилок минулого й кровопролитних воєн.