Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітопольський міський голова Іван Федоров закликав громадян не панікувати та не допустити мародерства

13
1659

Мелітопольський міський голова Іван Федоров екстренно звернувся до мешканців міста. Вся критична інфраструктура міста працює у штатному режимі.

 - Після вранішнього повідомлення було здійснено ряд обстрілів прилеглої до Мелітополя території – військової частини нашого аеродрому. Після цього військові прийняли рішення покинути аеродром, щоб не наражати на небезпеку мирних мешканців під час повітряних обстрілів. Життєдіяльність міста здійснюється у звичному режимі. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення зупинити масовий продаж палива на автомобільних заправках. Воно буде відпускатися у мінімальній кількості для приватних осіб, перевагу віддаватимуть підприємствам критичної інфраструктури. Обмеження від завтрашнього дня буде і у продажу продуктів харчування, - повідомив Іван Федоров.

Сьогодні мелітопольці активно записуються до лав тероборони. Головне завдання тероборони зараз – захистити місто від мародерства. Іван Федоров закликав мешканців міста пильно ставитись до свого майна.

 - Проведені наради з представниками силових структур та військовослужбовців щодо безпеки у місті. Будуть створені бригади з представників силових структур для забезпечення безпеки вночі. Разом з народним депутатом Сергієм Мінько ми відпрацювали план цивільної оборони у Мелітополі. На базі ПК ім. Шевченка розгорнутий штаб, куди можуть звертатись вимушені переселенці. Перші переселенці з Генічеську вже звернулись. Мелітопольці тут також можуть отримати всі необхідні консультації.

Вся критична інфраструктура міста працює у штатному режимі. Кожну годину ми моніторимо ситуацію у водоканалі, теплових мережах, міськгазі та електромережах. Всі лікарні працюють у штатному режимі. Прошу зберігати спокій! Наразі немає загроз у наших житлових кварталах, - звернувся до мешканців міста Іван Федоров.    

Також за темою

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народуЧитати далі

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського н...

У 1944 році за два дні радянський режим депортував близько 190 тисяч кримських татар до Середньої Азії, знищивши в ешелонах смерті тисячі людей та по...
Захисники та мешканці Мелітопольської громади вже отримують кошти соціальної підтримкиЧитати далі

Захисники та мешканці Мелітопольської громади вже отримують ...

Захисникам та мешканцям Мелітопольської міської територіальної громади  - 169 особам, вже виплатили майже 4 млн.гривень соціальної підтримки за д...
День вишиванки - свято, що об'єднує серцяЧитати далі

День вишиванки - свято, що об'єднує серця

Вишита сорочка несе в собі потужну енергію наших предків, захищаючи нас від лихого.