Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

У Мелітополі розгорнули оперативний штаб з реагування на надзвичайні ситуації

2
1058

Сьогодні, 24 лютого, о 5.30 ранку були нанесені авіаційні удари по військовій частині, що розташована у Мелітополі. Після отримання цієї інформації у нашому місті був організуваний оперативний штаб з реагування на надзвичайні ситуації.  Мелітопольський міський голова Іван Федоров звернувся до громади з екстреною заявою.

 - Авіаудари були нанесені по воєнній інфраструктурі. На нашому аеродромі є постраждалі. Вся критична інфраструктура та всі комунальні служби працюють. Постачання тепла, газу, води та електроенергії проводиться у звичайному режимі.

На базі ПК ім. Шевченка розпочав роботу оперативний штаб з реагування на надзвичайні ситуації. Тут працюють представники управління соціального захисту населення, товариства Червоного Хреста України та інші спеціалісти для забезпечення всім необхідним та консультування городян.

Забезпечений безперешкодний доступ до укриттів та захисних споруд.

Жодного удару по цивільній інфраструктурі чи житловим об’єктам не нанесено. Всі навчальні заклади з сьогоднішнього дня закриті. Всі медичні заклади працюють у посиленому режимі. Ми зупиняємо планову госпіталізацію та максимально виписуємо зі стаціонарів планових хворих, аби звільнити місця задля того, щоб медики могли працювати у надзвичайній ситуації.

Вся наша команда знаходиться на робочих місцях, нікуди з міста ми не поїхали. І вас, шановні мешканці міста, я прошу не панікувати. Зберіть документи, встановіть зв'язок із рідними та залишайтеся вдома – зараз це найбезпечніше місце.

За інформацією військовослужбовців, ситуація під їхнім контролем. Ми залишаємося у своєму місті та забезпечуємо його роботу, - підкреслив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Також за темою

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення в Мелітополь після деокупаціїЧитати далі

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення ...

19-20 травня 2023 року у Києві на базі Creative State of Arsenal відбувся цікавий захід, при підтримці Ради Європи в рамках реалізації проєкту «...
21 травня - День пам'яті жертв політичних репресійЧитати далі

21 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій комуністичного режиму. Через понад 80 років після тих кривавих подій маємо справ...
9 травня відзначається День Європи Читати далі

9 травня відзначається День Європи

73 роки тому Європа об'єдналася, щоб не допустити повторення помилок минулого й кровопролитних воєн.