В рамках реалізації проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» 26 січня 2022 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області спільно з КУ «Агенція розвитку Мелітополя» і КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» проводяться консультації з громадськістю щодо стану реалізації у 2021 році Стратегії удосконалення та розвитку системи надання соціальних послуг Мелітопольської міської територіальної громади Запорізької області на період до 2027 року та внесення змін і доповнень до неї. Детальніше ознайомитись можна за посиланням.
До уваги громадян
25 січня 2022 г. 13:32
10
1493
Також за темою
Життя - не місце для бар’єрів
Часом буває важко вийти із зони комфорту й почати щось змінювати. Але якщо це зона «некомфорту» і є можливість покращити собі умови &mdash...
До уваги! Мелітопольський ЦНАП працюватиме у вихідні 13-14 л...
Цими вихідними мелітопольський ЦНАП працює для того, щоб військовозобов'язані могли оновити дані
ЦНАП Мелітополя видає інформацію з Державного реєстра речови...
Отримати документ можна звернувшись до ЦНАП м. Мелітополя, незалежно від місця реєстрації місця проживання заявника, або місця знаходження об...