Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

15
2068

На виконання вимог п. 4 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради оприлюднює проєкт Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звіт про СЕО.

Громадське обговорення проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звіту про СЕО починається 04 листопада 2021 року і триватиме до    03 грудня 2021 року включно.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) свої зауваження та пропозиції.

Пропонуємо ознайомитися з повідомленням про оприлюднення, проєктом Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звітом про СЕО.

Подати свої зауваження та пропозиції, а також ознайомитись з паперовою версією документів, можна у відділі з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, 2, або за тел.: (0619) 49-03-11; e-mail: [email protected].

Також за темою

Черешнево по всій Україні (ВІДЕО)Читати далі

Черешнево по всій Україні (ВІДЕО)

У чотирьох центрах "Мелітополь Саме Тут" провели улюблений фестиваль смачної ягоди
Ukraine Recovery Conference 2024 - про безпеку, економічну спроможність та енергетичну стійкість України.Читати далі

Ukraine Recovery Conference 2024 - про безпеку, економічну с...

Конференція з питань відновлення України – Ukraine Recovery Conference 2024, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, об'єдн...
Назавжди у небі: пам’ять про героїв ІЛ-76 жива Читати далі

Назавжди у небі: пам’ять про героїв ІЛ-76 жива 

У 10-ті роковини трагедії  мелітопольців, які наразі мешкають у Запоріжжі, Києві, Дніпрі та Львові, об’єднав телеміст-реквієм.