Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

8
1565

На виконання вимог п. 4 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради оприлюднює проєкт Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звіт про СЕО.

Громадське обговорення проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звіту про СЕО починається 04 листопада 2021 року і триватиме до    03 грудня 2021 року включно.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) свої зауваження та пропозиції.

Пропонуємо ознайомитися з повідомленням про оприлюднення, проєктом Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звітом про СЕО.

Подати свої зауваження та пропозиції, а також ознайомитись з паперовою версією документів, можна у відділі з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, 2, або за тел.: (0619) 49-03-11; e-mail: [email protected].

Також за темою

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід"Читати далі

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил тер...

Генерал-майор Осипчук Василь Миколайович очолив Регіональне управління Сил територіальної оборони «Схід», до складу якого входить сформова...
Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до престижної міжнародної платформи OBMINЧитати далі

Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до прес...

OBMIN — це підтримка українських музеїв у встановленні тривалих міжнародних контактів з закордонними інституціями культури, що дозволяють обміню...
Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога військовим.Читати далі

Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога війс...

Під час проведення чергової 30-ї сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували за головний фінансовий документ на 2024 рік.  Основні ...