Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
У Мелітополі презентували Концепцію розвитку велоінфраструктури
   

   У Мелітополі в on-line форматі 17 червня презентували Концепцію розвитку велоінфраструткури. Спікерами події стали перший заступник міського голови Ірина Рудакова, директор Агенції розвитку Мелітополя Ірина Славова, велоактивістки Мелітопольського велоклубу та розробники концепції та виконавча директорка Громадської організації “Спільно HUB”.


- Ми дуже раді тому, що розробка концепції розвитку велоінфраструктури міста Мелітополя підходить до фінального етапу. Чим ближче цей фінал, ми все більше відчуваємо, що більше тих, хто раніше не звертав на це уваги, проходив повз цих процесів, вже більше всіх включається в ці процеси. Ми це бачимо і по нашим керівникам, тим хто раніше говорив, що "це неможливо", тепер уже бачать, що все таки це можливо, що це необхідно городянам. І тому ми дуже раді, що такі концептуальні документи дозволяють місту розвиватися і бути дійсно вже європейським містом. Тому спасибі велике учасникам, громадської організації, нашим городянам, велосипедистам, які беруть участь в обговоренні, - зазначила перший заступник міського голови Ірина Рудакова.

Головною темою для обговорення стало питання – що закладено у Концепцію розвитку велоінфраструткури м. Мелітополя?

- Концепція містить всю необхідну інформацію для створення велоінфраструктури у Мелітополі. У документі представлена схема велосипедних маршрутів, по яких в першу чергу потрібно планувати велоінфраструктуру. Крім того, велоконцепція містить пропозиції щодо роботи міських служб та кроків, які потрібно зробити, щоб популяризувати велосипед як транспорт” - закцентував експерт “U-Cycle” Андрій Климчук.

Яна Брик, як залучена експертка від “U-Cycle” додала, що 107 км велошляхів у Мелітополі — це інвестиції не лише у безпеку, а й у розвиток економіки та туризму міста.

Окрім того, важливою була участь у презентації і представників велоспільноти міста. Зокрема, Ірина Шевченко, активістка Мелітопольського велоклубу.

- Цей документ дає надію зробити місто більш комфортним для всіх учасників руху. Адже збільшення кількості велосипедистів в результаті веде до розвантаження автомобільних доріг і тротуарів, що спонукає більшій безпеці руху, - зазначила Ірина Шевченко.

- Розроблена концепція - це, можна сказати, завдання для подальшої роботи вже безпосередньо до розробки детальних планів, проєктів, креслень саме велодоріжок і велосмуг. Цей документ служитиме дороговказом на майбутнє. Тому це дуже важливо зараз, - промовила Ольга Шаманська, активістка Мелітопольського велоклубу.

Наступним кроком роботи з документом є його винесення на сесію міської ради для затвердження. Цим питанням буде займатись Агенція розвитку Мелітополя.

- Безпосередньо Агенція є партнером в проєкті “ВелоМіста”. І саме Агенція буде виносити на сесію Мелітопольської міської ради Концепцію розвитку велоінфраструктури м. Мелітополь. Адже це є стратегічний документ, за яким ми будемо рухатися у розвитку велоінфраструктури в місті Мелітополі, - підкреслила Ірина Славова.

Ганна Дворна, виконавча директорка Громадської організації “Спільно HUB”, повідомила, що розробка “Концепції розвитку велоінфраструткури м. Мелітополя” виконується у рамках першого кроку “Програми розвитку велоінфраструктури м. Мелітополь на 2020 рік”, яка розрахована на один рік з можливістю подовження та скерована на створення безпечних умов для велосипедистів та забезпечення врахування їх потреб.

Презентація документу “Концепція розвитку велоінфраструктури м. Мелітополь” виконується в рамках проєкту «ВелоМіста», який організовує Громадська організація «Спільно HUB» у партнерстві з "Агенцією розвитку Мелітополя" та "Мелітопольським велоклубом" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактна особа для ЗМІ: Ганна Дворна — виконавча директорка Громадської організації “Спільно HUB”, 099-372-72-80, Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021