Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Відділ з благоустрою та екології виконкому нагадує
   

 Відповідно до Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 03.02.2014 № 24, та Положення про Мелітопольський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням 59 сесії Мелітопольської міської ради VІ скликання від 22.08.2014 № 6/7, юридичні особи, які мають пропозиції щодо поліпшення якості навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення, мають право подавати Запити до Запорізької обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, райдержадміністрації для вирішення питання про повне або часткове фінансування цих заходів.

Продолжение материала
Відділ з благоустрою та екології виконкому закликає відмовитись від спалювання сміття та сухої трави
 

 З кожним днем наше місто змінюється, помітно поліпшується зовнішній вигляд та благоустрій міських територій, упорядковуються території підприємств, установ, присадибних ділянок громадян. Але такі прибирання нерідко супроводжуються спалюванням зібраного сміття, сухої трави та листя.

Продолжение материала
«Простір-2016»
 

 Звіт про проведення профільного еколого-краєзнавчого наметового табору «Простір-2016» + фото

 

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

 

 17 червня 1994 року була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням. Цей день міжнародна спільнота відзначає, як Всесвітній день боротьби з опустелюванням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році згідно із Законом України від 04 липня 2002 року №61-ІV. В рамках Конвенції, опустелювання розглядається не як процес утворення пустель, а як будь-яка деградація земель під впливом природних чи антропогенних чинників. Саме тому, сторонами Конвенції на сьогодні є 193 країни світу.

Продолжение материала
відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства"
   

 26 травня 2016 року в МІДМУ "КПУ" відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства".

 Конференція започаткована за сприяння виконавчого комітету Мелітопольської міської ради з метою акцентування уваги громадськості на важливих екологічних питаннях нашого регіону.

Продолжение материала
Гості з Луцька ділилися з мелітопольцями досвідом щодо поводження з тваринами

 

8 червня на базі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулась відкрита нарада щодо поводження з тваринами. Відкрив нараду заступник міського голови, голова постійно діючої комісії з питань поводження з тваринами Сергій Павленко.

Також за запрошенням відділу з благоустрою та екології в нараді взяли участь фахівці з м. Луцька - директор КП «Ласка» Луцької міської ради Богдана Новарчук та лікар ветеринарної медицини цього КП Сергій Вознюк. Вони презентували свій успішний досвід у вирішенні проблем безпритульності тварин та співпраці з міжнародними організаціями.

Продолжение материала
Влада області привітала працівників ЗМІ з Днем журналіста
 

 Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова обласної ради Григорій Самардак привітали журналістів регіону з  професійним святом. У вітальному слові очільник регіону зазначив, що одним із пріоритетів життєдіяльності області залишається консолідація суспільства, яка набагато залежить від того, під яким кутом людям подається інформація.

Продолжение материала
До відома суб’єктів господарювання!
   

 З метою спрощення процесу отримання публічних послуг суб’єктами підприємницької діяльності, отримання інформації про правильне поводження з відходами та можливістю подачі декларації про відходи в режимі онлайн, Міністерство екології та природних ресурсів України спільно із Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Німецького товариства Міжнародного Співробітництва «GIZ» розробило проект електронного сервісу здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

Продолжение материала
Про подання запитів на фінансування природоохоронних заходів з Державного екофонду
   

 Відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує що, відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів, затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 12.06.2015 № 194 (далі — Порядок) з 01 січня до 15 листопада поточного року подаються запити про виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів на наступний бюджетний рік.

Продолжение материала
Про подання запитів на фінансування природоохоронних заходів

 Відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує, що відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 03.02.2014 № 24 «Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища», Положення про Мелітопольський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням 59 сесії Мелітопольської міської ради VI скликання від 22.08.2014 № 6/7 до середини серпня поточного року буде формуватися перелік природоохоронних заходів по м. Мелітополю на 2017 рік, на виконання яких буде запитуватися фінансування із коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 198

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020