Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
ЗІБРАНО ПОНАД 30 ТИС. ГРН. НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКУ Т.Г.Шевченку
 За ініціативою Мелітопольського громадського руху "Рідне місто-Мелітополь" та за підтримки міського голови Дмитра Сичова проводиться збір коштів на встановлення пам'ятнику Т.Г. Шевченку. Станом на 8 травня зібрано коштів від мешканців міста, колективів підприємств та організацій на суму понад 30 тис. грн.
Продолжение материала
13.05.2008 о 10.00 в залі засідань виконавчого комітету Мелітопольської міської ради

відбудеться нарада з уповноваженими мікрорайонів та головами вуличних комітетів

Продолжение материала
Запрошуємо ЗМІ!

У м. Мелітополі завершено реконструкцію гуртожитку під житловий будинок, розташованого по вул. Дзержинського, 388.

Продолжение материала
Урочісті збори присвячені 63-й річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні

У палаці культури імені Т.Г. Шевченка сьогодні відбулися урочисті збори міської ради ветеранів, присвячені 63-й річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

Продолжение материала
Ще одна святиня з’явилася в Мелітополі

ImageСьогодні, на Радоніцу, коли згадують усіх покійних, на території автотранспортного підприємства „Мелавтотранс” освятили Животворящий Хрест Господний. Для цього місто відвідав архієпископ Запорізький та Мелітопольський Василій.

Продолжение материала
Сектором з питань екології виконкому проводиться подальша робота з порушниками чинного законодавства

У рамках проведення місячника з благоустрою міста сектором з питань екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області були направлені листи 53 підприємствам, організаціям та приватним підприємцям м. Мелітополя з нагадуванням про необхідність погашення заборгованості за надані послуги з вивезення твердих побутових відходів та укладання відповідних договорів на 2008 рік.

Продолжение материала
Сегодня свой 110 - летний юбилей отмечает житель нашего города Василий Никитович Асеев

   Уважаемый Василий Никитович, поздравляю Вас с Днем рождения!

  Пусть эта замечательная дата оставит в Вашей   душе только добрый след. В этот день хочу пожелать Вам от всей души всего, чем богата наша жизнь: крепкого здоровья, душевного богатства, любви, уважения и признания Ваших родных и близких.

    Желаю Вам, чтобы все оставшиеся годы несли Вам радость.

     С уважением городской голова Дмитрий Сычев

В предпраздничные дни

На протяжении всей недели предшествующей празднику Дню Победы в Великой Отечественной войне во всех библиотеках города проходят книжные выставки.

Продолжение материала
Оголошення

«До відома суб’єктів підприємницької діяльності: Запорізька облдержадміністрація повідомляє, що Комплексною програмою розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2007-2008 роки (далі – Програма) впроваджений новий механізм фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого підприємництва, який спрямований на часткове компенсування суб’єктам малого підприємництва витрат на участь в виставкових заходах, в тому числі в універсальній виставці «Покровський ярмарок» (оренда торговельних площ тощо). За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 224-60-93.

Продолжение материала
Роз`яснення питань проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування

У зв'язку із надходженням до управління державної служби численних звернень від державних службовців, місцевих органів виконавчої влади, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, за результатами аналізу характеру зазначених звернень управління державної служби Головного управління державної служби України в Запорізькій області надає наступні роз'яснення щодо зарахування до стажу державної служби окремих періодів роботи:

Продолжение материала
Поздравление с пасхальными праздниками

 Воскресение Христово – главный праздник православных христиан, и отмечается он всегда самым торжественным образом. Это один из почитаемых праздников, где большая часть населения считают себя православными верующими.

Праздник Пасхи занимает особое место в духовной жизни мелитопольцев. В эти дни христиане вносят значимый вклад в сохранение и приумножение традиции благотворительности, добрососедства, взаимопомощи, в развитие межконфессионального диалога.

В пасхальную ночь во всех церквях города соберутся наши горожане, чтобы разделить радость Светлого Христова Воскресения.

Хочу пожелать дорогим мелитопольцам и гостям нашего города мира, добра, благополучия в семьях, взаимопонимания и всех благ.

С уважением городской голова                           Дмитрий Сычев

25 квітня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради

на якому було прийнято рішення від 25.04.2008 р. №103 „Про погодження тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 19.05.2005 №132 „Про погодження тарифів на проїзд у маршрутному таксі на автобусних маршрутах загального користування”.

Продолжение материала
Засідання виконкому

24 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, на якому було розглянуто дванадцять питань, серед них: планові питання, житлові, архітектурні, МБТІ, будівництва та реконструкції, питання ЖКГ та інші.

Продолжение материала
Подарок для любителей истории родного края

Замечательным подарком для краеведов и всех, кому не безразлична история нашего степного края, станут вышедшие два первых тома «Очерки истории Северной Таврии из серии «История родного края».

Продолжение материала
Бесплатное обследование для ветеранов

С 14 апреля во второй городской поликлинике жители Мелитополя, инвалиды Великой Отечественной войны могут бесплатно пройти медицинское обследование.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 Следующая > В конец >>

Всего 9856 - 9870 из 11154
Мелітопольська міська рада © 2005-2018