Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Субботние ярмарки 08.04.2017
   8 апреля этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул.  М. Грушевского; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

 Режим работы ярмарок с 08:00 до 14:00.

 Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
Соціальна ініціатива «Том Сойєр FEST 2017» запрошує гостей!

 

 Громадська організація «Патріот» оголошує реєстрацію на щорічний арт-фестиваль соціального мистецтва «Том Сойер FEST». Захід відбудеться 8 квітня з 10.00 ранку в міському парку культури та відпочинку ім. Горького.

Продолжение материала
Команда Малої академії наук учнівської молоді поповнила скарбницю перемог
 

 28-31 березня у м. Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України на відділеннях філософії та суспільствознавства, наук про Землю. У фіналі змагання на відділенні філософії та суспільствознавства взяли участь 104 учасники. Мелітопольську Малу академію наук учнівської молоді представляли дві учасниці - на секціях "Філософія" та "Педагогіка".

 
Продолжение материала
Інформація про виконання бюджету м. Мелітополя за І квартал 2017 року
 

 За І квартал 2017 року затверджений план з власних надходжень загального фонду міського бюджету виконано на 104,7%. Фактичні надходження до місцевого бюджету склали 105,8 млн. грн. при запланованому обсязі 101,1 млн. грн. Перевиконання в абсолютній сумі складає 4,7 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом 2016 року надходження збільшились на 31,9 млн. грн. або на 43,2 відсотка.

Продолжение материала
До уваги жителів Мелітополя!

 

 З нагоди відзначення в місті Мелітополі 7 квітня Всесвітнього дня здоров’я , запрошуємо Мелітопольців на урочисте відкриття міського заходу «Заради здоров’я, заради життя!», який відбудеться о 15.00 біля центрального входу у парк культури та відпочинку ім. Горького.

Продолжение материала
ВИСТАВКА «МИКОЛА АЛЕКЄЄВ – вчений, педагог, краєзнавець»

 

 6 квітня 1912 року - 105 років тому - народився Микола Олександрович Алексєєв, один із засновників Мелітопольського відділу Українського Географічного товариства СРСР, Почесний член Всеукраїнського товариства охорони природи, викладач Мелітопольського державного педагогічного інституту, краєзнавець.

Співробітники відділу природи Мелітопольського міського краєзнавчого музею підготували виставку, присвячену нашому видатному вченому, педагогові, краєзнавцю!

Продолжение материала
Запорізька облрада розпочала пленарне засідання 11-ї сесії
   

 

 Пленарне засідання 11-ї сесії Запорізької обласної ради VII скликання проходить в робочому режимі. Інтереси Мелітополя на засіданні захищають депутати обласної ради, серед яких заступник міського голови Іван Федоров.

Продолжение материала
Управління соціального захисту населення повідомляє
 

Графік

проведення особистого прийому громадян начальника управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2017 рік

Графік

проведення “гарячих” телефонних ліній начальника управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2017 рік за тел.: 42-83-20

Графік

проведення виїзних прийомів громадян управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2017 рік

Мелітопольське управління Державної казначейської служби України інформує
 

 Оперативні дані щодо надходження та відшкодування податку на додану вартість по м.Мелітополь станом на 01.04.2017 р.

Продолжение материала
«ПОДОРОЖ В КРАЇНУ ДИТИНСТВА» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

 

 Світ змінюється. Здається, що прокидаєшся зранку, а до вечора вже стільки змін і нововведень, що й важко все збагнути. Але одна річ залишається незмінною протягом сотень століть. Це — Її Величність Книга!

Продолжение материала
Мелітопольське управління Державної казначейської служби України інформує

 

 Інформація щодо наданих Мелітопольським управлінням Державної казначейської служби України Запорізької області розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Продолжение материала
Управління правового забезпечення не програло жодної справи за позовом ТОВ «Мелітопольський ринок»
 

 За останній період господарським судом Запорізької області було розглянуто низку справ за позовом ТОВ «Мелітопольський ринок» до Мелітопольської міської ради про подовження оренди земельних ділянок, на яких розташовані ринки, за адресами: 50-річчя перемоги 36а, Християнська 117, бул. 30-річчя Перемоги 31, бул. 30-річчя Перемоги 31/1, вул. Бадигіна 14а. Суд у задоволені позовів ТОВ «Мелітопольський ринок» відмовив в повному обсязі.

 
Продолжение материала
До уваги керівників, бухгалтерів організацій і фізичних осіб підприємців міста та району!
 

 Мелітопольська міська виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 08.02.2017 №17 «Про встановлення розміру допомоги на поховання» наказом Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 30.03.2017 №110-ос з 01 березня 2017 року встановлено розмір допомоги на поховання застрахованих осіб та членів їх сімей на рівні 4100 гривень.

Продолжение материала
Суди повернули орендовані приміщення Мелітопольській міській раді
 

 Господарські суди Запорізької та Донецької областей розглянули позови Мелітопольської місцевої прокуратури в інтересах Мелітопольської міської ради до ТОВ «Агентство охоронних систем» та ТОВ «Компанія по виробництву технічного кисню «Оксико ЛТД», у розгляді яких приймали участь працівники управління правового забезпечення, про зобов’язання повернути орендовані приміщення та стягнення заборгованість з орендної плати. Обидва суди дійшли висновків, що позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню.

 
Продолжение материала
Мелітопольське управління Держказначейської служби інформує

 Інформація щодо наданих Мелітопольським управлінням Державної казначейської служби України Запорізької області розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства.
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 105 из 9373
Мелітопольська міська рада © 2005-2017