Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Іван Федоров взяв участь у засіданні 20-ї сесії Запорізької обласної ради
   

 1 березня депутат Запорізької обласної ради, заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров взяв участь у засіданні 20-ї сесії Запорізької обласної ради.

Продолжение материала
Відбулась робоча нарада щодо допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО

 1 березня під головуванням заступника міського голови Світлани Бойко проведено робочу нараду щодо обговорення Порядку призначення одноразової виплати на проведення капітального або поточного ремонту житла сім’ям загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції.

Продолжение материала
Відбувся робочий візит представників ПАУСІ щодо обговорення проекту з розвитку громадського бюджету
   

 1 березня відбулась робоча зустріч з представниками Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ з обговорення участі міста Мелітополя у Проекті «Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету».

Продолжение материала
Про організацію торгівлі живими квітами
 

 З метою задоволення попиту населення в живих квітах напередодні Міжнародного жіночого дня на підставі рішення виконавчого комітету від 28.07.2016 № 144 “Про затвердження схем розміщення тимчасових майданчиків для торгівлі та втрату чинності рішення виконавчого комітету від 18.03.2014 № 53/1 ”Про затвердження схем розміщення тимчасових майданчиків для торгівлі” (зі змінами і доповненнями) з 05.03.2018 по 08.03.2018 в м. Мелітополі буде організовано торгівлю живими квітами.

Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь у Міжнародному сільськогосподарському ярмарку!
 

 Українсько-Сербська ділова палата повідомляє, що з метою розвитку економічного співробітництва, торговельних відносин, сприяння взаєминам між Сербією і Україною, регіональній співпраці та обміну знаннями, досвідом і кращими практиками 15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок - найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.

 
Продолжение материала
Ярмарки - дієва підтримка місцевих товаровиробників
 

 З метою підтримки місцевих товаровиробників та насичення споживчого ринку товарами за цінами виробників у місті Мелітополі щосуботи проводяться ярмарки.

Продолжение материала
Началась работа Школы местного самоуправления
 

 28 февраля в конференц-зале исполнительного комитета Мелитопольского городского совета состоялось первое занятие Школы местного самоуправления.

Продолжение материала
Спільне підведення підсумків – підґрунтя для подальшої співпраці

 

27 лютого 2018 року в Коворкінг-центрі громадської активності бібліотеки ім. М. Горького громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» провела Круглий стіл за результатами реалізації в місті Мелітополі та Мелітопольському районі проекту «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг».

Продолжение материала
Підведено підсумки робочого візиту представиників КП«Інститут розвитку міст» Вінницької міської ради

 

 28 лютого у кабінеті першого заступника Мелітопольського міського голови Ірини Рудакової відбулась робоча зустріч з представниками КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської ради в рамках реалізації Програми Ради Європи “Інтеркультурні міста”.

Продолжение материала
Приглашаем принять участие!
 

 Управление молодежи и спорта Мелитопольского городского совета приглашает тренеров, спортсменов, руководителей физического воспитания, учителей физической культуры, родителей спортсменов и всех желающих на занятия, организованные в рамках сотрудничества с Мелитопольским медицинским колледжем.

 
Продолжение материала
До відома суб’єктів підприємницької діяльності, трудових колективів, студентів, мешканців міста
 


 Управління з розвитку підприємництва, промисловості та захисту прав споживачів виконкому Мелітопольської міської ради Запорізької області в рамках виконання Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в місті Мелітополі на 2017-2018 роки” організовує безкоштовні тематичні семінари на наступні теми:


 
Продолжение материала
«Осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві»
 

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» з 01 січня 2018 року передбачено проведення Фондом соціального страхування України перерахунку страхових виплат.

 
Продолжение материала
Мелітопольський військкомат інформує
   

 У відповідності до вимог службової телеграми ТВО першого заступника начальника генерального штабу Збройних Сил України від 01.02.2018 №306/3/49/147 у період з 01.03.2018 по 31.03.2018 Мелітопольський об'єднаний міський військовий комісаріат Запорізької області проводить заходи широкомасштабного розшуку військовослужбовців, зареєстрованих та мешканців м. Мелітополь та Мелітопольського району, які самовільно залишили військові частини.

Продолжение материала
Сімейний турнір з настільних ігор у Клубі сімейного дозвілля «Happy Land»

 25 лютого в дитячій бібліотеці «Мальвіна» в Клубі сімейного дозвілля «Happy Land» діти разом з батьками взяли участь у сімейному турнірі з логічно-розвивальних ігор у стилі «Шерлок Холмс».

Продолжение материала
Міський голова продовжує звітувати перед громадою
   

 27 лютого у конференц-залі виконкому Мелітопольський міський голова Сергій Мінько провів зустріч з колективами медичних закладів Мелітополя.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 76 - 90 из 10633
Мелітопольська міська рада © 2005-2018