Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МЕЛІТОПОЛЯ ДО 2030 РОКУ

 13 вересня 2018 року в конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради (вул. Грушевського, 5) відбудеться друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Мелітополя до 2030 року. Основна мета засідання – презентація та обговорення напрацювань стратегічного бачення та місії міста, напрямків розвитку та результатів SWOT — аналізу.

Продолжение материала
КП "Водоканал" информирует

Уважаемые абоненты!

  В связи с заменой запорной арматуры на сетях водоснабжения на перекрестке пр. Б.Хмельницкого и ул. Героев Украины 11.09.2018 с 9:00 до 16:00 будет прекращено водоснабжение по следующим адресам: ул. Героев Украины 14, 34, 36; техникум гидромелиорации; площадь Победы 1, 2, 3; абоненты КП «Водоканал» по пр. Б.Хмельницкого – от ул. Героев Украины до ул. Университетской.
Также будет ограничено движение транспорта в районе производства работ.
 
Администрация КП "Водоканал" приносит свои извинения за временные неудобства.
Рушник – символ України!
  

 8 вересня 2018 року на першому осінньому занятті в рамках інтерактивної освітньо-виховної програми «Музейний вихідний» співробітники історичного відділу Мелітопольського міського краєзнавчого музею знайомили юних краєзнавців з давньою, але надзвичайно цікавою історією українського рушника!


Продолжение материала
Інформація про виконання бюджету м. Мелітополя за січень-серпень 2018 року
  

 Інформація про виконання бюджету м. Мелітополя за січень-серпень 2018 року.


Продолжение материала
До уваги учасників дорожнього руху!
 
 У зв'язку з продовженням ремонтних робіт на просп. 50-річчя Перемоги (від вул. Брів-ла-Гайард до вул. Гоголя) до 12.09.2018 включно буде перекрито рух транспорту.

 Управління житлово-комунального господарства приносить вибачення за тимчасові незручності.

До уваги учасників дорожнього руху!
 
 У зв'язку з продовженням ремонтних робіт на вул. Героїв України до 16 вересня включно буде перекрито рух транспорту від просп. Б.Хмельницького до вул. І.Алексєєва та до вул.Фролова. Окрім цього, буде перекрито заїзд у двори на вул. Бейбулатова та вул. Героїв України, 36, 34. 
 
Об'їзд буде здійснюватись через вулиці: Фролова, Гетьманська, Бейбулатова, Університетська, П.Дорошенка. 

 Управління житлово-комунального господарства приносить вибачення за тимчасові незручності.

 
За результатами досліджень стан атмосферного повітря в Мелітополі відповідає нормі
  

 7 вересня у конференц-залі виконкому відбулась прес-конференція начальника відділу з благоустрою та екології Мелітопольської міської ради Олексія Громико та завідувача відокремленого підрозділу Мелітопольського МВ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Романа Склярова. Вони повідомили про результати соціально-гігієнічного моніторингу стану атмосферного повітря в місті Мелітополі.


Продолжение материала
Про встановлення категорії готелю

 Урядом прийнято постанову від 26.07.2018 № 607, якою внесено зміни до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803, та встановлено, що сертифікація та оцінювання готелю здійснюється органами з сертифікації, акредитованими для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) в установленому законом порядку.

Продолжение материала
Субботние ярмарки 08.09.2018
  8 сентября этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30-летия Победы, 31; просп. 50-летия Победы, 36 а.

Режим работы ярмарок с 07:00 до 14:00.

Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
Учні школи № 23 розпочнуть навчання з 10 вересня

 У зв’язку із проведенням капітальних ремонтних робіт будівлі та прилеглої території Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 Мелітопольської міської ради Запорізької області, на виконання ст. 20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на підставі клопотання директора СШ № 23 Тюриної О.В. від 30.08.2018 № 444, із метою створення безпечних і нешкідливих умов навчання учнів управлінням освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області було видано наказ від 30.08.2018 № 454 «Про внесення змін до графіку роботи Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 ММР ЗО», у якому передбачене перенесення початку нового 2018/2019 навчального року з 03.09.2018 на 10.09.2018.

Продолжение материала
Шановні мешканці м. Мелітополя та автори громадських проектів
  

 Повідомляємо, що на попередньому засідання Комісії (Координаційної ради) з питань Бюджету участі 31.08.2018 було прийнято рішення щодо відкриття додаткових 2 пунктів супроводу для найвіддаленіших районів міста у клубах за місцем проживання (Авіамістечко - клуб “Антей”, Червона Гірка - клуб “Молодіжний”). З 06.09.2018 у робочому режимі запрацювали вищезазначені пункти супроводу.  Продолжение материала
Шесть улиц района Песчаная будут соединены капитально отремонтированной дорогой
  

 Качественное восстановление дорожного полотна производится как в центре, так и на окраинах города. Одним из таких примеров является участок по просп. Богдана Хмельницкого от ул. Белякова до 4-го переулка Бадыгина. Городской голова Сергей Минько и его заместитель Иван Федоров проконтролировали выполнение работ и пообщались с жителями этого района.


Продолжение материала
Приятным сюрпризом для мелитопольцев ко Дню города станет капитальный ремонт центральной улицы
  

 Подходят к завершению работы по реализации одного из самых крупных инфраструктурных проектов этого года — реконструкции улицы Героев Украины, где регулярно проходит празднование Дня города Мелитополя. Ход ремонта во время традиционного выездного совещания проконтролировали городской голова Сергей Минько и его заместитель Иван Федоров.


Продолжение материала
Городская власть продолжает внедрять концепцию замены старой коммунальной техники на новую

 С 1 января 2018 года на КП «Горсвет» возложена обязанность по обслуживанию светофоров в городе Мелитополе. Ранее для этих целей использовалась основная техника предприятия. Сегодня же во время традиционного выездного совещания городской голова Сергей Минько и его заместитель Иван Федоров презентовали вновь приобретенный грузовой автомобиль с подъемной платформой Renault Master. Он будет закреплен непосредственно за бригадой, обслуживающей светофорные объекты, что даст еще один плюс в работе КП «Горсвет».

Продолжение материала
Світлана Бойко взяла участь в обласному семінарі з питань соціального захисту дітей

 

 06 вересня у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя відбувся обласний тематичний семінар з актуальних питань діяльності галузі в умовах децентралізації влади для начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, керівників закладів соціального захисту дітей Запорізької області.


Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 75 из 11519
Мелітопольська міська рада © 2005-2018