Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Міський голова представить Мелітополь в столиці
   

 30 червня Мелітопольський міський голова знаходиться у безоплатному відрядженні в м. Києві, де візьме участь в Урочистому заході на честь 25-річчя Асоціації міст України та у прийомі з нагоди 150-річчя Канади за запрошенням Посла Канади Романа Ващука і пані Оксани Смеречук.

Продолжение материала
За нагоди Дня Конституції України міська влада привітала новонароджених немовлят

 28 червня 2017 року в Мелітопольському пологовому будинку з'явилися на світ два хлопчики і дві дівчинки. Сьогодні від імені міського голови Сергія Мінька начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Михайло Семікін привітав молодих батьків з поповненням в їх сім'ях, з народженням нових жителів Мелітополя, нових громадян незалежної України.
Продолжение материала
Відбувся другий модуль проекту «План дій для міста»

  

 29 червня в конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбувся другий модуль проекту «План дій для міста». У заході взяли участь представники виконавчої влади та громадськості.

Продолжение материала
ЦЕНТУМ звітує про проведення профільного еколого — краєзнавчого, наметового табору «Простір - 2017»

ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ММР ЗО


ЗВІТ

про проведення профільного еколого - краєзнавчого,

наметового табору «Простір - 2017»

Продолжение материала
вечер Памяти депортированных народов Крыма

 27 июня во Дворце культуры им. Т.Г.Шевченко состоялся вечер Памяти депортированных народов Крыма, посвященный 73 годовщине депортации. Организаторы вечера – Болгарское общество «Балканы» и обществ о Крымских болгар.

Продолжение материала
Поздравление Мелитопольского городского головы Сергея Минько с Днем Конституции Украины

Уважаемые мелитопольцы!

 28-го июня мы отмечаем важную для каждого украинца дату. В этот день 21 год назад Верховная Рада приняла первую Конституцию независимого украинского государства. С тех пор Основной закон является для нас главным гарантом гражданских прав и свобод, подтверждает зрелость нашего государства и гражданского общества.

Наш долг - уважать, исполнять и следовать заложенным в Конституции нормам и ценностям. Ведь она определяет стратегию развития нашей страны и работает на благо и успех каждого ее жителя. Уверен, что только бережное отношение к своим правам и обязанностям, наша совместная созидательная работа помогут сохранить покой и порядок как во всей Украине, так и в нашем родном Мелитополе!

Я верю в укрепление и процветание нашей страны. Но нужно помнить, что построить сильное, благополучное демократическое государство мы сможем только вместе.

Поздравляю всех вас с Днем Конституции! Желаю каждому мелитопольцу крепкого здоровья, благополучия, мира и уверенности в завтрашнем дне! Слава Украине!

 

Мелитопольский городской голова
Сергей МИНЬКО.

Вітання голови ОДА Костянтина Бриля з Днем Конституції України

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Конституції України!

 За давніх часів запорізького козацтва перші засади демократії в Україні та принципи головного Закону держави зароджувались на нашій землі.

Вже в 1996 році Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави. І вона стала фундаментом для подальшого розвитку нашої країни. Всі ми знаємо та поважаємо головний Закон держави. Адже це не лише права, а й обов'язки кожного з нас.

За час існування незалежності України, саме Конституція лишалась основною платформою, що дозволила нам рухатись до розбудови Європейських принципів та цінностей. І нині світова спільнота підтвердила, що українці йдуть у правильному напрямку: захисту прав та свобод кожного громадянина.

В цей день бажаю всім запоріжцям високих досягнень на благо кожної родини і рідного краю. Здоров’я, щастя і благополуччя!

 

Голова Запорізької обласної державної адміністрації

Костянтин БРИЛЬ.

Продолжаются масштабные работы по благоустройству города
 

 Об этом 27 июня во время традиционного брифинга сообщил заместитель городского головы Иван Федоров.

 
Продолжение материала
До Дня Конституції України приурочили урочисті збори
 

 27 червня в залі засідань виконкому, прикрашеному в народних українських традиціях, відбулися урочисті збори, присвячені святкуванню Дня Конституції України. На ньому були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, керівники підприємств, організацій, установ, громадські працівники, ЗМІ.

Продолжение материала
В Мелитополе отпраздновали День крымскотатарского флага

 26 июня в 17:00 на проспекте Б.Хмельницкого, в районе ресторана "Форос» состоялась акция «З прапором в серці» , посвященная Дню крымскотатарского национального флага. Также в этот день на сцене летней эстрады был организован праздничный концерт.

Продолжение материала
До уваги жителів міста!
 

 У зв’язку з реєстрацією сказу дикої тварини (червоної лисиці) в м.Мелітополі (звіт про результат дослідження від 23.06.2017 р. № 001033 п.м../17 Запорізької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини) за адресою м.Мелітополь, вул. Авіаторів, 2 Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при виконавчому комітеті Мелітопольської міськради були прийняті відповідні рішення щодо оздоровлення вогнища сказу в місті.


Продолжение материала
32-я сесія міської ради проходить результативно

 26 червня о 10.00 депутати Мелітопольського міської ради закрили 31- шу сесію і відкрили чергову 32-гу сесію ММР ЗО. Кворум для плідної роботи був.

Продолжение материала
І знову субота, і знову - "Музейний вихідний"!!!

 24 червня 2017 року співробітники Мелітольського міського краєзнавчого музею в черговий раз провели інтерактивну освітньо-виховну програму «Музейний вихідний» з юними мелітопольцями!

Продолжение материала
В Мелитополе состоялся выпускной-2017
   Вечером 23 июня на площади Победы со школой простились выпускники городских школ. 677 юношей и девушек вступили во взрослую жизнь. Поздравляли с окончанием школы и напутствовали на дальнейшую жизнь вчерашних 11-классников родители, педагоги и, конечно же, представители городской власти.
Продолжение материала
До уваги учасників дорожнього руху!

 

У зв’язку зі святкуванням загальноміського випускного вечора 23.06.2017 року буде обмежений рух транспорту по проспекту Б. Хмельницького (від перехрестя з вул. Університетською до перехрестя з вул. Героїв України) з 16:00 до 20:00.

 

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 75 из 9686
Мелітопольська міська рада © 2005-2017