Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Про долю матері крізь призму експозицій

 Інтерактивна пізнавальна екскурсія «Про долю матері крізь призму експозицій» пройшла в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї 13 травня - напередодні Дня матері. Учні гімназії №19 м.Мелітополь в ході живого діалогу дізнались не лише про історію свята та особливості відзначення цього дня, але й поговорили про матінку-природу і цікаві факти зі світу травин – про найтурботливіших та не дуже матусь; про період матріархату в стародавні часи, плем’я войовничих амазонок та гунську царівну; про долю української жінки з 16 ст. і до наших днів.

Продолжение материала
В Мелитополе состоялся фестиваль семьи «Щаслива родина – міцна країна!»

 13 мая на площади Победы состоялся масштабный фестиваль семьи «Щаслива родина – міцна країна!». Цель праздника – пропаганда семейных ценностей, чем крепче семья, тем крепче страна.  Если в любви,  заботе и ласке растут дети, то потом они будут строить процветающую и сильную страну.

Продолжение материала
на базі ММЦСССДМ відбулось свято «Моя сім’я, в якій щасливий Я!»

 12.05.2017р. для прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу на базі Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулось свято «Моя сім’я, в якій щасливий Я!». Захід розпочався з поздоровлення родин з Міжнародним днем сім’ї та проведенням конкурсно-розважальної програми для дітей. Під час програми звучали загадки та народні прислів’я, вірші та жарти про сімейний побут. І це було справжнє свято – свято сім’ї!   Свято, яке об’єднує та емоційне зближує всіх членів родини, надихає на добрі справи, визначає спільні цінності на шляху до успіху! 

Продолжение материала
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ОЧИМА МЕЛІТОПОЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

 12 травня в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова пройшов цікавий захід, приурочений до Дня Європи. Цього дня в гостях у бібліотеки були учні 10 класу гімназії № 5. За умовами зустрічі хлопцям та дівчатам потрібно було знайти правильне (на іх погляд) рішення ряду питань, що стосуються інтеграції України в Європейський Союз.

Продолжение материала
Освітньо-патріотична акція «Шана борцям за волю України»

 В 2017 році спливає 100 років з початку Української національно-визвольної революції 1917-1921 років.

Продолжение материала
ВІДБУЛАСЬ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА ГОДИНА В РАМКАХ ЛЕКТОРІЮ «З НАМИ - НАША ІСТОРІЯ»

 12 травня 2017 року о 10-00 в Мелітопольському міському краєзнавчому музею відбулася історико-краєзнавча година, присвячена переіменуванню вул. Калініна на вул. М.Оратовського, в рамках лекторію про історію нових назв вулиць міста.

Продолжение материала
Оголошено конкурс грантів для реалізації соціально-культурних проектів за кошти міського бюджету

 Відповідно до рішення конкурсної комісії з визначення громадських організацій, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію соціально-культурних проектів за рахунок бюджетних коштів від 11.05.2017 року виконавчий комітет Мелітопольської міської ради оголошує конкурс соціально-культурних проектів на 2017 рік.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

 З метою виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне. Для того, щоб ознайомити український бізнес з основними аспектами участі в канадських публічних закупівлях проект Офісу з просування експорту GPAinUA, Офіс малих і середніх підприємств Департаменту державних послуг і закупівель Канади спільно з Канадсько-українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), проводять освітній вебінар «Державні закупівлі в Канаді: Що? Як? Коли?».

Продолжение материала
Увага! Перенесення планового засідання виконкому

 

 Засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області, яке було заплановане на 25 травня 2017 року перенесено на 18 травня 2017 року. Засідання відбудеться о 09-00.

Субботние ярмарки 13.05.2017
  13 мая этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

 Режим работы ярмарок с 06:00 до 13:00.

 Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ІМ. М. ЛЕРМОНТОВА ВИБОРОЛА ПРЕСТИЖНУ МІЖНАРОДНУ ПРЕМІЮ EIFL

 

 Центральна міська бібліотека ім. М. Лермонтова стала переможцем 10-ї премії EIFL «OPEN GOVERNMENT: INNOVATION AWARD».

Премія виділяється в межах програми заохочень EIFL-PLIP за інновації Innovation Awards і призначена для публічних бібліотек у країнах, що розвиваються, та у країнах з перехідною економікою (зокрема в Україні), які використовують інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ) для поліпшення якості життя людей.

Продолжение материала
Вниманию жителей Мелитополя! О причинах и сроках прекращения газоснабжения 16 и 18 мая
 

 Информация для потребителей о причинах и сроках прекращения

газоснабжения 16 и 18 мая 2017 года

Продолжение материала
Відбулась УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА прапора ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
   

 11 травня, на площі Перемоги відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Євросоюзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

 Почесну місію підняття прапорів виконали студенти МДПУ та ТДАТУ. З вітальним словом до присутніх звернувся Мелітопольський міський голова Сергій Мінько та голова райдержадміністрації Олександр Мангул.

 

Продолжение материала
Курс - активная работа в борьбе с задолженностями по заработной плате и ее легализация

 

 11 мая в кабинете городского головы Сергея Минько состоялась встреча с заместителем директора Департамента социальной защиты населения, начальником управления труда и занятости Ириной Разуваевой и ее коллегами из областного центра и мелитопольского управления труда и социальной защиты относительно полномочий власти для воздействия на минимизаторов заработной платы.

Продолжение материала
Внимание! «Горячая линия»!

 19 мая, с 13-00 до 14-00 на "горячей телефонной линии" в редакции газеты "Мелитопольские ведомости" на вопросы, касающиеся перерасчета пенсии с мая 2017 года, ответит начальник Мелитопольского объединенного управления Пенсионного фонда Украины в Запорожской области Светлана Владимировна Христова.

Желающие могут задать вопросы, позвонив по телефону 44-06-59.
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 75 из 9507
Мелітопольська міська рада © 2005-2017