Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Управління соціального захисту населення інформує

 До уваги ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, осіб з інвалідністю та інших соціально-вразливих верств населення.

В рамках соціальної ініціативи ГО «Мелітополь – стиль та краса» пропонує вам отримати перукарські послуги на пільгових умовах за адресою:

м. Мелітополь, вул. О.Невського, 47 (перукарня «Катрін»)

режим роботи: вівторок та четвер з 10.00 до 14.00 години.

 
До місцевих бюджетів Мелітопольщини протягом січня – серпня 2017 року надійшло 424 млн. 355 тис. грн
 
 З початку 2017 року платниками Мелітопольщини забезпечено надходження платежів до бюджетів усіх рівнів (без урахування ЄСВ) в сумі 705 мільйонів 72 тисячі гривень, що на 148 мільйонів 141 тисячу гривень більше, ніж у січні - серпні 2016 року. Про це проінформував начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.

Продолжение материала
Відбулось відкриття виставки, присвяченої 45-ій річниці від дня народження Дмитра Вікторовича Сичова

 В пам'ять про життя та діяльность почесного громадянина м.Мелітополя Сичова Дмитра Вікторовича у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї 5 вересня 2017 року відкрилась виставка, на яку були запрошені члени родини, представники влади міста, колеги та друзі, краєзнавці міста, щоб віддати шану цій видатній людині.

Продолжение материала
Увага! Зміни у порядку надання житлових субсидій

 Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 внесено зміни до Порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.1997 № 1050, зі змінами).

Продолжение материала
Мелітопольський міський центр зайнятості інформує
   Заходи соціального захисту незайнятого населення у січні - серпні 2017 року. 
Продолжение материала
Мелітопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

 Мелітопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує на психологічні консультації учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей.

Консультування допомагає емоційно-психологічному відновленню та реабілітації учасників АТО, налагоджує сімейний мікроклімат та ефективну взаємодію між членами родини.

Продолжение материала
Городская власть не сбавляет темп ремонтов канализационных коллекторов
 

 5 сентября состоялся традиционный брифинг заместителя городского головы Ивана Федорова по вопросам благоустройства города. Как сообщил Иван Сергеевич на сегодняшний день продолжаются активные работы по решению одной из остро стоящих проблем в системе водоотведения города с привлечением средств областного бюджета.

Продолжение материала
Офіційно!

 Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст. 12 Закону України «Про відпустки», Мелітопольський міський голова Мінько Сергій Анатолійович перебуває у щорічній відпустці протягом 12 календарних днів з 04.09.2017 по 15.09.2017 включно.

  На час частини щорічної відпустки керівництво виконавчими органами Мелітопольської міської ради Запорізької області покладено на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рудакову Ірину Володимирівну.

Мелитопольгаз информирует

 

 Бытовые потребители, которые рассчитываются по счетчику газа, обязаны ежемесячно по состоянию на 01 число месяца снимать фактические показания счетчика газа и в течение пяти суток (до 05 числа включительно) их передавать.

Продолжение материала
Субботние ярмарки 02.09.2017

2 сентября этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

Режим работы ярмарок с 07:00 до 14:00.

Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
В Мелитополе открыли медиатеку и инклюзивную группу для детей

 

 1 сентября Мелитополь с рабочим визитом посетил заместитель председателя областной государственной администрации Эдуард Гугнин. Вместе с городским головой Сергеем Минько, заместителем городского головы Светланой Бойко, депутатом Запорожского областного совета Владимиром Кюрчевым руководители открыли два компьютерных класса в мелитопольских школах и группу для особенных детей.

Продолжение материала
В образовательных учреждениях города прозвенел первый звонок

 Утро 1 сентября тысячи мелитопольцев встретили на торжественных линейках в школах и высших учебных заведениях. Родители и педагоги поздравляли своих детей с началом учебного года, а первоклассников — с первым в жизни школьным звонком.

 По традиции поздравить юных горожан с Днем знаний в школы города пришли и представители городской власти, депутатского корпуса.

Продолжение материала
Ярмарки - дієва підтримка місцевих товаровиробників
   З метою підтримки місцевих товаровиробників та насичення споживчого ринку товарами за цінами виробників у місті Мелітополі щосуботи проводяться ярмарки.
Продолжение материала
«HAPPY LAND» у дитячій бібліотеці відкрито!

 Починаючи з вересня 2017 року, у дитячій бібліотеці «Мальвіна» юних мелітопольців та їхніх батьків чекає цікавий та змістовний відпочинок у Клубі сімейного дозвілля «HAPPY LAND», створеному в рамках проекту «Відкрий Мелітополь у своєму серці».

«HAPPY LAND» щонеділі запрошує весело та безкоштовно провести свій вільний час. На вас чекають сімейні турніри з інтелектуальних ігор, розвивальні ігри, майстер-класи з оріґамі, ліплення, бісероплетіння, декупажу.

Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь!
 

 Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН, UNICEF, Комунальною установою «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Більше інформації - http://gurt.org.ua/news/trainings/40144/

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 75 из 9883
Мелітопольська міська рада © 2005-2017