Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Начало отопительного сезона проходит по плану

 В четверг, 26 октября, согласно решению исполнительного комитета, в Мелитополе официально начался отопительный сезон 2017-2018 годов. Основанием для этого стало традиционное снижение температуры - в течение трех дней среднесуточная температура воздуха не превышала +8 град.

Сегодня, 6 ноября, о ходе отопительного сезона, коммунальной реформе, выполнении строительных и ремонтных работ, а также о вопросе пассажироперевозок в городе во время брифинга проинформировал заместитель городского головы Иван Федоров

Продолжение материала
Внимание !

 

В ноябре 2017 г.  в рамках сотрудничества ДЮСШ № 1 и Мелитопольского медицинского колледжа на базе спортивной школы №1 пройдут квалификационные курсы для тренеров и спортсменов. Приглашаем всех заинтересованных (тренеров ,спортсменов, родителей спортсменов).

Продолжение материала
погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у Мелітополі
 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області звертає Вашу увагу на те, що на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” рішенням виконкому від 18.03.2014 №53/2 (зі змінами та доповнення) було затверджено Порядок погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Мелітополь.

Продолжение материала
Пішов з життя Почесний громадянин Мелітополя Артур Сергійович Кушнарьов

 

На 82-му році життя перестало битись серце Почесного громадянина Мелітополя Артура Сергійовича Кушнарьова.

Доктор технічних наук, професор (1995). Понад 45 років - керівник різних структурних підрозділів Таврійського державного агротехнологічного університету. Заслужений працівник народної освіти України (1999). 

07.11.2017 року об 11-00 за адресою м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, 18 (ЦКіД ТДАТУ) відбудеться громадянська панахида і прощання з А.С.Кушнарьовим.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

В рамках виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.      

Проект ПРОМІС шукає інклюзивні моделі розвитку бізнесу для представлення на конференції «Інклюзивний розвиток бізнесу», яка відбудеться в м. Києві 22-23 листопада 2017 року.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

 В рамках виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

Продолжение материала
підведені підсумки першого міського конкурсу відеороликів «Саме тут…»

2 листопада були підведені підсумки першого міського конкурсу відеороликів «Саме тут…»! За результатами онлайн голосування було визначено переможців: І місце – Сахацький В'ячеслав; ІІ місце – Попенко Костянтин; ІІІ місце – Вінніков Андрій та Слуцький Ян. Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами, а переможці отримали також грошову винагороду. Дякуємо усім учасникам конкурсу, які в своїх роботах продемонстрували унікальність, сучасність та красу нашого місто!

Відеоролик В'ячеслава Сахацького

ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» відзначає 115-річчя

 5 листопада ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» відзначає 115-річчя від дня заснування. Напередодні, 3 листопада, у актовій залі навчального закладу відбувся святковий концерт. Привітати педагогічний колектив та вихованців ДНЗ завітала керуюча справами виконкому Олена Дубініна.

Продолжение материала
Вільні місця на ринках міста станом на 01.11.2017
 

 За інформацією керівництва КП «Мелітопольжитлосервіс» та ТОВ «С-Тронгія» станом на 01.11.2017 на ринках цих підприємств налічується 533 вільних торговельних місць.

Продолжение материала
Німецьке товариство GIZ допоможе в підготовці сімейних лікарів

 З ініціативи заступника міського голови Світлани Бойко в рамках реформування системи охорони здоров'я та завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ GmbH в рамках реалізації проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні» у Мелітополі 2 та 3 листопада проходить тренінг для сімейних лікарів міста.

Продолжение материала
Журнал PROactive за підтримки посольства Фінляндії в Україні оголошує конкурс соціальних проектів

 Журнал PROactive за підтримки посольства Фінляндії в Україні оголошує конкурс соціальних проектів — Social Project Awards — перший український Оскар в сфері соціально-проектної діяльності.

Учасниками конкурсу можуть бути фізичні або юридичні особи (групи осіб), що представляють власні соціальні проекти, які були реалізовані або реалізуються на момент подачі заявки.

Продолжение материала
Субботние ярмарки 04.11.2017
   4 ноября этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

Режим работы ярмарок с 07:00 до 14:00.

Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
Мелітопольський міський центр зайнятості інформує
  Заходи соціального захисту незайнятого населення у січні - жовтні 2017 року.  
Продолжение материала
У краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Сходинками до мрії»
 

 1 листопада в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки образотворчої студії гімназії № 9 «Сходинками до мрії». На виставці представлено 271 робота студійців гімназії, та бажаючих малювати школярів округу «Перспектива», це учні ЗОШ № 7, 13, 22.

 
Продолжение материала
Бібліотека ім. В. Маяковського відзначила свій 65-річний ювілей

 Бібліотека ім. В. Маяковського пройшла довгий шлях: від простої хати з пічним опаленням до просторого світлого приміщення з великим спектром інформаційних послуг.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 46 - 60 из 10137
Мелітопольська міська рада © 2005-2017