Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ!

 Управління молоді та спорту, управління освіти, дитячо-юнацькі спортивні школи, центр дитячої та юнацької творчості, навчальні заклади, федерації з видів спорту, громадські організації спортивного профілю запрошують мешканців та гостей міста на фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту.

Продолжение материала
Запрошуємо на урочистий захід!!!
 

  Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради запрошує працівників галузі фізичної культури та спорту, любителів та шанувальників спорту взяти участь в урочистому заході з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в України 08 вересня 2017 року о 16.00 год. у Палаці культури ім. Г.Т. Шевченка.

У програмі свята відзначення провідних спортсменів, тренерів, показові виступи спортивних та художніх колективів міста.

Субботние ярмарки 09.09.2017
   9 сентября этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

Режим работы ярмарок с 07:00 до 14:00.

Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
Увага! "Гаряча лінія" керівника Запорізької ОДА
 
 У четвер, 14 вересня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації
 

БАБАНІН Олександр Олександрович

 

Звертатись з 10.00 до 11.00 за тел. 0-800-503-508.
 
Дзвінки безкоштовні.    
Відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ

  7 вересня відбулось засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства. Під час засідання директор ТОВ "Мелітопольські теплові мережі" Олексій Козлов презентував "Дорожню карту" модернізації теплопостачального підприємства на 2017-2019 рр.

Продолжение материала
Управління житлово-комунального господарства повідомляє
 

  10.10.2017 відбудеться засідання комісії з проведення відбору багатоквартирних будинків, житлово-будівельних та обслуговуючих кооперативів для проведення капітальних ремонтів ліфтів на умовах співфінансування.

Продолжение материала
Мелитополь с рабочим визитом посетил первый заместитель главы Запорожского облсовета Егор Семенков

  

 7 сентября Мелитополь с рабочим визитом посетил первый заместитель главы Запорожского областного совета Егор Семенков. Вместе с депутатом Запорожского областного совета, заместителем городского головы Иваном Федоровым, депутатом Запорожского областного совета Олегом Буряком и главный врачом Мелитопольского онкодиспансера Александром Рябиковым руководители проинспектировали выполнение работ в Мелитопольском межрайонном онкологическом диспансере.

Продолжение материала
Долгожительница нашего города Мария Васильевна Шепилова отметила 101-й день рождения

 7 сентября 2017 года Марии Васильевне Шепиловой исполнился 101 год. От имени городского головы Сергея Минько с такой знаменательной датой именинницу пришел сердечно поздравить глава Мелитопольской городской организации ветеранов Евгений Бабенко.

Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь!
 
 Основною метою міського конкурсу творчості серед мешканців м. Мелітополя є пошук і розкриття творчих здібностей авторів і виконавців, залучення мешканців міста до участі у національно-культурному відродженні України, підтримка творчої та обдарованої особистості, популяризація змістовного дозвілля серед населення міста, створення можливостей для творчої реалізації громадян міста, відкриття нових творчих особистостей.

До участі у конкурсі допускаються виконавці або колективи    м. Мелітополя віком від 8 років. Пріоритет у відборі до фіналу буде надаватися учасникам, які самостійно розвивають свій талант. Професійні творчі колективи не підлягають відбору у конкурсі, але мають можливість презентувати свої виступи в рамках свята.

Відео-запрошення до участі в міському конкурсі непрофесійних артистів "Таланти мого району"

 
Продолжение материала
Мелітополь визнано кращим спортивним регіоном Запорізької області

 

 З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні в кінотеатрі ім. Довженка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «SPORT STAR 2017». Участь в урочистостях взяли спортивні працівники області, спортсмени, тренери, спортивні організації, федерації з видів спорту, дитячо-юнацькі спортивні школи, заклади спортивного профілю та фізкультурно-спортивні товариства. Мелітополь на заході представила заступник міського голови Світлана Бойко.

Продолжение материала
До завершення голосування за громадські проекти залишилось 9 днів

  5 вересня у конференц-залі ЦНАП відбунась зустріч першого заступника міського голови Ірини Рудакової з розпорядниками коштів бюджету участі 2016 року.

Продолжение материала
Мелитополь посетила советник Министра культуры Ирина Френкель

  

 5 сентября Мелитополь с рабочим визитом посетила Заслуженная артистка Украины, советник Министра культуры, независимый эксперт по вопросам культурной политики Ирина Френкель, а также разработчик публичных просторов в городской среде, член Гражданского совета по урбанистике в Киеве, архитектор Влодко Зотов.

Продолжение материала
Мелітопольський міський відділ ДРАЦС інформує

 Шановні громадяни, Мелітопольський міський в/ДРАЦС звертається до Вас з інформацією про проведення шлюбу у рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб 24» у місті Запоріжжі.

За реалізацією даного проекту та отриманням інформації, просимо звертатися до суб’єктів-організаторів пілотного проекту за наступними контактними даними:

1. Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради

Місце знаходження юридичної особи: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183

Контактний телефон: 236-88-88;

2. Позашкільний навчальний заклад «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради

Місце знаходження юридичної особи: м. Запоріжжя, вул. Ситова, 17а

Контактний телефон: (066) 427-41-61.

Інформація про виконання бюджету м. Мелітополя за 8 місяців 2017 року

Інформація

про виконання бюджету м. Мелітополя

за 8 місяців 2017 року

 
Продолжение материала
До уваги творчих колективів міста та району!

 Асоціація «КВН України» (АКУ) запрошує творчі колективи (команди КВН, театри гумору тощо) шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, училищ, технікумів взяти участь у XXII Всеукраїнському культурно-мистецькому конкурсі для творчо-обдарованих дітей та молоді «ЖАРТ-ПТИЦЯ» та у XXIV Всеукраїнському фестивалі «Країна Веселого Народу» які відбудуться з 13 по 17 вересня 2017 року на базі відпочинку „Залив" курорту Затока Одеської області.

Додаткова інформація на сайті www.kvn.org.ua

Контактні тел.. +3080630181810, +380674700646

e-mail: aku@ukr.net

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 46 - 60 из 9883
Мелітопольська міська рада © 2005-2017