Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Благоустройство дорог, скверов и пешеходных зон в Мелитополе в 2019 году
   В 2019 году управлением жилищно-коммунального хозяйства будут произведены ремонтные работы в части благоустройства тротуаров, скверов и пешеходных зон, а также дорог общего значения. Список адресов прилагается.
Продолжение материала
Мелітополь на Міжнародній конференції «Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг»

 Мелітополь презентував себе на Міжнародній конференції «Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг» в Києві. Практика Мелітополя з виконання заходів маркетингової стратегії визнана експертами Проекту ПРОМІС як одна з найкращих серед міст-партнерів Проекту. Також у рамках конференції проходила виставка-презентація міст, де був представлений їх туристичний та інвестиційний потенціал.

Продолжение материала
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2019»
   Щовесни на території України великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж цих рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з кореневою частиною, що призводить до фізичного знищення їх популяцій.
Продолжение материала
Пройшов зональний етап конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина»

   14 березня на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького за підтримки управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради та КЗ «Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР відбувся відбірковий зональний етап конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина».

Продолжение материала
Новий роман Олександра Завари «Гелтер Скелтер» презентували у бібліотеці ім. М. Лермонтова

  Горор з елементами психологічного трилера - дивовижне поєднання! Саме його читач отримав у книзі Олександра Завари «Гелтер Скелтер», перша презентація якої відбулася 14 березня в Центральній бібліотеці ім. М. Лермонтова.

Продолжение материала
Субботние ярмарки 16.03.2019
 16 березня цього року відбудуться ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за адресами: вул. Університетська, 5; вул. Гагаріна, 1-3; бульв. 30-річчя Перемоги, 31; просп. 50-річчя Перемоги, 36 а.

Режим роботи ярмарків з 07:00 до 14:00.

Основний принцип проведення ярмарків - це ціни, які повинні бути нижчими за ринкові на 10-15 %. У разі перевищення учасниками ярмарків рекомендованих цін просимо повідомляти управління з розвитку підприємництва та промисловості виконавчого комітету Мелітопольської міської ради із зазначенням номера машини продавця за тел.: 6-12-96, 44-45-72. Також повідомляємо, що на вимогу покупця, продавець зобов'язаний надати документи, що підтверджують якість продукції.

З питань організації та проведення ярмарків звертатися до КП "Мелітопольжитлосервіс" за тел. 6-14-81.

Продолжение материала
У Мелітопольському краєзнавчому музеї відзначили День українського добровольця


   17 січня 2017 року було встановлено День українського добровольця, який щорічно відзначається 14 березня.

Тому, саме 14 березня у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї зібралися учні Мелітопольського професійного аграрного ліцею аби віддати данину пошани українським добровольцям.

 

Продолжение материала
Мелітополь отримає 16,5 мільйонів гривень із обласного бюджету
  

 14 березня відбулось пленарне засідання 28-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання. Завдяки постійному сприянню та взаємодії мелітопольської міської влади із керівництвом області нашому місту виділено 16,5 мільйонів гривень на реконструкцію важливих соціальних та інфраструктурних об'єктів.

Продолжение материала
Важлива інформація щодо виборів в Молодіжний Парламент Мелітополя (МПМ)

   Прийом заяв до делегування у Молодіжний Парламент Мелітополя від закладів освіти (враховуючи позашкільні навчальні заклади) та від представників робочої молоді, інститутів громадянського суспільства або самовисуванців припиняється 25 березня 2019 року.

Продолжение материала
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПРОВЕДЕННЯ СЕО ПРОЕКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МЕЛІТОПОЛЯ 2030

  14 березня 2019 року в конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, вул. М. Грушевського, 5 відбулося перше засідання робочої групи з проведення Стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку м. Мелітополя до 2030 року.

Продолжение материала
Шановні мешканці міста!
 

 Прагнучи створити якісні умови щодо отримання найбільш затребуваних адміністративних послуг, з 15.03.2019 через Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя запроваджується надання послуг з державної реєстрації народження дитини та державної реєстрації смерті.


Продолжение материала
Підлітки у конфлікті з законом відвідали лекцію «Залежність, як хвороба. Ігроманія»

  13 березня на базі сектора ювенальної пробації м. Мелітополя підлітки у конфлікті з законом прослухали лекцію «Залежність, як хвороба. Ігроманія». Дану зустріч провели співробітники-консультанти реабілітаційного центру «Крок за кроком».

Мета даного заходу – інформування підлітків щодо сутності залежності; попередження ігроманії, вживання алкоголю та наркотиків; формування стійкої орієнтації на здоровий спосіб життя; виховання почуття відповідальності за свій особистий вибір; спонукання до роздумів.

Продолжение материала
Тренінг від Української Академії Лідерства для учасників Всеукраїнської програми "Дитяча Демократія"

  14 березня на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею проходить тренінг з проектного менеджменту та лідерства для учасників Всеукраїнської програми «Дитяча Демократія».

Продолжение материала
Реабілітаційне лікування застрахованих осіб за новим принципом

 Фонд соціального страхування України запровадив адресні програми соціального захисту громадян України.

Зокрема, постановою правління Фонду № 39 від 13.07.2017 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» визначено принципово новий механізм забезпечення застрахованих осіб лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Продолжение материала
Увага!
 

 Відповідно до Законів України «Про охорону культурної спадщини» та «Про охорону археологічної спадщини» проведення археологічних розвідок, розкопок, інших земляних робіт на території пам’ятки, охоронюваній археологічній території, у зонах охорони, в історичних ареалах населених місць, а також дослідження решток життєдіяльності людини, що містяться під земною поверхнею, під водою, здійснюється за дозволом,  виданим центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини і за умови реєстрації цього дозволу у відповідному органі охорони культурної спадщини. Без реєстрації дозволу проведення робіт забороняється.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 46 - 60 из 12306

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019