Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Податкова звітність з ПДВ за березень подається за новою формою не пізніше 20 квітня 2017 року
 

 З 01.04.2017 року розпочато подання податкової звітності з ПДВ за новою формою, до якої наказом МФУ від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України»  внесено зміни.

Вперше подавати податкову звітність з урахуванням змін, внесених наказом №276, платники ПДВ мають за звітний період березень 2017 року.

 Граничний термін подання - 20 квітня 2017 року.

У разі обрання квартального податкового періоду декларація з урахуванням змін подається за І квартал 2017 року.

Граничний термін подання – 10 травня 2017 року.

Соціально-культурний простір Мелітополя аналізуватимуть культурні картувальники з усієї України

 28 громадських активістів – культурні картувальники населених пунктів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Львівській та Харківській областях – завітають до Мелітополя в рамках проекту «Містки громадської активності» на запрошення Відділу культури Мелітопольської міської ради.

Група дослідників аналізуватиме місто Мелітополь як приклад співпраці влади, бізнесу та громадськості задля вирішення соціальних проблем мешканців та розвитку місцевої культури. У фокусі дослідників опиняться сім пілотних інституцій у державному, громадському та бізнесовому секторі, культурний потенціал спільнот, з якими ці інституції працюють. Координуватиме роботу групи експерт із культурного картування Ярослав Мінкін та культурно-дослідницький відділ громадської організації «Молодіжна організація «СТАН».

Продолжение материала
В рамках міської краєзнавчої гри відбулась інтерактивна пізнавальна акція «Ти - мелітополець!»

 

 18 квітня 2017 року у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулась Інтерактивна пізнавальна акція в рамках міської краєзнавчої гри «Ти - мелітополець!» для учнів шкіл міста. Це вже традиційна співпраця музею з Палацом дитячої та юнацької творчості ім. Д.П. Водвуденко.

Продолжение материала
В Мелитополе представили нового прокурора

  Приказом Генпрокурора Юрия Луценко от 13 апреля руководителем Мелитопольской прокуратуры назначен старший советник юстиции Константин Бандура, который ранее работал прокурором Николаевского районного отдела Николаевской местной прокуратуры №1

Представлял новоназначенного прокурора лично областной прокурор Валерий Романов.

Продолжение материала
До дня памя’ток історії та культури відбувся краєзнавчий урок

 

 На базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею у вівторок 18 квітня 2017 року о 12.00 відбувся краєзнавчий урок до дня памяток історії та культури: історичними місцями вулиці М. Грушевського (колишньої Воронцовської).

Продолжение материала
Продовження 31-ї чергової сесії Мелітопольської міської ради
 

 19 квітня о 10:00 в залі засідань виконкому за адресою: вул. М. Грушевського (К. Маркса), 5, відбудеться продовження засідання 31-ї чергової сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання.

 Засідання транслюватиметься онлайн.

 
Запрошуємо на презентацію нової книги Олега Гончаренка
 

 19 квітня об 11.00 в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова відбудеться презентація нової книги мелітопольського письменника, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Олега Миколайовича Гончаренка.

Збірка поезій «В чеканні нової трави (Апокрифи дійсності)» – це ще одна своєрідна традиція – трактат за виправдання українського світу, українського світобачення, українського прориву в майбутнє. Своїми віршами автор закликає не втрачати ні Божого дару, ні Божої довіри, а засівати нове Поле – Поле Надії, Поле Золотого Хліба Свободи.

УСЗН інформує

 

 За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній День охорони праці. В Україні відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 він відзначається як День охорони праці. За Міжнародної організації праці цього року День охорони праці проходить під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Продолжение материала
Вниманию жителей Мелитополя!

 

 Информация для потребителей о причинах и сроках прекращения газоснабжения 18.04.2017 года

Продолжение материала
Молодіжний квест «Стежками рідного міста: Великодні перемоги»
   13 квітня, молодь 7 навчальних закладів: МДПУ ім.Б.Хмельницького, МІЕСТ, МІДМУ КПУ, МВПУ, ВСП МК ТДАТУ, МДПЕК, МУК взяла участь у традиційному міському молодіжному квесті.
Продолжение материала
Мелітопольці відкрили велосезон!
    15 квітня понад 100 велосипедистів (професіоналів та аматорів) об’єдналися разом, щоб розпочати велосезон у м. Мелітополі!
Продолжение материала
ЮБИЛЕЙНЫЙ ВЕЧЕР КРАЕВЕДА, ПЕДАГОГА,КОЛЛЕКЦИОНЕРА АЛЕКСЕЕВА АЛЕКСАНДРА НИКОЛАЕВИЧА

 14 апреля 2017 года исполняется 75 лет со дня рождения замечательного человека, кандидата педагогических наук, краеведа, одного из организаторов общественной организации «Союз краеведов Мелитопольщины», коллекционера Алексееву Александру Николаевичу. В честь этого события в краеведческом музее прошел торжественный вечер. 14.04.2017г. в 15-00 краеведы, друзья, соратники поздравили юбиляра с этим прекрасным событием.

Продолжение материала
Відбулась презентація військового роману Андріса Лагздукалнса «РОТНИЙ (зона АТО)»

14 квітня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулась презентації нової книги Андріса Лагздукалнса «РОТНИЙ (зона АТО)»

Продолжение материала
До уваги жителів міста!
 

 У зв'язку з погіршенням погодних умов святкування "ВЕЛИКДЕНЬ В ІНТЕРКУЛЬТУРНОМУ МІСТІ" переноситься до ПК ім Т.Г.Шевченко.

Вітання міського голови Сергія Мінько з Великоднем!

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 31 - 45 из 9373
Мелітопольська міська рада © 2005-2017