Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Шановні громадяни міста! Будьте обережні на воді!
  

  У спекотну погоду більшість мешканців міста намагається провести свій відпочинок поблизу водойм. Насолода відпочинку біля води всім відома, проте користуватися цим благом потрібно розумно і обережно, адже вода помилок не прощає. Вона безжалісна і при легковажному ставленні до себе може запросто відібрати найдорожче – життя. Тому, щоб не трапилось найгіршого, потрібно пам’ятати та дотримуватись правил поведінки на воді:

Продолжение материала
Новый директор ООО «Мелитопольские тепловые сети»  рассказала о планах предприятия на перспективу

 

 

 9 июля новый директор ООО «Мелитопольские тепловые сети» Елена Ялсукова провела пресс-конференцию для представителей городских СМИ, в ходе которой сообщила о актуальных вопросах деятельности предприятия, подготовке к отопительному сезону, а также о своем опыте работы и первоочередных задачах, которые ставит перед Теплосетью.

Продолжение материала
Засідання виконкому 12.07.2018
 
 12 липня 2018 року о 9:00 у конференц-залі виконкому (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Засідання транслюватиметься онлайн.

 
Продолжение материала
У процесі децентралізації особливу увагу потрібно приділяти соціальній роботі на місцях

 Для директорів територіальних центрів надання соціальних послуг та представників об’єднаних територіальних громад, відповідальних за організацію надання соціальних послуг Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з проектом німецької компанії GIZ GmbH «Підтримка українських територіальних громад до прийняття ВПО» та за підтримки Профспілки працівників соціальної сфери України проведено виїзний семінар.
Продолжение материала
Fashion-показ випускників проекту «Шиття без обмежень»

 

 7 липня в м. Приморськ базі дитячого табору «ДОЛ "Юбилейный-Приморск"» відбувся Fashion-показ випускників проекту «Шиття без обмежень», що є освітньою програмою, яка реалізувалась впродовж березня – липня 2018 р., з метою розширення можливостей самозайнятості людей з інвалідністю шляхом навчання навичкам крою та шиття.

Продолжение материала
В Мелитополе ведутся активные работы по нанесению дорожной разметки
  

 Коммунальное предприятие “Чистота” продолжает работы по нанесению разметки на дорогах города Мелитополя. Наносится два типа разметки — холодный пластик и краска.

Продолжение материала
ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛЬНОГО ЕКОЛОГО-КРАЄЗНАВЧОГО НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «ПРОСТІР - 2018»
  

 З 08.06.2018 по 22.06.2018 в двадцять друге відпочили та відпрацювали методики польових досліджень в профільному еколого-краєзнавчому наметовому таборі «Простір-2018» 45 кращих вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді управління освіти (ЦЕНТУМ) та кращих юних екологів міста. 

Проведення табору «Простір-2018»  стало можливим завдяки частковому фінансуванню з Мелітопольського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у сумі 15 тис. грн. 


Продолжение материала
заходи щодо недопущення випадків загибелі та травмування людей
  Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради доводить до Вашого відома, що за інформацією наданою структурним підрозділом «Мелітопольська дистанція колії» регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»  станом на 01.06.2018 на станціях, перегонах, території виробничих підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця ПАТ «Українська залізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 244 сторонні особи, у тому числі 138 із смертельним наслідком.
Продолжение материала
Виконком отримав можливість презентувати ресурсний потенціал міста на великому екрані

 В рамках проекту «Мелітополь – надійний партнер і гостинний господар», який фінансується урядом Канади через Федерацію Канадських Муніципалітетів та реалізується в рамках діяльності Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) виконавчий комітет отримав можливість презентувати ресурсний потенціал міста та його відео світлини на великому екрані широкому колу громадськості.

Продолжение материала
Порівняльний аналіз середніх роздрібних цін на основні продукти харчування
  Управлінням з розвитку підприємництва, промисловості та захисту прав споживачів проводиться щотижневий моніторинг цін на основні продовольчі товари в торговельній мережі та на ринках. На підставі отриманої інформації здійснюється аналіз середніх роздрібних цін на основні продукти харчування, що реалізуються в торговельній мережі та на ринках міста.
Продолжение материала
МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ
  

  Заходи соціального захисту незайнятого населення у січні – червні 2018 року.


Продолжение материала
Субботние ярмарки 07.07.2018
  7 июля этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30-летия Победы, 31; просп. 50-летия Победы, 36 а.

Режим работы ярмарок с 07:00 до 14:00.

Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
Звіт про виконання бюджету м. Мелітополяза І півріччя 2018 року
  

 Звіт про виконання бюджету м. Мелітополяза І півріччя 2018 року.

Продолжение материала
Иван Федоров сообщил о выполнении работ по благоустройству Мелитополя

 5 июля в конференц-зале исполкома состоялся традиционный брифинг заместителя городского головы Ивана Федорова, в ходе которого он сообщил о выполнении работ по реконструкции канализационных коллекторов, ремонту тротуаров и внутрикватальных проездных дорог, а также учреждений сферы образования и здравоохранения.

Продолжение материала
Учасники стратегічної сесії обговорили напрями розвитку міста Мелітополя до 2030 року
  

 4 липня у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбулась стратегічна сесія з розвитку міста Мелітополя під головуванням співзасновника майстерні стратегії “proryv.in.ua” Павла Шеремети. У заході взяли участь представники міської влади, депутатського корпусу, структурних підрозділів виконавчого комітету Мелітопольської міської влади, підприємств, установ, організацій, а також громадські активісти міста Мелітополя.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Следующая > В конец >>

Всего 151 - 165 из 11367
Мелітопольська міська рада © 2005-2018