Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Иван Федоров призвал депутатов к работе на предстоящей сессии городского совета

 

21-го августа состоится заседание сессии городского совета. Накануне заседания, заместитель городского головы Иван Федоров обратил внимание горожан и депутатов на ряд важных вопросов, поддержка которых необходима для жизнедеятельности Мелитополя.

Продолжение материала
Обрано голову госпітальної ради Мелітопольського госпітального округу


 Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Постанова Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», та Наказом МОЗ від 20.02.2017 № 165 «Примірне Положення про госпітальний округ» проводиться робота щодо забезпечення ефективної діяльності госпітальної ради Мелітопольського госпітального округу.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

 

В рамках виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

Продолжение материала
Розпочинається голосування за громадські проекти
  11 серпня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Ірини Рудакової відбулося засідання Координаційної ради з питань бюджету участі, під час якого були підведені підсумки експертиз громадських проектів. Всього на експертизу були направлені 78 громадських проектів. За результатами експертизи Координаційна рада прийняла рішення про відхилення двох проектів у зв'язку з отриманими експертизами з негативними висновками та затвердила реєстр з 76 громадських проектів, які допущені до голосування.
Продолжение материала
В праздник Медового Спаса в городе состоялась традиционная ежегодная ярмарка

 

14 августа в Мелитополе состоялся общегородской праздник меда, лета, солнца «Медовый спас».

Продолжение материала
Громадські консультації серед мешканців міста Мелітополя з питання вибору нового логотипу міста
 

 За дорученням Мелітопольського міського голови Сергія Мінька управлінням стратегічного розвитку міста виконкому проводиться додаткові громадські консультації серед мешканців міста Мелітополя з питання вибору нового логотипу міста. Громадські консультації проводяться в формі онлайн-опитування на сайті Мелітопольської міської ради, а також опитування мешканців міста на майдані Перемоги. Громадські консультації проводяться з 14 по 20 серпня.

Пропонуємо Вам обрати найбільш кращий варіант логотипу міста Мелітополя.

До відома суб'єктів господарювання

 В рамках виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

Продолжение материала
«ЧАРІВНА СКРИНЯ – СКАРБІВ ГОСПОДИНЯ!»

 12 серпня в рамках інтерактивної освітньо-виховної програми «Музейний вихідний » співробітники історичного відділу Мелітопольського міського краєзнавчого музею зустрічали юних краєзнавців, яких «машина часу» перенесла крізь віки в ті часи, коли тільки починалась історія нашого міста!

Продолжение материала
ВНИМАНИЕ!

 14 августа в 16:00 в конференц-зале исполкома состоится общественный совет, в ходе которого будут обсуждаться вопросы брендирования г. Мелитополя и начало голосования по проектам бюджета участия.

Собрание будет транслироваться онлайн на сайте Мелитопольского городского совета

Увага! "Гаряча лінія" керівника Запорізької ОДА
 
 У вівторок, 22 серпня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації

 

БОЙКО Зінаїда Михайлівна

 

Звертатись з 11.00 до 12.00 за тел. 0-800-503-508.
Дзвінки безкоштовні
Субботние ярмарки 12.08.2017
   12 августа этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

Режим работы ярмарок с 06:00 до 13:00.

Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
В городском парке культуры и отдыха открылось «Пространство для детей, семьи и молодежи»

 11 августа в городском парке культуры и отдыха состоялось торжественное открытие «Пространства для детей, семьи и молодежи» в рамках сотрудничества Запорожского областного благотворительного фонда «Улыбка ребенка» УВКБ ООН и городской власти.

Продолжение материала
Мелитополь с рабочим визитом посетил заместитель председателя ЗОГА Дмитрий Давтян


 10 августа Мелитополь с рабочим визитом посетил заместитель председателя Запорожской областной государственной администрации Дмитрий Давтян. Вместе с первым заместителем городского головы Ириной Рудаковой и заместителями городского головы Иваном Федоровым и Светланой Бойко руководители проинспектировали выполнение работ на объектах капитального строительства.

Продолжение материала
Всі рішення виконкому були прийняті одноголосно

 10 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому члени виконкому в складі 9 осіб розглянули та затвердили всі питання порядку денного одноголосно.

Продолжение материала
Проведення акції «Дихай вільно!» щодо боротьби з карантинними видами рослин на території міста
 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що з 07.08.2017 до 15.09.2017 у м. Мелітополі проводиться акція «Дихай вільно!» з метою покращення санітарного стану і благоустрою території міста, не допущення розповсюдження карантинних рослин і бур’янів, підвищення рівня свідомості мешканців міста стосовно покращення санітарного стану власних дворів і прилеглих територій та залучення всіх бажаючих до боротьби з карантинними видами рослин у м. Мелітополі.

У акції можуть взяти участь будь-які громадські організації або організовані групи мешканців міста Мелітополя.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Следующая > В конец >>

Всего 151 - 165 из 9904
Мелітопольська міська рада © 2005-2017