Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Ощадбанк розробив іпотечну програму для вимушених переселенців на придбання житла

 Ощадбанк першим з українських банків розпочинає іпотечне кредитування вимушених переселенців. Придбати житло за спеціальними умовами можуть громадяни України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Продолжение материала
Продолжаются работы по реконструкции канализационных коллекторов города

 14 июля во время традиционного выездного совещания заместитель городского головы Иван Федоров проконтролировал ход выполнения реконструкции канализационного коллектора по ул. Героев Сталинграда.

Продолжение материала
Стартовал ремонт реанимации гнойно-септического отделения ТМО


14 июля в рамках выездного совещания заместитель городского головы Иван Федоров, проконтролировал ход выполнения работ на объекте.

Продолжение материала
Коммунальщики Мелитополя получили новую форму
 

 Для сотрудников коммунальной сферы закуплены новые комплекты спецовок. Они состоят из летнего жилета, брюк и кепки. На всех костюмах – логотипы КП, ООО либо ЧП. Также на форму нанесены светоотражающие полосы, чтобы коммунальщиков было видно в темное время суток, а украсил комплекты логотип нашего города.

Продолжение материала
Из-за роста острых кишечных заболеваний усилен контроль за бизнесом

 14 июля в конференц-зале исполкома состоялось совещание по вопросам профилактики пищевых отравлений среди населения и недопущения оборота опасных рыбных продуктов. В совещании приняли участие первый заместитель городского головы Ирина Рудакова, заведующий Мелитопольским лабораторным центром МОЗ Украины в Запорожской области Роман Скляров, врач отдела государственного надзора за соблюдением санитарного законодательства управления Госпотребслужбы Наталья Морозова, представители предприятий - производителей рыбной продукции, оптовой и розничной торговли, ресторанного хозяйства, а также физические лица - предприниматели, осуществляющие деятельность на рынках города.

Продолжение материала
Розповсюдження карантинних бур’янів - проблема, що постійно постає перед громадськістю

 Бур’яни — це рослини, що не культивуються людиною, але історично пристосовуються до умов розвитку культурних рослин, ростуть разом із ними і в процесі свого розвитку і росту, за наявності міжвидової боротьби, пригнічують їх.

Продолжение материала
«СВІТ СТАРИХ ФОТОАПАРАТІВ» з фондової колекції музею в рамках "Виставкового нон-стопу в музеї"

 12 липня - у Міжнародний день фотографа та День фотографа в Україні – Мелітопольський міський краєзнавчий музей представив своїм відвідувачам нову виставку – «СВІТ СТАРИХ ФОТОАПАРАТІВ».

Продолжение материала
Виставковий нон-стоп у музеї

 

 12 липня 2017 року видалось надзвичайно насиченим на культурні події в Мелітополі. Свою вагому частину вніс і Мелітопольський міський краєзнавчий музей – з 14.00 у нас розпочався «ВИСТАВКОВИЙ НОН-СТОП У МУЗЕЇ»!

Продолжение материала
Почетная гражданка Мелитополя принимала поздравления

 Анастасия Сергеевна Алафинова - Почетный гражданин г. Мелитополя с 27.08.2010 г.

13 июля ей исполнилось 75 лет. От имени городского головы Сергея Минько с такой знаменательной датой именинницу поздравила управделами исполкома Елена Дубинина, вручив приветственный адрес, корзину цветов и подарок.

Продолжение материала
Оновлено перелік реєстраторів розрахункових операцій

 Відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 07.06.17 №406 оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій дозволених для використання суб’єктами  господарювання.
Продолжение материала
Визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті

 13 липня під час засідання виконавчого комітету було розглянуто питання “Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Мелітополі та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 23.06.2016 №117/1 “Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Мелітополі та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 24.02.2010 №38 “Про передачу повноважень щодо вивезення твердих та рідких побутових відходів для ТОВ “Ремондіс-Мелітополь”. Доповідачем виступив начальник управління житлово-комунального господарства Олексій Тегімбаєв.

Продолжение материала
Місцева влада заохочує талановиту молодь

  13 липня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому члени виконкому розглянули питання «Про грошову виплату стипендії Мелітопольського міського голови обдарованій молоді міста». Доповідачем виступила начальник управління молоді та спорту Наталія Губська.

Продолжение материала
Мелитополю выделили из ГФРР более 10 млн. гривен на реконструкцию стадиона «Спартак»
 

 Об этом на плановом заседании исполкома 13 июля сообщил заместитель городского головы Иван Федоров. Постановление об этом сегодня утром опубликовали на сайте Министерства.

 
Продолжение материала
Мелітополь обирає свій бренд

 12 липня в кабінеті міського голови Сергія Мінька відбулась робоча зустріч з головним радником проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)» Кейді Ворд. Сьогодні пройшов один з останніх етапів роботи, який відбувся в рамках Open Space - обговорення бренду міста Мелітополя.

Презентація логотипів міста 

 
Продолжение материала
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності міста

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області запрошує всіх суб’єктів підприємницької діяльності міста, які здійснюють виробництво, транспортування, та реалізацію риби та рибних продуктів на нараду з питань профілактики харчових отруєнь серед населення та недопущення обігу небезпечних рибних продуктів.

Нарада відбудеться 14.07.2017 о 09:00 у конференц-залі виконкому (вул. Михайла Грушевського, 5).

З питань участі звертатися до управління з розвитку підприємництва, промисловості та захисту прав споживачів за телефонами: 44-45-72, 6-12-96.

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 16 - 30 из 9686
Мелітопольська міська рада © 2005-2017