Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбувся семінар вчителів української мови та літератури
   

 20 квітня 2018 року у Мелітопольському краєзнавчому музеї відбувся семінар вчителів української мови та літератури на тему « Передача культурного досвіду на основі міждисциплінарного та поліхудожнього підходу через педагогічний процес в умовах музейного середовища».


Продолжение материала
Екологічна година «Земля – наш спільний дім»
   

 20 квітня 2018 року об 11.15 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї пройшов захід, присвячений Всесвітньому дню Землі.


Продолжение материала
Состоялось торжественное закрытие Школы местного самоуправления
 

 19 апреля в Мелитопольском городском краеведческом музее состоялось торжественное закрытие Школы местного самоуправления. В мероприятии приняла участие первый заместитель Мелитопольского городского головы Ирина Рудакова.

Продолжение материала
Відбулась Українсько-німецька коопераційна біржа
 

 17 квітня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулась Українсько-німецька коопераційна біржа. До обласного центру з дружнім візитом завітали підприємці землі Саксонія-Ангальт та керівництво Торгово-промислової палати Магдебурга, однієї з найбільших у Німеччині.

Продолжение материала
Сергій Мінько бере участь у Засіданні Спостережної ради Проекту “ПРОМІС”
   

 19 квітня Мелітопольський міський голова Сергій Мінько бере участь у засіданні Спостережної ради Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) у м. Київ.


Продолжение материала
Американська музика за кордоном 2017–2018 рр.

 Програма «Американська музика за кордоном»  була започаткована Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США в партнерстві з організацією «Американські голоси». Ця програма обміну допомагає пропагувати позитивний імідж США через мистецтво й музику і надає слухачам в інших країнах змогу безпосередньо спілкуватися з американськими виконавцями.

Продолжение материала
в Мелітополі відбудеться Міжрегіональний семінар-практикум

 19 квітня в Мелітополі відбудеться Міжрегіональний семінар-практикум «Вивчення, популяризація та збереження нематеріальної культурної спадщини регіону: досвід Мелітопольщини”.

Продолжение материала
Кущовий семінар з питань ЦЗ та БЖД в ЗОШ № 15

 На виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області від 30.03.2018 № 223/132/18 «Про проведення кущових семінарів у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2018 році» 16 квітня 2017 року на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Мелітопольської міської ради Запорізької області проведено кущовий семінар для працівників закладів дошкільної освіти, відповідальних за безпеку життєдіяльності, керівників методичних об’єднань та вчителів, що викладають навчальні предмети «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти міста Мелітополя.

Продолжение материала
Відбувся краєзнавчий урок до Дня пам’яток історії та культури

 17 квітня 2018 року у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбувся краєзнавчий урок "МАРІЇНСЬКА ВУЛИЦЯ І ПРОСПЕКТ: КРАСА ВТРАЧЕНА І ВРЯТОВАНА".

Продолжение материала
В Мелитополя открылся музейный дворик

 

18 апреля в Мелитопольском краеведческом музее в Международный день памятников истории и культуры открылось еще одно пространство, которое позволит творить и общаться жителям Мелитополя. На торжественном открытии присутствовали представители городской власти, общественности, художники, директора учреждений культуры, представители структурных подразделений исполнительного комитета Мелитопольского городского совета, а также представители СМИ.

Продолжение материала
Відбулось святкування Дня пожежної охорони

 

 17 квітня в актовому залі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького відбувся урочистий захід до Дня пожежної охорони. Зі святом пожежників привітав Мелітопольский міський голова Сергій Мінько.


Продолжение материала
Увага! Пряма лінія!
 

 27 квітня 2018 року з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці у Мелітопольському відділенні управління виконавчої Фонду соціального страхування України у Запорізькій області буде працювати «Гаряча» телефонна лінія, де в спілкуванні із фахівцями можна отримати відповіді і консультації з питань безпеки праці та здоров’я під час виконання трудових обов’язків та соціального захисту працюючих.

Звертатися за телефоном 42-67-03 з 09-00 до 15-00.

 
Запрошуємо на день відкритих дверей з нагоди всесвітнього дня охорони праці
 

 26-27 квітня 2018 року з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці у консультаційному центрі Мелітопольського відділення управління виконавчої Фонду соціального страхування України у Запорізькій області відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! (вул. Бейбулатова,16, м. Мелітополь).

Продолжение материала
КП "Водоканал" информирует

Уважаемые абоненты!

  В связи с плановыми работами по промывке водопроводных сетей города 18.04.2018 с 9:00 до 12:00 питьевая вода будет подаваться с пониженным давлением в южной, центральной частях города, а также в районе Нового Мелитополя.

 

Администрация КП "Водоканал" приносит свои извинения за временные неудобства.

Состоялся брифинг заместителя городского головы Ивана Федорова
   

 17 апреля в конференц-зале исполкома состоялся традиционный брифинг заместителя городского головы Ивана Федорова, в ходе которого он сообщил о выполнении работ по реконструкции канализационных коллекторов, ремонту дорог и тротуаров, учреждений сферы образования.


Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 16 - 30 из 10834
Мелітопольська міська рада © 2005-2018