Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Зупинка реєстрації податкових накладних з ПДВ
   Зупинка реєстрації податкових накладних з ПДВ: фіскальна служба Запорізької області надає роз’яснення платникам.
Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь!

 Основною метою міського конкурсу творчості серед мешканців м. Мелітополя є пошук і розкриття творчих здібностей авторів і виконавців, залучення мешканців міста до участі у національно-культурному відродженні України, підтримка творчої та обдарованої особистості, популяризація змістовного дозвілля серед населення міста, створення можливостей для творчої реалізації громадян міста, відкриття нових творчих особистостей.

До участі у конкурсі допускаються виконавці або колективи    м. Мелітополя віком від 8 років. Пріоритет у відборі до фіналу буде надаватися учасникам, які самостійно розвивають свій талант. Професійні творчі колективи не підлягають відбору у конкурсі, але мають можливість презентувати свої виступи в рамках свята.

У рамках конкурсу проводиться відбір виконавців за наступними жанрами:

  - хореографія;

  - інструментальна музика;

  - вокал;

 - оригінальний жанр (естрадні мініатюри, пародії, циркове мистецтво та інше).

 

Продолжение материала
Городская власть поздравила с Днем рождения Почетного гражданина Мелитополя

 

 16 августа 2017 года Борису Алексеевичу Крючкову исполнилось 82 года. С этой знаменательной датой именинника поздравила управделами исполкома Мелитопольского городского совета Елена Дубинина.

Продолжение материала
Акція на підтримку проекту «Соцтаксі, кому важко - підвези»

 17 серпня з 16.00 до 18.00 на площі перемоги відбудеться акція на підтримку проекту «Соцтаксі, кому важко - підвези» в рамках конкурсу Бюджет участі 2017.

 

Продолжение материала
Обстеження балки Піщанської 16.08.2017

 Згідно розпоряджень міського голови від 22.06.2016 № 430-р «Про затвердження складу постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян», від 21.07.2014 № 484-р «Про затвердження плану заходів щодо недопущення забруднення балки Піщанської в м. Мелітополі», з метою виявлення джерел забруднення води в струмку Піщанському, у плановому порядку 16.08.2017 комісією у складі: начальника планово-технічного відділу управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Плетниченка Р.В., начальника сектора екологічного міжрайонного контролю по Мелітопольському регіону Державної екологічної інспекції у Запорізькій області Ільїна Ю.В., заступника начальника відділу з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Тодорової Л.І., інспектора з благоустрою відділу з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Степанова А.А., начальника лабораторії очисних споруд КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради Трофименко Т.О. та представника громадськості Левченко С.Л. обстежено русло балки Піщанської від вул. Вишневої до вул. Дружби.

Продолжение материала
Методи боротьби з розповсюдженням карантинних рослин
   

Карантинні бур’яни — це особливо шкідливі адвентивні види рослин, які не тільки засмічують та знижують врожайність сільськогосподарських культур, продуктивність пасовищ, але і є шкідливими для здоров’я людей. 

Продолжение материала
Що робити, якщо реєстрація податкової накладної зупинена

 У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області відкрито "гарячу лінію" з роз'яснення механізмів роботи системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ.
 
Фахівці служби щоденно надають консультації платникам з питань зупинення реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування в Єдиному реєстрі, формування податкового кредиту з ПДВ, системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР) та інших.

Телефонна лінія працює кожного робочого дня з 11-00 до 13-00 за номерами: (061) 219-05-54, (061) 219-05-20.
Запрошуємо взяти участь!
 

 Міністерство молоді та спорту України спільно з Комунальною установою «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Продолжение материала
Сезонна торгівля баштанними культурами повинна вестись тільки у визначених місцях!
 
До відома жителів міста Мелітополя!

 З метою задоволення попиту населення у сільськогосподарській продукції, згідно з внесеними змінами в розпорядження міського голови від 31.07.2017 № 366-р та згідно з розпорядженням міського голови від 15.08.2017 № 386-р буде організовано торгівлю баштанними культурами, картоплею, капустою та цибулею з 15.08.2017 по 30.11.2017 у визначених місцях.  
Продолжение материала
Міська влада забезпечить власників домашніх тварин безкоштовними засобами ідентифікації

 В рамках виконання міської програми «Заходи, спрямовані на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та здійснення контролю за утриманням домашніх тварин у м. Мелітополі на 2016-2025 роки» та з метою реалізації громадського проекту Катерини Ємельяненко «Мелітополь – місто відповідальних власників тварин», управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області та відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області забезпечать всіх власників домашніх тварин безкоштовними індивідуальними засобами ідентифікації тварин.

Продолжение материала
ЗОЦМ запрошує взяти участь у IV Форумі - майстерні «Молоді та незалежні»

 Запрошуємо представників молодіжного громадського руху взяти участь у IV Форумі - майстерні «Молоді та незалежні» з нагоди відзначення Дня Незалежності.

21 серпня з 15.00 до 17.00, в рамках форуму, відбудеться обговорення питань молодіжної політики у форматі світового кафе на тему: «Молодіжні центри. Молодь та громади: форми та механізми взаємодії».

Питання для обговорення:

1. Механізми співпраці молодіжних центрів та громади.

2. Завдання, які повинен виконувати молодіжний центр.

3. Структура молодіжних центрів.

Продолжение материала
до УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!
   

Увага!

 15.08.2017 в авіаційній бригаді транспортної авіації приблизно з 15:00 до 18:00 відбудеться запланований підрив боєкомплекту. Протягом трьох хвилин в авіа містечку буде лунати сирена, під час якої відбудеться дуже потужний вибух. Мешканців авіа містечка, району Юрівка м. Мелітополя просимо в цей час відкрити вікна для запобігання їх пошкодження від можливої ударної хвилі. Попередьте ваших сусідів та близьких!

Керівний склад військової частини.

Мелітопольський міський краєзнавчий музей запрошує на презентацію виставки
 

  17 серпня об 11.00 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «Реформація в Європі та її відгомони у євангельському християнстві Мелітопольщини».

 
Продолжение материала
Идем на рекорд. Благоустройство города выполняется в сроки и качественно

 14 августа в конференц-зале исполкома состоялся традиционный брифинг заместителя городского головы Ивана Федорова.
Продолжение материала
Бренд Мелитополя выбирается максимально прозрачно

14 августа в конференц-зале исполкома состоялся общественный совет, в ходе которого обсуждались вопросы брендирования г. Мелитополя и начало голосования по проектам бюджета участия.

Перед началом обсуждений со вступительным словом ко всем присутствующим обратился Мелитопольский городской голова Сергей Минько. Сергей Анатольевич отметил, что работа над выбором логотипа началась еще с сентября 2016 года. За это время дизайнеры, которые были избраны Проектом ПРОМИС, разработали более 8 вариантов изображений. Для того, чтобы работа над брендом была максимально открытой для общественности проведены масса опросов и голосований. В процессе создания логотипа не было затрачено ни копейки бюджетных средств.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 16 - 30 из 9786
Мелітопольська міська рада © 2005-2017