Інформація
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Директор теплосети отчитался о финансово-экономическом состоянии предприятия
 

 1 марта директор ООО «Мелитопольские тепловые сети» Алексей Козлов выполнил требование депутатов горсовета от «Оппозиционного блока» и рассказал о финансово-экономическом состоянии предприятия.

 На брифинге присутствовали представители СМИ, депутаты разных фракций, секретарь горсовета Максим Бельчев, первый зам городского головы Ирина Рудакова. Вместе с А. Козловым на брифинге присутствовали его заместители и аудитор, проводивший проверку на предприятии по итогам деятельности предыдущего руководителя ООО.

Продолжение материала
Засідання 30-ї позачергової сесії Мелітопольської міської ради VII скликання 02.03.2017
   На 2 березня 2017 року призначено засідання 30-ї позачергової сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання з подолання вето міського голови на рішення 29-ї чергової сесії міської ради. Початок о 10.00 в залі засідань виконкому за адресою: вул. М. Грушевського (К. Маркса), 5.

 Засідання транслюватиметься онлайн.

 
УСЗН інформує!

 

 На виконання пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115, управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, повідомляє, що протягом лютого 2017 року проведена повідомна реєстрація чотирьох колективних договорів та п’яти змін та доповнень до колективних договорів підприємств (установ, організацій) м. Мелітополя.

Продолжение материала
Про організацію передсвяткової торгівлі живими та штучними квітами

 

 З метою задоволення попиту населення в живих квітах напередодні Міжнародного жіночого дня та у штучних квітах напередодні Радониці в м. Мелітополі буде організовано торгівлю живими квітами з з 06.03.2017 по 08.03.2017 та живими і штучними квітами з 10.04.2017 по 23.04.2017 на підставі рішення виконавчого комітету від 28.07.2016 № 144 “Про затвердження схем розміщення тимчасових майданчиків для торгівлі та втрату чинності рішення виконавчого комітету від 18.03.2014 № 53/1 “Про затвердження схем розміщення тимчасових майданчиків для торгівлі” зі змінами”.

Продолжение материала
Відбулось засідання робочої групи з розробки програми просування продукції міста на зовнішні ринки

 

 1 березня у конференц-залі виконкому відбулось засідання робочої групи з розробки Програми просування продукції міста Мелітополь на зовнішні ринки. В засіданні взяли участь перший заступник міського голови Ірина Рудакова, головний експерт з розвитку бізнесу проекту ПРОМІС Валерій Кокоть, консультант Проекту ПРОМІС Віталій Тихонович, а також члени робочої групи.

Продолжение материала
Ярмарки - дієва підтримка місцевих товаровиробників

 

 З метою підтримки місцевих товаровиробників та насичення споживчого ринку товарами за цінами виробників у місті Мелітополі щосуботи проводяться ярмарки.

Продолжение материала
Експерти ПРОМІС знову працюватимуть в Мелітополі
 

 1 березня 2017 року відбудеться засідання робочої групи з розробки програми просування продукції м. Мелітополя на зовнішні ринки за участю експертів проекту канадських муніципалітетів ПРОМІС.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання!

 

 Доводимо до відома сільгосптоваровиробників, товаровиробників, суб’єктів господарювання графік проведення сільськогосподарських ярмарків по районам міста Запоріжжя у 2017 році.

Продолжение материала
До уваги мешканців міста!
 

 У разі виникнення питань щодо тарифів на комунальні послуги (формування, нарахування та інше), радимо споживачам звернутися до:

Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Адреса: 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19

веб-сайт: www.nerc.gov.ua

e-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Продолжение материала
УСЗН інформує!
 

 Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2500 євро. На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Подробиці врегульовані Директивою, яка набула чинності 30 вересня 2015 та була опублікована 14 жовтня 2015 року.

Продолжение материала
Відбулась зустріч для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів міста та району

 

 27 лютого 2017 року на базі Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприяння Запорізького обласного фонду «Щаслива дитина» (із залученням психотерапевта) було проведено зустріч для прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів м. Мелітополя і Мелітопольського району. Дана зустріч була проведена у форматі Батьківського клубу та продовжила традиції роботи групи взаємопідтримки.

Продолжение материала
До відома керівників та бухгалтерів підприємств, фізичних осіб-підприємців

 

 09 березня 2017 року о 13 годині в конференц-залі виконкому (вул. Михайла Грушевського, 5) відбудеться семінар з питань трудового законодавства.

Продолжение материала
Міністерство молоді та спору України інформує!

 З січня 2017 року Секретаріат Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки проводить прийом робіт на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року – до 01.04.2017р.

Продолжение материала
Мелитопольцы массово отметили Масленицу
   

 Прошедшая неделя в Мелитополе была масленичная. Любимый праздник Масленицы с блинами и пирогами горожане отмечали не только семьями, но и целыми коллективами: готовили угощения и развлекательную программу, приглашали гостей и, конечно же, по традиции сжигали чучело Зимы.

 Финальной точкой праздничного марафона стала общегородская "Широкая Масленица" на площади Победы, организованная для мелитопольцев отделом культуры при поддержке городского головы Сергея Минько и собравшая в сердце Мелитополя тысячи взрослых и маленьких его жителей.   

Продолжение материала
У Мелітополі пройшла акція «Випускник-2017»

 

 У рамках Місячника профорієнтації, з метою презентації навчальних закладів міста, у Центрі культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету, відбулась профорієнтаційна акція «Випускник-2017». Захід організовано Мелітопольським міським центром зайнятості за підтримки Мелітопольського районного центру зайнятості, управління освіти міської ради та відділу освіти райдержадміністрації.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 136 - 150 из 9212
Мелітопольська міська рада © 2005-2017