Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Запрошуємо на щорічний фестиваль мелітопольського краю
   
Продолжение материала
Відбулось планове засідання виконкому
  8 червня відбулось засідання виконкому.  Членами виконкому були розглянуті та затверджені всі питання порядку денного.
Продолжение материала
Запрошуємо вболівальників та любителів спорту на видовищний спортивний захід

 9 червня 2017 року о 16.00 годині на майданчику зі штучним покриттям стадіону «Спартак» ім. О.Олексенка відбудеться футбольний матч серед команд «Мелітопольська черешня» та «Збірна міста Мелітополя» в рамках VI-го щорічного фестивалю Мелітопольщини «ЧерешнЁво!».

В Мелитополе в ближайшее время откроется первое социальное общежитие для переселенцев

 Благодаря сотрудничеству с Фондом социальных инвестиций в скором времени в капитально отремонтированном здании по ул. Героев Сталинграда, 13 смогут разместиться не менее 10 человек из числа внутренне перемещенных лиц. В основном это переселенцы из временно оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей.

Продолжение материала
Представителей “четвертой власти” поздравили с профессиональным праздником

 7 июня свое 70-летие отмечает главный редактор коммунального предприятия «Студия «Мелитопольский район» Мелитопольского районного совета Александр Андрущенко. Также сегодня были подведены итоги конкурса журналистских работ учрежденного фондом помощи журналистам Александра Андрущенко. Именно сегодня, в этот знаменательный день, городская власть поздравила представителей местных и районных СМИ с Днем журналиста.

Продолжение материала
Засідання виконкому 08.06.2017
   8 червня 2017 року відбудеться засідання виконкому, яке проходитиме у конференц-залі міськвиконкому по вул. Михайла Грушевського, 5 о 09-00.  

Засідання транслюватиметься онлайн.

Продолжение материала
Звіт про виконання бюджету м. Мелітополя за січень-травень 2017 року
 

 За 5 місяців 2017 року затверджений план з власних надходжень загального фонду міського бюджету виконано на 104,4%. Фактичні надходження до місцевого бюджету склали 182,4 млн. грн. при запланованому обсязі 174,8 млн. грн. Перевиконання в абсолютній сумі складає 7,6 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом 2016 року надходження збільшились на 51,6 млн. грн. або на 39,4 відсотків.

 
Продолжение материала
Перепризначення субсидій з 01.05.2017
 

 З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у постанову № 848 «Про спрощення Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

Продолжение материала
Мелітопольський міський центр зайнятості інформує
  Заходи соціального захисту незайнятого населення у січні - травні 2017 року.
Продолжение материала
До уваги отримувачів субсидій!
 

 Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що на виконання п. 15 постанови КМУ від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Продолжение материала
Выездной прием ведущих специалистов Запорожской областной больницы в Мелитополе

 

 Специалисты Запорожской областной больницы продолжают традицию выездных консультаций. По инициативе городского головы Мелитополя Сергея Минько очередной выездной прием состоится 15 июня в Амбулаториях семейного типа № 13 и 14 (ул.Брив-ла-Гайард, 6).

Продолжение материала
Порівняльний аналіз середніх ціна на основні продукти харчування

 Управлінням з розвитку підприємництва, промисловості та захисту прав споживачів проводиться щотижневий моніторинг цін на основні продовольчі товари в торговельній мережі та на ринках. На підставі отриманої інформації здійснюється аналіз середніх роздрібних цін на основні продукти харчування, що реалізуються в торговельній мережі та на ринках міста.
Продолжение материала
Горошанского Ивана Никитовича и Каташинскую Эрну Альфредовну поздравили с 90-летием!

 4 июня 2017 года Ивану Никитовичу Горошанскому исполнилось 90 лет. Также 6 июня 2017 года 90 лет исполнилось и Эрне Альфредовне Каташинской. От имени городского головы Сергея Минько с такой знаменательной датой именинницу пришел поздравить глава Мелитопольской городской организации ветеранов Евгений Бабенко.
Продолжение материала
Відбулось відкриття літнього сезону країни розваг «Кіндервіль»
 

 1,2, 3 червня Палац культури ім. Т.Г. Шевченко відкрив літній сезон країни розваг «Кіндервіль». До Міжнародного дня захисту дітей бешкетники Міньйони влаштували шалене свято «Догори дригом». Першими в «Кіндервіль» зустріли літо загони міських шкільних таборів та діти учасників антитерористичної операції, загалом до двохсот дітей. Вони літали в ракеті Міньйонів, змагалися у бананових естафетах, влаштовували квест «Титани й гігантськи банани», підривали танцпол «disco party».

 
Продолжение материала
Інтерактивна освітньо-виховна программа «Музейний вихідний». Зустріч перша

 Літо не перестає дарувати дітям подарунки! 1 червня всі святкували Міжнародний день захисту дітей! А 3 червня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї стартувала інтерактивна освітньо-виховна програма «Музейний вихідний», в рамках якої кожної суботи протягом двох годин – з 10 до 12 – маленькі «чомучки» можуть задовольнити свою допитливість, а батьки - займатись своїм справами!

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 136 - 150 из 9686
Мелітопольська міська рада © 2005-2017