Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Городская власть поддерживает создание дополнительных возможностей для громады города и района

17 октября в Центр реабилитации смешанного типа для инвалидов и детей-инвалидов состоялась встреча Мелитопольского городского головы Сергея Минько и Новобогдановского сельского головы Дмитрия Хлыстуна. Темой встречи стало обсуждение дальнейшего сотрудничества создания расширенных возможностей для громады.

Продолжение материала
Відбулось засідання чергової 34-ої сесії Мелітопольської міської ради
 

 Сьогодні, 17 жовтня о 10.00 розпочалося засідання чергової 34-ої сесії Мелітопольської міської ради. Кворум для плідної роботи був. Незважаючи на затягування голосування і палкі суперечки на початку, фінал виявився результативним.

Продолжение материала
Міста, що навчаються: нові можливості для розвитку громади

З метою обговорення перспектив створення і функціонування Української мережі міст, що навчаються 27 жовтня 2017 року в м. Мелітополі – першому на пострадянському просторі місті — члену Глобальної мережі ЮНЕСКО – відбудеться Форум «Міста, що навчаються: нові можливості для розвитку громади».

Форум «Міста, що навчаються: нові можливості для розвитку громади»

Увага! "Гаряча лінія" керівника Запорізької ОДА
   
У четвер, 26 жовтня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації
 

БОЙКО Зінаїда Михайлівна

 

Звертатись з 11.00 до 12.00 за тел. 0-800-503-508.
 
Дзвінки безкоштовні.
 
До відома суб'єктів господарювання

 Управлінням зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації було створено сайт “Інвестиційний портал Запорізької області” (http://investment.zoda.gov.ua/uk). На сайті розміщена інформація про інвестиційні проекти області, список виставок, вільні промислові зони, інвестиційний паспорт, законодавча база для підприємців та ін.

Продолжение материала
14 жовтня 2017 року в Музеї знайомились з цукерковим деревом!

 Ще один суботній день! А це означає тільки одне – співробітники музею чекають на своїх юних гостей! Малеча знов може завітати до музею на освітньо-виховну програму «Музейний вихідний», що триває аж 2 години!

Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь

Мелітопольці!

Бібліотеки міста запрошують Вас взяти участь у фокус-групових обговореннях з виявлення пріоритетних напрямків розвитку освіти для дорослих в рамках реалізації проекту «Картування громад як інструмент для впровадження політики «Місто, що навчається».

Продолжение материала
Виступ Президента України Петра Порошенка
 

 Виступ Президента під час урочистого ритуалу складання клятви ліцеїста вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

 
Продолжение материала
Вітання Мелітопольського міського голови з Днем захисника України
 
Вітання голови ОДА Костянтина Бриля з Днем захисника України
 

Шановні запоріжці!

14 жовтня ми відзначаємо дуже важливе для всіх нас свято - День захисника України. Воно було проголошене три роки тому Президентом України Петром Порошенком на славетному острові Хортиця. Нині це свято об'єднує всіх патріотів нашої Батьківщини.

Сучасне військо народилося у важких виснажливих боях. Пройшовши горнило випробувань, українська армія перестала бути просто символом, натомість набула змісту.

На сьогодні в Запорізькій області налічується майже 11 тисяч учасників АТО. Всі вони справжні Герої та заслуговують на нашу вдячність. Адже, не шкодуючи сил та здоров'я, військовослужбовці захищають мирне небо над нашими головами. Саме завдяки їм запорізькі малюки можуть спокійно відвідувати дитсадки та школи. А старше покоління не здригається, згадуючи страшні роки Другої світової. Ми обов'язково переможемо агресора на Сході України!

Низький вам уклін і зі святом вас, захисники України!

Слава України!

 

                         Голова Запорізької обласної державної адміністрації                                                               Костянтин Бриль

Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня

 Паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної та духовної підтримки.

Відеоролик про відстоювання права важкохворих на гідний догляд та якісне знеболення

Продолжение материала
День защитника Украины мелитопольцы отметили праздничным концертом
  

13 октября в ДК им. Т.Г. Шевченко состоялся праздничный концерт ко Дню Украинского казачества и Дню защитника Украины, на котором представители городской власти, общественности, и творческие коллективы чествовали мелитопольских воинов. За мужество, верность и любовь к Родине они получили грамоты и благодарности.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

 З метою виконання заходів Комплексної програми «Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки» виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

19.10.2017 з 09:30 до 14:00 у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б) відбудеться семінар «Можливості Інтернету для бізнесу».

Продолжение материала
УПА. ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ

 «УПА. ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ» - під таким гаслом проходить  інформаційна кампанія до 75-річчя УПА, під таким гаслом відбулась і історико-патріотична виховна зустріч з учнями Мелітопольського професійного аграрного ліцею в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї.

Продолжение материала
Почетного гражданина Мелитополя проводили в последний путь

 13 октября в последний путь проводили почетного гражданина Мелитополя Владимира Ивановича Резника. Прощание с заслуженным мелитопольцем состоялось во дворе Мелитопольской городской санитарно-эпидемиологической станции. На гражданскую панихиду проститься с земляком пришли родные, близкие Владимира Ивановича, сотрудники Мелитопольского краеведческого музея, друзья, товарищи, представители городской власти, депутаты, общественность и простые горожане. 

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 136 - 150 из 10137
Мелітопольська міська рада © 2005-2017