Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
НАРОДОЗНАВЧЕ СВЯТО «СМАКОЛИКИ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ»

 27 квітня в рамках «Плану міжкультурної інтеграції міста Мелітополя на 2015-2020 рр.» у читальному залі ЦМБ ім. М. Лермонтова відбулося свято «Смаколики української кухні».

На частування «смаколиками» були запрошені члени спортивного клyбy для людей з обмеженими можливостями «ФОКІС» та Мелітопольської міської організації людей з інвалідністю.

Продолжение материала
У Мелітопольському міському ЦСССДМ пройшла програма «Будуємо майбутнє разом»

 

 Протягом березня та квітня 2017 року спеціалісти Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах модуль «Права та обов’язки» програми профілактики конфліктів та правопорушень серед молоді «Будуємо майбутнє разом».

Продолжение материала
в ОИД ФССНС и ПЗ на производстве прошли мероприятия в рамках всемирного Дня охраны труда

 28 апреля отмечается Всемирный День охраны труда. В этот день в отделении исполнительной дирекции ФССНС и ПЗ на производстве в г. Мелитополе прошел «круглый стол», на который были приглашены инженеры по охране труда предприятий города для обсуждения вопросов усовершенствования сбора и использования данных о безопасности и гигиене труда.

Продолжение материала
Субботние ярмарки 29.04.2017
  29 апреля этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул.  М. Грушевского; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

 Режим работы ярмарок с 08:00 до 14:00.

 Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
У ЦМБ ім. М. Лермонтова представлено книжкову викладку, присвячену Всесвітньому дню охорони праці

 Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. За рекомендацією Міжнародної організації праці девізом цьогорічних заходів є «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». До уваги читачів представлено багато довідкової та учбової літератури з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Охорона життя та здоров’я громадян в процесі їх трудової діяльності, створення безпечних та нешкідливих умов праці - одне з найважливіших державних завдань. Користувачам буде корисно ознайомитися з літературою, де викладено основні відомості з правових та організаційних питань охорони та гігієни праці, основ техніки безпеки та пожежної безпеки. Також на виставці представлені статті з періодичних видань: «Охорона праці», «Праця і зарплата», де містяться основні відомості з охорони та гігієни праці.

Влітку в місті працюватимуть табори оздоровлення та відпочинку для дітей дошкільних закладів та шкіл

 27 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому члени виконкому в складі 9 чоловік розглянули питання «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості вихованців дошкільних закладів та школярів міста влітку 2017 року». Доповідачем з даного питання виступила заступник начальника управління освіти Наталія Доломан.

Продолжение материала
До уваги осіб, позбавлених батьківського піклування або дітей-сиріт віком від 18 до 23 років

У зв’язку зі створенням черги на отримання соціального житла відділ обліку, розподілу житла та по роботі з уповноваженими в мікрорайонах міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради звертається до осіб, позбавлених батьківського піклування або дітей-сиріт віком від 18 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку та бажають отримати соціальне житло з проханням прибути до виконкому (каб. 20).

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 6-35-90.

Волонтери передали великодні гостинці на передову

  Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули бійці в зоні АТО, напередодні великодніх свят у м. Мелітополі було проведено широкомасштабну акцію «Великодній кошик солдату». В рамках акції було зібрано багато великодніх гостинців - продуктів харчування, дитячих малюнків для військових, які під час свят знаходяться на передовій, на сторожі миру і спокою нашої країни.
Продолжение материала
На засіданні виконкому затвердили рішення щодо підвищення посадових окладів педагогічних працівників

 27 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому члени виконкому розглянули питання щодо підвищення рівня оплати праці педагогічних працівників. Доповідачем з даного питання виступила начальник фінансового управління Яна Чабан.

Продолжение материала
Депутаты все-таки проголосовали за жизненно важные вопросы для Мелитополя

 

 27 апреля, после недельного перерыва, депутаты снова собрались на очередное заседание 31-й сессии горсовета. В зале присутствовали 21 депутат и городской голова Сергей Минько. Этого количества было достаточно, для того чтобы принять решения по жизненно важным для города вопросам.

Продолжение материала
Запрошуємо на відкриття сезону гарного настрою та відпочинку!

Програма святкування:

12.00 Workshop для дітей, молоді та дорослих
13.00 Квест-гра «Ключі від літа» (вхід- це твій малюнок літа)
14.00 Святковий концерт за участю творчих колективів міста
15.00 Виступ духового оркестру
16.00 Робота творчих майданчиків
19.00 Молодіжний гурт «Місто М» та гості свята ВІА «РОДІНА» (м.Запоріжжя)
У МЕЛІТОПОЛІ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГИ щодо соціальної згуртованості та розвитку громади

 У лютому 2017 року в результаті конкурсного відбору громаду Мелітополя було відібрано, як зацікавлену в участі у проекті із соціального згуртування «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Проект реалізовується представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу. Мета проекту: інтеграція та об'єднання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, шляхом соціальної згуртованості населення та миробудівництва.

З 24 до 26 квітня в рамках цього проекту на базі центральної дитячої бібліотеки "Мальвіна" пройшли тренінги на тему «Соціальна згуртованість, мобілізація внутрішньо переміщених осіб. Проектна діяльність та розвиток громади» .

Продолжение материала
Засідання виконкому розпочалось з привітань

 27 квітня на засіданні виконавчого комітету з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці в Україні відбулось нагородження найкращих підприємств і працівників у сфері охорони праці.

Продолжение материала
Мелитопольский городской голова принял участие в заседании Наблюдательного совета Проекта ПРОМИС

 25 апреля в Киеве состоялось заседание Наблюдательного совета Проекта канадских муниципалитетов ПРОМИС, на которое был приглашен Мелитопольский городской голова Сергей Минько. В мероприятии также приняли участие Чрезвычайный и Полномочный Посол Канады в Украине Роман Ващук, депутат городского совета города Принс-Джордж Гарт Фризел, представители отраслевых министерств, члены Наблюдательного совета.

Продолжение материала
У Мелітополі урочисто вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЄС
 

 Пам’ятні збори, присвячені 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, відбулися в Мелітополі 26 квітня. В заході взяли участь керівники міста, ліквідатори, керівники управлінь та відділів виконкому, підприємці, громадськість.

 
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 121 - 135 из 9507
Мелітопольська міська рада © 2005-2017