Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
«Літературна феєрія прозової скарбниці І. Франка»

 

 У рамках I науково-культурної акції «Квадратура трикутника в творчості І.Франка», що була урочисто відкрита 15.03.2017 з учнями ліцею «Творчість» та їх викладачами, проведено ще один захід «Літературна феєрія прозової скарбниці І. Франка».

Продолжение материала
В краєзнавчому музеї пройшов захід, присвячений Міжнародному Дню птахів

 

 1 квітня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї пройшов захід, присвячений Міжнародному Дню птахів. Саме 1 квітня в усьому світі відзначають День птахів. Це птахи першими приносять нам звістку про завершення зими і настання весни. В цей день, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера», в 1902 році була підписана Міжнародна конвенція по охороні птахів. День птахів відзначається в усьому світі з 1906 року, що є «найстарішим» святом екологічного календаря. Цього разу учні 2-го класу 3-ї початкової школи м. Мелітополя побували у творчій майстерні «Птах радість».

Продолжение материала
Свободные места на рынках города на 01.04.2017
 

 За інформацією керівництва КП «Мелітопольжитлосервіс», ТОВ «С-Тронгія» станом на 01.04.2017 на ринках цих підприємств налічується 605 вільних торговельних місць.

 
Продолжение материала
Ярмарки - дієва підтримка місцевих товаровиробників
   

 З метою підтримки місцевих товаровиробників та насичення споживчого ринку товарами за цінами виробників у місті Мелітополі щосуботи проводяться ярмарки.

Продолжение материала
Шановні мелітопольці!

 

 З метою поліпшення умов організації занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом для городян міста всіх вікових категорій, а особливо дітей та молоді, для активізації процесів ремонту та обладнання спортивних майданчиків в житлових мікрорайонах і в місцях масового відпочинку, місто Мелітополь по традиції приєднується до проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота», який триває з 01 по 30 квітня 2017 року.

Звертаємося до всіх жителів житлових мікрорайонів, громадських організацій, підприємців взяти активну участь в облаштуванні спортмайданчиків!

«Українська революція 1917 – 1921 рр. Військові підрозділи доби Перших визвольних змагань»

 Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка 2017 рік проголошений в Україні Роком Української революції 1917 – 1921 років. 

У добу революції зусилля українського народу були спрямовані на національно-культурне відродження та створення незалежної Української держави. З метою вивчення історії революції, вшанування борців за незалежну соборну Україні, популяризації історичних знань та привернення уваги відвідувачів до цієї події Мелітопольський міський краєзнавчий музей у 2017 році проводить низку заходів у рамках історико-патріотичного культурно-освітнього проекту «Українській революції 1917 – 1921 років – 100 років».

Продолжение материала
Відбулася історико-краєзнавча година, присвячена переіменуванню вул. Крупської на вул. І.Алексєєва

 31 березня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася історико-краєзнавча година, присвячена перейменуванню вул. Крупської на вул. І.Алексєєва, в рамках лекторію про історію нових назв вулиць міста.

Продолжение материала
Запрошуємо на урочисте відкриття міського заходу «Заради здоров’я, заради життя!»

 З нагоди відзначення в місті Мелітополі 7 квітня Всесвітнього дня здоров’я, запрошуємо Мелітопольців на урочисте відкриття міського заходу «Заради здоров’я, заради життя!», який відбудеться о 15.00 біля центрального входу у парк культури та відпочинку ім. Горького.

Продолжение материала
Продовження 31-ї чергової сесії Мелітопольської міської ради
 

 

 5 квітня о 10:00 в залі засідань виконкому за адресою: вул. М. Грушевського (К. Маркса), 5, відбудеться продовження засідання 31-ї чергової сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання.

 Засідання транслюватиметься онлайн.

 

У Києві пройшов Надзвичайний Сеймик Федерації Польських Організацій в Україні

1 квітня 2017 року в Києві пройшов Надзвичайний Сеймик Федерації Польських Організацій в Україні. На засіданні були присутні представники Польського Сейму та високопосадові особи з Польщі.

Продолжение материала
Городской голова прокомментировал политическую ситуацию в городском совете
   3 апреля городской голова Мелитополя Сергей Минько провел брифинг, где озвучил свою позицию относительно политической ситуации в городском совете.
Продолжение материала
Мелитополь готов приступить к реализации программы «Доступные лекарства»

 3 апреля заместитель городского головы Светлана Бойко разъяснила ситуацию относительно получения бесплатных медикаментов в городских аптеках. В ближайшее время ожидается принятие правительством страны специального реестра с указанием перечня обязательных лекарств и их минимальной стоимостью. Сразу же после данной процедуры система заработает.

Продолжение материала
Спортсмены Мелитопольской федерации киокушин-кан шогакукай карате успешно выступили на двух турнирах
   

 01.04.17 в г. Запорожье проходил Чемпионат Украины по кикбоксингу WAKО и 02.04.17в г. Пологи прошел Открытый Чемпионат Запорожской области по военно-спортивному многоборью.

Продолжение материала
Горожане провели работы по покраске путепровода на Новый Мелитополь

  1 апреля 2017 года в рамках Месячника благоустройства города Мелитополя горожане приводили в порядок путепровод ведущий на Новый Мелитополь.  В акции принимали участие  представители завода тракторных гидроагрегатов, благотворительного фонда «Развитие будущего», учащиеся профессионально-технического училища №10, студенты МГПУ, ТГАТУ и университета «Украина», флорбольная команда ребят под руководством «Самопомощи».

Продолжение материала
До уваги багатодітних родин, яким протягом 2014-2015 років було видано тимчасові довідки батьків
   

 Для отримання відповідних посвідчень вам необхідно звернутися до відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, вул. Осипенко, 96 (тел. 6-16-80) із зазначеним пакетом документів.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 121 - 135 из 9373
Мелітопольська міська рада © 2005-2017