Інформація
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Субботние ярмарки 04.03.2017
 4 марта этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул.  М. Грушевского; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

 Режим работы ярмарок с 08:00 до 14:00.

 Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%.

 В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Продолжение материала
В Мелітополі починають працювати ярмарки з продажу саджанців
 

 З 1 березня в Мелітополі починають працювати ярмарки з продажу саджанців плодових та декоративних дерев і кущів по вул. Михайла Грушевського (частина тротуару в районі мистецької культурно-освітньо-торговельної установи). Продаж саджанців буде здійснюватися щосуботи згідно з графіком роботи сільськогосподарських ярмарків.

 Найближчий такий ярмарок відбудеться в суботу, 4 березня.

 Час роботи ярмарку — з 8.00 до 14.00.


Продолжение материала
МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

 

 Заходи соціального захисту незайнятого населення у січні -лютому 2017 року.

Продолжение материала
Доводимо до відома суб’єктів господарювання

 

 Запорізька торгово-промислова палата запрошує 28 березня 2017 року на семінар-практикум: «Земельне законодавство України та практика його застосування».

Продолжение материала
Відбулось виїзне засідання колегії управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА

 

 3 березня у конференц-залі виконкому відбулось засідання колегії управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації на чолі з заступником голови Запорізької облдержадміністрації Едуардом Гугніним. У заході взяли участь заступники міського голови Іван Федоров та Світлана Бойко, начальник управління молоді та спорту Наталія Губська, депутат обласної ради, голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань обласної ради Володимир Кюрчев, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова та представники всіх міст і районів області.

Продолжение материала
Городская власть активизирует работу по легализации заработной платы в Мелитополе

 В начале марта состоялось заседание городской рабочей группы по вопросу обеспечения реализации решений, направленных на повышение уровня оплаты труда и соблюдения норм законодательства в части минимальной заработной платы под председательством первого заместителя городского головы Ирины Рудаковой.
Продолжение материала
Презентовано проект Маркетингової стратегії Мелітополя

  3 березня у конференц-залі міськвиконкому експерти проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)» презентували проект Маркетингової стратегії міста. На розширеному засіданні профільної робочої групи також були присутні представники Дорадчог комітету, створеного для впровадження в місті Проекту,а Координаційної ради з питань розвитку місцевого бізнесу, студенти, науковці, громадськість.

Продолжение материала
3 марта в Украине объявлен днем траура по погибшим горнякам
 

 Президент Украины Петр Порошенко подписал указ №52/2017 "Об объявлении в Украине дня траура" в связи с трагической гибелью шахтеров в результате аварии, случившейся 2 марта 2017 года на шахте №10 "Степная" ОАО "Львовуголь". Как сообщается на официальном сайте главы государства, соответствующим указом с целью чествования памяти погибших 3 марта 2017 года объявлен днем траура в Украине.

 Согласно документу, в этот день в 12:00 минутой молчания будет почтена память погибших на всей территории Украины. На домах и сооружениях органов государственной власти, органов местного самоуправления, государственных предприятий, учреждений и организаций будет приспущен Государственный флаг Украины.

 Также  этот день отменяются все развлекательно-концертные мероприятия, для чего должны быть внесены соответствующие изменения в программы теле- и радиопередач.

Відбулось відкриття художньої виставки Наталії Івчик

 2 березня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулась знакова та довгоочікувана для всіх поціновувачів мистецтва подія - вернісаж мелітопольської художниці, члена Міжнародної організації «МИСТЕЦТВО БЕЗ КОРДОНІВ», студента «ВІДКРИТОЇ МАЙСТЕРНІ СВІТЛАНИ КОРОЛЬОВОЇ» НАТАЛІЇ ІВЧИК.

Продолжение материала
До уваги мешканців міcта Мелітополя!
 

 Приємна новина: оголошений новий конкурc громадських проектів "БЮДЖЕТ УЧАСТІ - 2018".  Заохочуємо всіх мелітопольців подавати проекти розвитку нашого міста. Кращі проекти, що отримають високу підтримку серед городян, будуть профінансовані наступного року за рахунок коштів міського бюджету.  

 З 1 бeрeзня 2017 року Мeлітопольською міcькою радою розпочата реєстрація громадських проeктiв. Реєстрація громадських проектів триватиме до 15 квітня 2017 року.

Продолжение материала
Управління соціального захисту населення інформує
   

 До постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» внесено зміни, а саме у разі, коли за час перебування на обліку в інваліда змінилася група інвалідності або йому було встановлено групу інвалідності без зазначення строку повторного огляду, йому необхідно повторно пройти огляд облМСЕК для підтвердження наявності медичних показань для забезпечення автомобілем на дату встановлення зазначених змін.

Продолжение материала
Сесія з подолання вето міського голови не відбулася
   На 2 березня 2017 року було призначено засідання 30-ї позачергової сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання з подолання вето міського голови на рішення 29-ї чергової сесії міської ради. Проте в означений час на засідання не з’явився жоден депутат. Таким чином 30-а позачергова сесія Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання не відбулася. Вето міського голови залишилося в силі.
у центрі соцслужб для сім'ї, дітей та молоді відбувся тренінг «Протидія торгівлі людьми»
 

 1 березня 2017 року у Мелітопольському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся тренінг «Протидія торгівлі людьми». Захід був спрямований на формування кола знань та світогляду юнаків та дівчат, які мають проблеми з законом щодо проблеми торгівлі людьми.

Продолжение материала
Консультанты ПРОМИС представят проект маркетинговой стратегии Мелитополя
 

 3 марта эксперты проекта канадских муниципалитетов ПРОМИС продолжат работу в Мелитополе. На этот раз в ходе заседания рабочей группы они представят обзор проекта маркетинговой стратегии города и обсудят его с рабочей группой.

 Заседание состоится в конференц-зале исполкома. Начало в 9.00.

Продолжение материала
В музеї відкрилась виставка «Спочатку було слово...»
 

 1 березня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Спочатку було слово….» (історія письменства в Україні та Мелітополі).

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 121 - 135 из 9212
Мелітопольська міська рада © 2005-2017