Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Запрошуємо взяти участь!
 

 Міністерство молоді та спорту України спільно з Комунальною установою «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Продолжение материала
Сезонна торгівля баштанними культурами повинна вестись тільки у визначених місцях!
 
До відома жителів міста Мелітополя!

 З метою задоволення попиту населення у сільськогосподарській продукції, згідно з внесеними змінами в розпорядження міського голови від 31.07.2017 № 366-р та згідно з розпорядженням міського голови від 15.08.2017 № 386-р буде організовано торгівлю баштанними культурами, картоплею, капустою та цибулею з 15.08.2017 по 30.11.2017 у визначених місцях.  
Продолжение материала
Міська влада забезпечить власників домашніх тварин безкоштовними засобами ідентифікації

 В рамках виконання міської програми «Заходи, спрямовані на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та здійснення контролю за утриманням домашніх тварин у м. Мелітополі на 2016-2025 роки» та з метою реалізації громадського проекту Катерини Ємельяненко «Мелітополь – місто відповідальних власників тварин», управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області та відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області забезпечать всіх власників домашніх тварин безкоштовними індивідуальними засобами ідентифікації тварин.

Продолжение материала
ЗОЦМ запрошує взяти участь у IV Форумі - майстерні «Молоді та незалежні»

 Запрошуємо представників молодіжного громадського руху взяти участь у IV Форумі - майстерні «Молоді та незалежні» з нагоди відзначення Дня Незалежності.

21 серпня з 15.00 до 17.00, в рамках форуму, відбудеться обговорення питань молодіжної політики у форматі світового кафе на тему: «Молодіжні центри. Молодь та громади: форми та механізми взаємодії».

Питання для обговорення:

1. Механізми співпраці молодіжних центрів та громади.

2. Завдання, які повинен виконувати молодіжний центр.

3. Структура молодіжних центрів.

Продолжение материала
до УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!
   

Увага!

 15.08.2017 в авіаційній бригаді транспортної авіації приблизно з 15:00 до 18:00 відбудеться запланований підрив боєкомплекту. Протягом трьох хвилин в авіа містечку буде лунати сирена, під час якої відбудеться дуже потужний вибух. Мешканців авіа містечка, району Юрівка м. Мелітополя просимо в цей час відкрити вікна для запобігання їх пошкодження від можливої ударної хвилі. Попередьте ваших сусідів та близьких!

Керівний склад військової частини.

Мелітопольський міський краєзнавчий музей запрошує на презентацію виставки
 

  17 серпня об 11.00 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «Реформація в Європі та її відгомони у євангельському християнстві Мелітопольщини».

 
Продолжение материала
Идем на рекорд. Благоустройство города выполняется в сроки и качественно

 14 августа в конференц-зале исполкома состоялся традиционный брифинг заместителя городского головы Ивана Федорова.
Продолжение материала
Бренд Мелитополя выбирается максимально прозрачно

14 августа в конференц-зале исполкома состоялся общественный совет, в ходе которого обсуждались вопросы брендирования г. Мелитополя и начало голосования по проектам бюджета участия.

Перед началом обсуждений со вступительным словом ко всем присутствующим обратился Мелитопольский городской голова Сергей Минько. Сергей Анатольевич отметил, что работа над выбором логотипа началась еще с сентября 2016 года. За это время дизайнеры, которые были избраны Проектом ПРОМИС, разработали более 8 вариантов изображений. Для того, чтобы работа над брендом была максимально открытой для общественности проведены масса опросов и голосований. В процессе создания логотипа не было затрачено ни копейки бюджетных средств.

Продолжение материала
Иван Федоров призвал депутатов к работе на предстоящей сессии городского совета

 

21-го августа состоится заседание сессии городского совета. Накануне заседания, заместитель городского головы Иван Федоров обратил внимание горожан и депутатов на ряд важных вопросов, поддержка которых необходима для жизнедеятельности Мелитополя.

Продолжение материала
Обрано голову госпітальної ради Мелітопольського госпітального округу


 Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Постанова Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», та Наказом МОЗ від 20.02.2017 № 165 «Примірне Положення про госпітальний округ» проводиться робота щодо забезпечення ефективної діяльності госпітальної ради Мелітопольського госпітального округу.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

 

В рамках виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

Продолжение материала
Розпочинається голосування за громадські проекти
  11 серпня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Ірини Рудакової відбулося засідання Координаційної ради з питань бюджету участі, під час якого були підведені підсумки експертиз громадських проектів. Всього на експертизу були направлені 78 громадських проектів. За результатами експертизи Координаційна рада прийняла рішення про відхилення двох проектів у зв'язку з отриманими експертизами з негативними висновками та затвердила реєстр з 76 громадських проектів, які допущені до голосування.
Продолжение материала
В праздник Медового Спаса в городе состоялась традиционная ежегодная ярмарка

 

14 августа в Мелитополе состоялся общегородской праздник меда, лета, солнца «Медовый спас».

Продолжение материала
Громадські консультації серед мешканців міста Мелітополя з питання вибору нового логотипу міста
 

 За дорученням Мелітопольського міського голови Сергія Мінька управлінням стратегічного розвитку міста виконкому проводиться додаткові громадські консультації серед мешканців міста Мелітополя з питання вибору нового логотипу міста. Громадські консультації проводяться в формі онлайн-опитування на сайті Мелітопольської міської ради, а також опитування мешканців міста на майдані Перемоги. Громадські консультації проводяться з 14 по 20 серпня.

Пропонуємо Вам обрати найбільш кращий варіант логотипу міста Мелітополя.

До відома суб'єктів господарювання

 В рамках виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 121 - 135 из 9883
Мелітопольська міська рада © 2005-2017