Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Національно-культурні товариства в гостях у дитячої бібліотеки

 23 травня в центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» у рамках креатив-лабораторії «Культура народів рідного краю» відбулася зустріч з представниками національно-культурних товариств міста Мелітополя.

Продолжение материала
Внесок освітян Мелітополя у розвиток освіти Запорізького краю

 

19 травня 2107 року на засіданні колегії Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації у рамках Дня освіти в Запорізькій обласній раді педагоги Мелітополя отримали нагороди за результатами обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2017».

Продолжение материала
У ММЦСССДМ проведено тренінгову програму «Вибір зо змін»

 

Мелітопольським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в період з січня по травень 2017 року було проведено тренінгову програму «Вибір зо змін». Цільовою аудиторією для участі в програмі були дівчата та хлопці віком 15-18 років, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

Продолжение материала
МЕЛІТОПОЛЬ ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ДЕНЬ КАР’ЄРИ «PROFIT DAY»

 24 травня 2017 року в м. Мелітополі на базі ЦкіД ТДАТУ відбулись заходи в рамках Всеукраїнської акції «День кар’єри «PROFIT DAY» за ініціативи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» та за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради і Мелітопольського міського центру зайнятості. На заході були присутні представники місцевої влади, служби зайнятості, провідних підприємств міста, студенти, безробітні та ті, хто прагне змінити роботу.

Продолжение материала
Запрошуємо на благодійний перегляд українського історико-драматичного фільму «Чужа Молитва»

 
 24 травня 2017 року о 17.20 у кінотеатрі «Перемога» відбудеться благодійний перегляд українського історико-драматичного фільму режисера Ахтема Сеітаблаєва «Чужа Молитва», знятий за реальними подіями.
 
Фільм розповідає про молоду дівчину Саіде Аріфову, кримську татарку, яка під час Другої світової війни, ризикуючи власним життям, врятувала 88 єврейських дітей-сиріт. Демонстрація фільму актуальна в рамках реалізації «Плану міжкультурної інтеграції міста Мелітополь на 2015-2020» та з метою виховання толерантних відносин серед мешканців міста.
 
Показ фільму відбудеться за ініціативою Мелітопольського регіонального комітету сприяння поверненню кримських татар на історичну батьківщину «Азат», Громадської організації «Мелітопольська міська єврейська община» та за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Запрошуємо на щорічний фестиваль мелітопольського краю
 

Продолжение материала
Управління житлово-комунального господарства повідомляє

 20.06.2017 відбудеться засідання комісії з проведення відбору багатоквартирних будинків, житлово-будівельних та обслуговуючих кооперативів для проведення капітальних ремонтів ліфтів на умовах співфінансування.

Вищевказана комісія буде розглядати заяви та документи від ОСББ, ОК, ЖБК, які на той час будуть подані до відділу обліку та розподілу житла та по роботі з уповноваженими в мікрорайонах міста.

Продолжение материала
Семью разведчиков поздравили с рождением сына
   

 23 мая городской голова Сергей Минько и его советник Василий Ефименко поздравили семью украинских разведчиков Сердюк с рождением сына.

Продолжение материала
Нові роботи ініціативної групи People.ua
 

 Сьогодні молодь ініціативної групи «People.ua» (студенти КЗ «МУК» ЗОР, МДПУ ім.Б.Хмельницького) розпочали новий об’єкт – плити на вулиці Пушкіна.

9 плит стануть новим арт-об’єктом, на якому будуть зображені пейзажі України та написані вірші мелітопольських молодих поетів.  

Темпы благоустройства не снижаются

 Как сообщил на брифинге 23 мая заместитель городского головы Иван Федоров, работы по благоустройству и капитальному ремонту дорожного покрытия продолжаются в интенсивном режиме.

Продолжение материала
СОСТОЯЛАСЬ МЕЖДУНАРОДНАЯ СЛАВИСТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ

 

В рамках празднования Дня славянской письменности и культуры и Дня науки центр болгаристики, лекторат болгарского языка и филологический факультет МГПУ им. Богдана Хмельницкого организовали в читальном зале Центральной городской библиотеки им. М. Лермонтова международную славистическую конференцию «TERRA SLAVICA – AREA COGNITIONIS / СЛАВЯНСКИЙ МИР – ТЕРРИТОРИЯ ЗНАНИЯ».

Продолжение материала
Власть подсчитывает убытки от поджога здания Мелитопольского городского совета

 23 мая на брифинге заместитель городского головы Иван Федоров прокомментировал ситуацию о попытке поджога здания городского совета.

Продолжение материала
День кар’єри «PROFIT DAY» в Мелітополі

 День кар’єри «PROFIT DAY» в Мелітополі організовується з метою пошуку працівників компаніями.
Даний захід представляє собою - поєднання дня кар’єри і ярмарки вакансій для спеціалістів та презентації компаній (їх напрямки діяльності та технології з якими вони працюють, умови роботи, партнери, замовники, корпоративні особливості, плани на майбутнє тощо).

Управління молоді та спорту запрошує взяти участь!
Продолжение материала
Чотири гри з рахунком 2:0! Мелітопольські волейболісти найсильніші в Запорізькій області!!!

 Відбувся 2-й етап обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів в Запорізької області під гаслом «Здорова молодь-здорова нація», який проходив з 19 по 20 травня в місті Енергодар. В змаганнях взяли участь 13 команд Запорізької регіону.

Продолжение материала
Внимание!
Приемный день депутата городского совета Бандурина О.Е. переносится с 25.05.2017 г. на 24.05.2017 г. в связи с семейными обстоятельствами (часы и место приема не меняются!).
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 106 - 120 из 9611
Мелітопольська міська рада © 2005-2017