Інформація
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Привітання голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля з 8 березня

Шановні жінки!

Від щирого серця хочу привітати вас зі святом тепла, любові та краси - 8 Березня. Адже щодня ви даруєте тим, хто поруч із вами, свої найкращі якості. Тож щиро хочеться дякувати за гармонію та затишок, створені Вами.

Гадаю, кожен з чоловіків відчував на собі ті світлі промені щастя, які дарують наші бабусі, мами, сестри та кохані. З часом ми бачимо ці чарівні здатності у своїх доньках та навіть онучках. Ми щиро вдячні вам за те, що ви зігріваєте наші серця своєю красою та любов’ю.

Від імені всіх чоловіків Запорізької області бажаю вам та вашим родинам щастя, кохання та благополуччя. Нехай у вашому житті буде якнайбільше теплих слів та відвертих посмішок на обличчі!

З повагою,

голова Запорізької обласної державної адміністрації

Костянтин Бриль.

 
Відбулась урочиста церемонія "Жінка року 2017"

 

 7 березня 2017 року в Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбулась урочиста церемонія щорічної відзнаки «Жінка року». На заході були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, колективи міста, громадськість.

Продолжение материала
Впервые в Мелитополе ТЕАТР-МАСТЕРСКАЯ НИКОЛАЯ РУШКОВСКОГО представит свои спектакли

 

 Впервые в Мелитополе, 14 марта, в 15.00 и 18.00 на сцене ДК им. Т.Г. Шевченко ТЕАТР-МАСТЕРСКАЯ народного артиста Украины НИКОЛАЯ РУШКОВСКОГО (г. Киев) представит «СПЕКТАКЛЬ-АНЕКДОТ», «СПЕКТАКЛЬ-ИСПОВЕДЬ» по рассказам Василия Шукшина «ЧУДИКИ».

Также 14 марта, в 10.00 и 12.00 ТЕАТР-МАСТЕРСКАЯ в том же составе, в числе которых наши земляки - Александра Мартакова и Константин Стоянчев, представит на сцене ДК им. Т.Г. Шевченко «СКАЗКУ ДЛЯ ДЕТЕЙ И ВЗРОСЛЫХ» по произведению Корнея Чуковского «ТАРАКАНИЩЕ».

 

Продолжение материала
Засідання виконкому 09.03.2017
   9 березня 2017 року відбудеться засідання виконкому, яке проходитиме у конференц-залі міськвиконкому по вул. Михайла Грушевського, 5 о 09-00.  

Засідання транслюватиметься онлайн.

Продолжение материала
Інформація про виконання бюджету м. Мелітополя за два місяці 2017 року
 

 За 2 місяці 2017 року затверджений план з власних надходжень загального фонду міського бюджету виконано на 103,5%. Фактичні надходження до місцевого бюджету склали 68,1 млн. грн. при запланованому обсязі 65,8 млн. грн. Перевиконання в абсолютній сумі складає 2,3 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом 2016 року надходження збільшились на 19,8 млн. грн. або на 41 відсоток.

  Детальна інформація - в розділі “Економіка/Фінанси” / “Фінанси міста”.   
В Мелитополе соревновались лучшие стрелки
 

 С 3 по 5 марта в г. Мелитополе прошел открытый чемпионат г. Мелитополя по военно-спортивному многоборью в разделе «стрельба». Спортсмены соревновались в стрельбе из пневматической винтовки из положения лежа из упора.

Продолжение материала
Засідання 31-ї чергової сесії Мелітопольської міської ради VII скликання 30.03.2017
   Засідання 31-ї чергової сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання відбудеться 30.03.2017 року о 10:00 в залі засідань виконкому за адресою: вул. М. Грушевського
(К. Маркса), 5.

 Засідання транслюватиметься онлайн.

 
Продолжение материала
Сьогодні відбудеться урочиста церемонія щорічної відзнаки «Жінка року»

 

 У вівторок, 7 березня, о 15:00 згідно з розпорядженням міського голови та на честь святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбудеться урочиста церемонія щорічної відзнаки «Жінка року».


 

Продолжение материала
Порівняльний аналіз середніх ціна на основні продукти харчування
   Протягом місяця поточного року відбулося значне зростання цін на деякі продукти харчування (моніторинг цін у торговельній мережі та на продовольчих ринках станом за лютий 2017 р.).
Продолжение материала
Первыми поздравления с 8 Марта от городской власти получили Почетные гражданки
   6 марта, в канун Международного женского дня, городской голова Сергей Минько и его заместитель Светлана Бойко по традиции поздравили с праздником самых уважаемых женщин Мелитополя. Почетные граждане принимали поздравления в обновленном этнозале от городской власти и мужской части Совета старейшин. Звания Почетного гражданина Мелитополя на сегодняшний день удостоены 6 женщин: Лидия Дядченко, Миневер Идрисова, Анастасия Алафинова, Юлия Чабанова, Екатерина Шишманова, Зинаида Кривошей.
Продолжение материала
ТИЖДЕНЬ БОЛГАРІЇ В МЕЛІТОПОЛІ

 

 На базі Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова Болгарське товариство «Балкани», Клуб болгарської літератури та історії, Центр болгаристики та лекторат болгарської мови при МДПУ ім. Б. Хмельницького відзначили декілька важливих свят Болгарії.

Продолжение материала
Відбулося робоче засідання Секції Асоціації міст України з питань екологічної збалансованості

 

 2 березня 2017 року в м. Києві було проведено перше робоче засідання Секції Асоціації міст України (АМУ) з питань екологічної збалансованості, у якому, серед інших, взяли учать директор Проекту ПРОМІС Кучеренко Олександр, заступник виконавчого директора АМУ Баранов Валерій, міський голова м. Миргород Соломаха Сергій Павлович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Запорізької міської ради Еделєв Валерій Гаврилович, міський голова м. Ладижин Коломєйцев Валерій Іванович, міський голова м. Хмельницьк Редчик Сергій Борисович, начальник відділу з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Громико Олексій Сергійович, загалом – представники 30 міст зі всієї України.

Продолжение материала
Відбулась презентація нової книги С. Авдєєнка «Три подвига Василия Петрова»

 

 До 95-річчя від дня народження Василя Петрова, в читальному залі бібліотеки ім. М.Ю. Лермонтова відбулася презентація книги С.Авдєєнка «Три подвига Василия Петрова».

Пам'ять нашого народу містить багато імен тих, хто прославив Батьківщину і в мирний час, і в годину лихоліття. Серед героїв воєнної доби особливе місце займає наш земляк Василь Петров. Про нього, людину, яка стала легендою, до кінця війни знали, напевно, всі військовослужбовці на фронті. Ім'я Василя Петрова, довгі роки було відомо на території всієї країни. А сьогодні про українського артилериста Василя Степановича Петрова, який втратив обидві руки в битві при форсуванні Дніпра восени 1943 року, але знайшов у собі сили повернутися на фронт і отримати другу зірку Героя, знають далеко не всі. Зазвичай про відомих людей ми дізнаємося завдяки книгам.

Продолжение материала
НМЦ освіти дорослих МДПУ ім. Б.Хмельницького презентував видання свого проекту

 

 3 березня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї Відбулась презентація підсумкового видання проекту «Співпраця бібліотек і музеїв Мелітопольщини як ресурс розвитку освіти дорослих», проведена науково-методичним центром освіти дорослих МДПУ ім. Б. Хмельницького.

Продолжение материала
Обласне керівництво готове вкласти інвестиції в розвиток інфраструктури м. Мелітополя
   

 3 березня, в рамках робочої поїздки заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Анатолійович Гугнін відвідав Таврійський державний агротехнологічний університет, взяв участь у  обласній колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, а також  провів нараду, щодо реконструкції комунального стадіону.

 Обласне керівництво готове вкласти серйозні інвестиції в реконструкцію Мелітопольського стадіону "Спартак" ім. Олега Олексенко, щоб зробити з нього сучасний легкоатлетичний стадіон для проведення змагань всеукраїнського рівня.

 Разом з заступниками міського голови Іваном Федоровим заступник губернатора вирушив безпосередньо на стадіон для обговорення нагальних питань.  

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 106 - 120 из 9212
Мелітопольська міська рада © 2005-2017