Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
у бібліотеках міста відбулися засідання фокус-груп

 23 жовтня 2017 р. в чотирьох бібліотеках міста одночасно відбулися засідання фокус-груп. Вони проводилися в рамках проекту «Картування громад як інструмент для впровадження політики «Місто, що навчається», який здійснюється в рамках реалізації Всеукраїнського проекту Української бібліотечної асоціації «Містки громадської активності» за підтримки Європейського Союзу та при партнерстві ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійного фонду «Помагаєм» (Дніпро), Фонду розвитку інформаційного суспільства (Варшава).
Продолжение материала
Шановні громадяни міста Мелітополя!

 З метою врегулювання взаємовідносин між роботодавцями та працівниками для забезпечення кожною людиною потреб свого життя, застосування своїх здібностей та талантів, реалізації своїх ідей, законодавчо розробляються на державному, територіальному, місцевому рівнях різні інструменти для впровадження системи цієї взаємодії. Одним з головних видів таких інструментів є Територіальні угоди в різних регіонах України.

Продолжение материала
Засідання виконкому 26.10.2017
 
 26 жовтня 2017 року відбудеться засідання виконкому, яке проходитиме у конференц-залі міськвиконкому по вул. Михайла Грушевського, 5 о 09-00.  

Засідання транслюватиметься онлайн.

 
Продолжение материала
Выездной прием ведущих специалистов Запорожской областной больницы в Мелитополе

 

 Специалисты Запорожской областной больницы продолжают традицию выездных консультаций. По инициативе городского головы Сергея Минько выездной прием состоится 1 ноября в Амбулаториях семейного типа № 13 и 14 (ул.Брив-ла- Гайард, 6).

Продолжение материала
Відбулась перша Інклюзивна Спартакіада в Запорізькій області

 21.10.2017 у Міському парку культури та відпочинку ім.М.Горького відбулась Перша Інклюзивна Спартакіада в Запорізькій області, організатором якої стала Мелітопольська міська організація людей з інвалідністю за підтримки Мелітопольської міської ради.

Продолжение материала
Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування інформує
 

 “Медична реабілітація – гроші Фонду соціального страхування ходять за людиною”.

 
Продолжение материала
УСЗН повідомляє

 На веб-сайті Міністерства соціальної політики України (http://www.msp.gov.ua) у розділі «Громадянам» - «Санаторно-курортне лікування» розміщено орієнтований перелік санаторно-курортних закладів для оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та постраждалих учасників антитерористичної операції (http://www.msp.gov.ua/ timeline/Sanatornokurortnoe-likuvannya.html) і в розділі «Громадянам» - «Санаторно-курортне лікування учасників АТО»- Дорожня карта щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції (http://www.msp.gov.ua/c/ Sanatornokurortnoe-likuvannya-uchasnikiv-ato.html).

Продолжение материала
Конкурс читців власних поезій «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків»

 

В читальному залі бібліотеки ім. М.Ю. Лермонтова в рамках проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» та за підтримки відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області відбувся конкурс читців власних поезій «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків».

Продолжение материала
Мелитополь отмечает 74-й День освобождения от фашистских захватчиков


 23 октября мелитопольцы приняли участие в праздновании 74-й годовщины освобождения города от немецко-фашистских захватчиков.

 
Продолжение материала
Вітання Мелітопольського міського голови з днем визволення м. Мелітополя
 
Співпраця краєзнавчого музею та Палацу дитячої та юнацької творчості з кожним днем міцнішає!

 

Цей тандем сприяє зростанню зацікавленості підростаючого покоління до покращення знань з історії рідного краю та пізнання всього нового. В цьому переконались 11 команд 7-8 класів шкіл міста: ЗОШ№ 1, 11, 13, 14, НВК№ 16, Гімназії №10.

Продолжение материала
состоялось открытие сквера «Дружбы народов»
 

 21 октября состоялось открытие сквера «Дружбы народов»  на ул. Брив-ла-Гайард, названной в честь города-побратима Мелитополя во Франции.

Продолжение материала
В Мелитополе состоялся чемпионат по шоссейно-кольцевой гонке с выбыванием
 
 21 октября состоялся  чемпионат города Мелитополя по шоссейно-кольцевой гонке  с выбыванием, посвященный 74-й годовщине освобождения города от фашистских захватчиков в рамках проекта «ТУРНИР ПОКОЛЕНИЙ». Соревнования организованы   управлением   молодежи и спорта Мелитопольского городского совета,  городской федерацией велосипедного спорта   при поддержке городского головы  Сергея Минько.
Продолжение материала
Мелітополь відзначить 74-ту річницю з дня визволення
   23 жовтня Мелітополь відзначає 74-у річницю визволення Мелітополя від фашистських загарбників, а 28 жовтня - 73-ю річницю визволення України.
Продолжение материала
21 жовтня – 70-ті роковини з дня масової депортації населення Західної України до Сибіру
    Суспільно-економічні та ідейно-культурні перетворення в Галичині, на Волині та Буковині у другій половині 1940-х років, що здійснювалися сталінським керівництвом силовими методами, без урахування національної, релігійної специфіки регіону, масові репресії спонукали до поширення опозиційних настроїв, зростання акцій непокори серед місцевого населення. Поступово протидія тотальній «радянизації» західних областей переросла в затяжний та масштабний збройний конфлікт. У результаті, в другій половині 1940-х – на початку 1950-х років Західна Україна та частково низка інших областей Правобережжя перетворюється на арену кривавої боротьби між УПА та ОУН з одного боку, і радянськими владними структурами – з другого.
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 106 - 120 из 10137
Мелітопольська міська рада © 2005-2017