Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Открытие семинара

Сегодня в МГПУ открылся семинар «Кластеры пчеловодства-путь к развитию сельских территорий и укреплению здоровья общества».

Продолжение материала
Сегодня в Мелитополе поют под Высоцкого и о Высоцком!

25 июля День памяти Владимира Семеновича Высоцкого это трагическая дата для всех, кто любит и знает творчество поэта, актера и композитора прошлого века. В этот день оборвалась жизнь-этого талантливого человека. Для нынешней молодежи трудно понять, чем и кем он был для нас и наших родителей. Это была личность, может кем-то недопонятая, не услышанная не правильно истолкованная - но личность! Творчество этого человека многогранно.

Продолжение материала
Оголошення

До відома суб’єктів господарської діяльності: Запорізькою облдержадміністрацією, Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» проводяться семінари: - на тему «Порядок функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності». Семінар розпочне роботу 19 серпня 2008 року о 10-00 за адресою: м. Токмак, вул. Революційна, 45, Токмацька райдержадміністрація, актова зала та о 14-00 за адресою: смт. Михайлівка, вул. Леніна, 36, Михайлівська райдержадміністрація, актова зала; - на тему «Актуальні питання енергозбереження в житлово-комунальному господарстві та у новому будівництві».

Семінар розпочне роботу 05 серпня 2008 року о 10-00 за адресою: смт. Веселе, вул. Леніна, 136, Веселівська райдержадміністрація, актова зала.

Д О В І Д К А

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради Запорізької області у І півріччі 2008 року.

Продолжение материала
Засідання виконавчого комітету

24 липня в конференц-залі МДПУ відбулось засідання виконавчого комітету Мелітольської міської ради. На розгляд були винесені дванадцять питань серед яких питання ЖКХ, МБТІ, житлові питання, затвердження тарифів, соціального захисту та інші.

Продолжение материала
Пресс-конференция Александра Семака

Начальник управления труда, социальной защиты населения и жилищных субсидий Александр Семак провел для журналистов местных СМИ пресс-конференцию.

Продолжение материала
ВЕЧЕР ПАМЯТИ В.ВЫСОЦКОГО "ПРЕРВАННЫЙ ПОЛЕТ"
 При поддержке Общественного движения "Родной город - Мелитополь" и патронате городского головы Дмитрия Сычева 25 июля в 19.30 на площади Победы состоится Вечер памяти В.Высоцкого "Прерванный полет"
Продолжение материала
Засідання виконкому

 Відбудеться 24.07.2008,  09.00 в МДПУ – конференцзала 3 поверх

Продолжение материала
Виїзне засідання

На підставі телевізійних сюжетів та публікацій в місцевих газетах щодо виготовлення пиріжків у антисанітарних умовах громадського харчування громадянкою, яка мешкає по вул. Дзержинського, та з метою перевірки зазначених фактів, згідно роз порядження міського голови від 17.07.2008 №517-р, була створена комісія, до складу якої увійшли спеціалісти виконавчого комітету, Мелітопольської міської СЕС, управління ветеринарної медицині в м. Мелітополі, Мелітопольського МВ УМВС України в Запорізькій області, Мелітопольського ОДПУ.

Продолжение материала
Оголошення

До відома суб’єктів господарської діяльності: Запорізькою облдержадміністрацією, Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» проводиться семінар на тему: «Співробітництво зі службою зайнятості – шлях до розвитку бізнесу".

Продолжение материала
Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю, 1 серпня, в Управлінні містобудування та архітектури відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія,  під час якої на запитання громадян відповідатиме головний архітектор міста Шарий Геннадій Петрович. Звертатись з 9.00 до 10.00 за телефоном 6 -37-84.

З ювілеєм!

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради щиро вітає з ювілеєм Тетяну Олексіївну Тихонову. Людина надзвичайної енергії, сповнена оптимізму та творчої наснаги, любові до свого народу, його минулого та сьогодення, Ви робите значний внесок у збереження, розвиток та популяризацію караїмської історії та культури в нашому місті.

Продолжение материала
До Дня Незалежності

У зв`язку з відзначенням 24 серпня Дня Незалежності та його виконання відповідно Указу Президента України виконавчий комітет Мелітопольської міської ради звертається до мешканців міста, керівників установ, організацій, підприємств різних форм власності,  вивісити на адміністративних будівлях та приватних будинках Державний Прапор України.

Ранкова нарада...

Сьогодні в кабінеті міського голови відбулась нарада з заступниками та керівниками структурних підрозділів міської ради.

Продолжение материала
Відбулась двадцять сьома сесія Мелітопольської міської ради Запорізької області

17 липня 2008 року у конференц-залі МДПУ,  пройшло чергове засідання двадцять сьомої сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області V скликання. На засіданні розглядались питання порядку денного.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Следующая > В конец >>

Всего 10411 - 10425 из 11908

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018