Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Запрошуэмо взяти участь

Мелітопольці!

Бібліотеки міста запрошують Вас взяти участь у фокус-групових обговореннях з виявлення пріоритетних напрямків розвитку освіти для дорослих в рамках реалізації проекту «Картування громад як інструмент для впровадження політики «Місто, що навчається».

Продолжение материала
Виступ Президента України Петра Порошенка
 

 Виступ Президента під час урочистого ритуалу складання клятви ліцеїста вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

 
Продолжение материала
Вітання Мелітопольського міського голови з Днем захисника України
 
Вітання голови ОДА Костянтина Бриля з Днем захисника України
 

Шановні запоріжці!

14 жовтня ми відзначаємо дуже важливе для всіх нас свято - День захисника України. Воно було проголошене три роки тому Президентом України Петром Порошенком на славетному острові Хортиця. Нині це свято об'єднує всіх патріотів нашої Батьківщини.

Сучасне військо народилося у важких виснажливих боях. Пройшовши горнило випробувань, українська армія перестала бути просто символом, натомість набула змісту.

На сьогодні в Запорізькій області налічується майже 11 тисяч учасників АТО. Всі вони справжні Герої та заслуговують на нашу вдячність. Адже, не шкодуючи сил та здоров'я, військовослужбовці захищають мирне небо над нашими головами. Саме завдяки їм запорізькі малюки можуть спокійно відвідувати дитсадки та школи. А старше покоління не здригається, згадуючи страшні роки Другої світової. Ми обов'язково переможемо агресора на Сході України!

Низький вам уклін і зі святом вас, захисники України!

Слава України!

 

                         Голова Запорізької обласної державної адміністрації                                                               Костянтин Бриль

Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня

 Паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної та духовної підтримки.

Відеоролик про відстоювання права важкохворих на гідний догляд та якісне знеболення

Продолжение материала
День защитника Украины мелитопольцы отметили праздничным концертом
  

13 октября в ДК им. Т.Г. Шевченко состоялся праздничный концерт ко Дню Украинского казачества и Дню защитника Украины, на котором представители городской власти, общественности, и творческие коллективы чествовали мелитопольских воинов. За мужество, верность и любовь к Родине они получили грамоты и благодарности.

Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

 З метою виконання заходів Комплексної програми «Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки» виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

19.10.2017 з 09:30 до 14:00 у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б) відбудеться семінар «Можливості Інтернету для бізнесу».

Продолжение материала
Увага! "Гаряча лінія" керівника Запорізької ОДА
   
У вівторок, 24 жовтня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації
 

БОЙКО Зінаїда Михайлівна

 

Звертатись з 11.00 до 12.00 за тел. 0-800-503-508.
 
Дзвінки безкоштовні.
 
УПА. ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ

 «УПА. ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ» - під таким гаслом проходить  інформаційна кампанія до 75-річчя УПА, під таким гаслом відбулась і історико-патріотична виховна зустріч з учнями Мелітопольського професійного аграрного ліцею в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї.

Продолжение материала
Почетного гражданина Мелитополя проводили в последний путь

 13 октября в последний путь проводили почетного гражданина Мелитополя Владимира Ивановича Резника. Прощание с заслуженным мелитопольцем состоялось во дворе Мелитопольской городской санитарно-эпидемиологической станции. На гражданскую панихиду проститься с земляком пришли родные, близкие Владимира Ивановича, сотрудники Мелитопольского краеведческого музея, друзья, товарищи, представители городской власти, депутаты, общественность и простые горожане. 

Продолжение материала
Субботние ярмарки 14.10.2017
  14 октября этого года состоятся ярмарки по продаже сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки по адресам: ул. Университетская, 5; ул. Гагарина, 1-3; бульв. 30 лет Победы, 14-в.

Режим работы ярмарок с 07:00 до 14:00.

Основной принцип проведения ярмарок - это цены, которые должны быть ниже рыночных на 10-15%. В случае обнаружения повышения цены участниками ярмарки просьба сообщать в управление по развитию предпринимательства, промышленности и защиты прав потребителей исполкома с указанием номера машины продавца по тел.: 6-12-96, 44-45-72.

Продавец обязан по Вашему требованию предоставить документы, подтверждающие соответствующее качество продукции.

По вопросам организации и проведения ярмарок обращаться в КП "Мелитопольжилсервис" по тел. 6-14-81.

Подведены итоги проекта включения людей с инвалидностью в демократические процессы громады


 12 октября на базе Центра предоставления административных услуг Благотворительная организация «Социальный фонд» в партнерстве с Представительством DVV International в Украине провели Круглый стол «Итоги, вызовы и перспективы проекта «Включение людей с инвалидностью Мелитопольщины в демократические процессы громады».

Продолжение материала
ММЦСССДМ провів засідання круглого столу щодо обговорення плану впровадження програми наставництва

 11 жовтня 2017 року у Мелітопольському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання «круглого столу» з обговорення плану впровадження програми наставництва в м. Мелітополі, який мав назву «Організація та здійснення наставництва дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Продолжение материала
Запорожский регион и Мелитополь презентуют себя на II Международном форуме «InCo Forum-2017»

 12 октября в Запорожье в выставочном комплексе «Козак-Палац» проходит II международный форум "InCoForum-2017", посвященный актуальным вопросам кооперации объединенных территориальных общин и бизнеса. Участниками форума также являются руководители профильных министерств Украины, руководители области, городов, представители различных фондов, среднего бизнеса. Мелитополь представляют городской голова Сергей Минько и его заместитель Иван Федоров.

 
Продолжение материала
Актуальний діалог «Сильні духом»

 11 жовтня, напередодні Дня захисника України, у бібліотеці ім. М. Горького відбувся актуальний діалог «Сильні духом» в рамках проекту «Сприяння відбудови та сталому розв`язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу».

Цього дня до бібліотеки на актуальний діалог з молоддю завітали учасники АТО та вимушено переміщенні особи.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 15 из 9996
Мелітопольська міська рада © 2005-2017