Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новенская амбулатория получила в подарок современное медицинское оборудование

 В 2018 году результатом слаженной работы сельских, городских и областных властей стало открытие современной амбулатории в селе Новое. На сегодня руководство как Мелитополя, так и Запорожской области продолжает оснащать это учреждение новейшей техникой. 15 января очередной подарок в виде медицинского оборудования новенцам передали глава облгосадминистрации Константин Брыль и городской голова Сергей Минько.

Продолжение материала
8 счастливых молодых мелитопольцев получили ключи от собственных квартир
  

 На сегодня Мелитополь является лидером Запорожской области по обеспечению жильем лиц из числа детей-сирот. В 2018 году заветные ключи от квартир в новостройке получили 22 молодых жителя нашего города. Этот год также начался для мелитопольцев с радостного события. 15 января представители областной и городской власти передали в собственность детей-сирот еще 8 уютных квартир.


Продолжение материала
Планы городской власти на ближайшую перспективу - начало строительства современного бассейна
   

 Уже в течение нескольких лет благодаря плодотворному сотрудничеству городской и областной власти в Мелитополе реализован ряд важных социальных и инфраструктурных проектов. Очередным объектом, строительство которого ждут как жители нашего города, так и региона в целом, является большой современный водно-спортивный комплекс. Вместе с тем, внедрение этого масштабного проекта возможно только при финансовой поддержке со стороны областного и государственного бюджетов. 15 января городской голова Сергей Минько презентовал место для строительства будущего бассейна главе областной администрации Константину Брылю и обозначил, сколько денежных средств необходимо Мелитополю для начала реализации этого значимого проекта.


Продолжение материала
Ювілей Громадської організації Культурно-просвітницьке товариство «Богемія»
 

  12 січня Громадська організація Культурно-просвітницьке товариство «Богемія» відствяткувала свій ювілей.

Продолжение материала
Розвиток соціального підприємництва
 

  Під головування першого заступника міського голови Ірини Рудакової  відбулося засідання робочої групи з розвитку соціального та жіночого підприємництва в Мелітополі.

Продолжение материала
Літературні зустрічі з Віленом Усіковим

  13 січня в Центральній міській бібліотеці імені Лермонтова фінішувала низка літературних творчих зустрічей з мелітопольським художником, актором, педагогом, письменником Віленом Усiковим. Чудовий оповідач, майстер конферансу очаровував своїм талантом друзів, колег по творчому цеху, краєзнавців та шанувальників.

Продолжение материала
Увага! Пряма лінія!
 У середу, 16 січня 2019 року, у виконавчому комітеті відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Бойко Світлана Олександрівна

 

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 44-06-08.


 
Як будуть перераховуватись пенсії в 2019 році
   

  У зв’язку з підвищенням, відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік», з 01.01.2019 року розміру мінімальної заробітної плати, буде здійснено відповідний перерахунок пенсії тим пенсіонерам, у яких основний розмір пенсії залежить від мінімальної пенсії за віком.

Продолжение материала
#MuseumSelfie в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї!
 

  Запрошуємо мелітопольців та гостей міста разом з усім світом долучитися до Міжнародного флешмобу музейних селфі в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї!

Продолжение материала
Бурульки на дахах: правила безпеки для громадян
 

Шановні громадяни міста Мелітополя!

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу з дахів житлових та адміністративних будівель.

Продолжение материала
У БІБЛІОТЕЦІ ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ СТВОРЮВАЛИ НЕЗВИЧАЙНІ МАЛЮНКИ
 

  11 січня в бібліотеці В. Маяковського пройшло смачно, весело та пізнавально. А все тому, що відбувся черговий майстер-клас з нетрадиційного малювання, який вже став своєрідною візитівкою цієї бібліотеки.

Продолжение материала
Управління з розвитку підприємництва та промисловості повідомляє

 Управління з розвитку підприємництва та промисловості виконавчого комітету ММР ЗО повідомляє, що рішенням 45 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання від 07.12.2018 № 3/46 затверджено Комплексну міську програму “Сприяння розвитку підприємництва в місті Мелітополі Запорізької області на 2019-2020 роки” (далі - Програма), яка передбачає комплекс заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в місті, об’єднання інтересів міської влади та бізнесу щодо реалізації суспільно важливих проектів.


Продолжение материала
До відома суб'єктів господарювання

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області панує у поточному році провести низку практикумів з експортної діяльності за допомогою експертів Асоціації експортерів і імпортерів „ЗЕД“.

Пропонуємо розглянути запропоновані теми та визначити найбільш важливі. За Вашими оцінками буде складено перелік найбільш актуальних тем.

Продолжение материала
Шановні виборці міста Мелітополя!
   З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити та, при необхідності, уточнити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.
Продолжение материала
Фотовиставка «З нами наша історія»

 3 січня 2019 р. в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відкрилась фотовиставка «З нами наша історія». Виставка присвячена 235-річчю утворення Таврійської області і Мелітопольського повіту.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 15 из 12007

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019