Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
З нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів відбулась науково-практична конференція
    У Мелітопольському інституті екологічних та соціальних технологій ВМУРЛ «Україна» пройшла науково-практична конференція «Меліорація та водовикористання – сталий розвиток водогосподарського комплексу країни».
Продолжение материала
Ведущие специалисты Запорожской областной больницы провели выездной прием в Мелитополе

 Как показал предыдущий опыт, практика выездных консультативных приемов пользуется популярностью среди жителей Мелитополя и района. Поэтому, специалисты Запорожской облбольницы продолжают традицию выездных консультаций, и по инициативе городского головы Мелитополя Сергея Минько провели уже третий прием. Получить высококлассные консультации врачей главной больницы области мелитопольцы могли  в Амбулаториях семейного типа № 13 и 14 (ул.Брив-ла-Гайард, 6). Предварительно в течение недели велась запись на прием.
Продолжение материала
Які зміни плануються у міському бюджеті на 2017 рік

 

 23 березня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому члени виконкому розглянули проект рішення «Про внесення змін до рішення 26 сесії Мелітопольської міської ради VII скликання від 21.12.2016 № 5 «Про міський бюджет на 2017 рік». Доповідачем з даного питання виступила начальник фінансового управління Яна Чабан.

Продолжение материала
Тарифи для населення з послуг КП “Житломасив” та пасажирських перевезень влада підвищувати не стала
   На засіданні виконкому 23 березня, окрім інших, були розглянуті питання тарифів КП “Житломасив” та перевезення пасажирів у міському транспорті. Рішення членів виконкому одностайне — дані тарифи для населення не підвищувати!  
Продолжение материала
на засіданні виконкому звітували про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2016 рік

 

 23 березня під час засідання виконавчого комітету було заслухано звіт начальника відділу по зверненнях та прийому громадян Сергія Груднєва "Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради Запорізької області за 2016 рік".

Продолжение материала
Яку шефську допомогу ЗСУ, Нацгвардії України та ДПСУ надано у 2016 році

 23 березня у конференц-залі відбулось засідання виконкому, на якому були присутні 9 членів виконавчого комітету. Одним із питань порядку денного було питання про стан виконання Указу Президента України від 11.02.2016 № 44/2016 “Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України”. Доповідачем з цього питання була головний спеціаліст з оборонної роботи І.М. Віхрова.

Продолжение материала
Сезон тиші! Диких тварин не турбувати!

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що відповідно до вимог Закону України від 9.04.2015 № 332 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу”, у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)".

Продолжение материала
У краєзнавчому музеї погортали сторінки екожурналу “Вода – джерело життя”

 

 Всесвітній день води відзначається щорічно 22 березня у багатьох країнах світу. День був запроваджений 22 лютого 1993 року за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, запропоновано проводити екологічні заходи, присвячені збереженню та освоєнню водних ресурсів.

У Мелітопольському міському краєзнавчому музеї 22 березня 2017 року погортали сторінки екожурналу «Вода – джерело життя» для учнів 5-го класу гімназії «Таврія» с.Костянтинівка Мелітопольського району.

Продолжение материала
увага! "Гаряча лінія" керівника Запорізької ОДА
 

 У п'ятницю, 24 березня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації

БОЙКО Зінаїда Михайлівна

Звертатись з 11.00 до 12.00 за тел. 0-800-503-508.
Дзвінки безкоштовні.
Управління освіти виносить на сесію Мелітопольської міської ради проект про закриття вечірньої школи
 

Про це на брифінгу 22 березня розповів начальник Мелітопольського управління освіти Ігор Єлісєєв.

Продолжение материала
Перша міні-(не)конференція Ed Camp Melitopol 2017

 

Не чекайте на зміни,
змінюйтеся самі та змінюйте освіту!

 

 21 березня 2017 року вперше в Мелітополі відбулася знакова подія – міні-(не)конференція Ed Camp Melitopol 2017, яку організували адміністрація та педагоги НВК № 16 і СШ № 23 за сприяння управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області.

 

Продолжение материала
В Мелитополе будут капитально отремонтированы еще три коллектора и дорожное покрытие над ними

 В проект бюджета, который будет выноситься на сессию областного совета 6 апреля, включен ремонт трех коллекторов в Мелитополе. Предполагается, что из бюджета выделят средства на реконструкцию коллекторов с последующим восстановлением дорожного полотна на ул. Героев Сталинграда, Генерала Петрова и  Кизиярской, сообщил заместитель городского головы, депутат облсовета и член постоянной депутатской комиссии Иван Федоров.

Продолжение материала
Мелитополь участвует в пилотном проекте по установке подомовых водомеров с GPRS-модулями
 

 В среду, 22 марта, в 14.00 на базе КП “Водоканал” представители фирмы-поставщика ООО “Инвест Премекс”из г. Сумы проведут для мелитопольских коммунальщиков презентацию нового оборудования, а именно GPRS-модулей, посредством которых будет осуществляться передача показаний с подомовых приборов учета воды, установленных в многоэтажном секторе.

Продолжение материала
Відділення ВД ФСНВ у м. Мелітополі інформує
 

 День охорони праці в Україні відзначатимуть під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”.

Продолжение материала
Оркестр батальона Нацгвардии даст концерт на площади Победы
 

 В среду, 22 марта, в 11.00 на Площади Победы состоится концерт оркестра 2-го батальона воинской части 3033 Нацгвардии.

Приглашаются все жители и гости города!

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 15 из 9184
Мелітопольська міська рада © 2005-2017