Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
LEGO-літо у дитячому санаторії
  

 

 13 липня у Мелітопольському дитячому санаторії фахівці відділу активної підтримки Мелітопольського міського центру зайнятості зустрілись з хлопцями та дівчатками у невимушеній атмосфері.


Продолжение материала
Город получит кредит для приобретения коммунального транспорта и утепления учреждений
  

 18 июля в кабинете Мелитопольского городского головы Сергея Минько состоялось подписание кредитного договора с Укргазбанком с целью приобретения коммунального транспорта и утепления учреждений бюджетной сферы на общую сумму 50 млн. грн.Продолжение материала
Розпочато роботу веб-сайту УСЗН
  Розпочато роботу веб-сайту управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради. Отримати доступ до сайту можна за посиланням https://2314uszn2.wixsite.com/mysite
У Мелітопольському міському центрі соціальних служб відкрито сенсорну кімнату

 При Мелітопольському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочала роботу сенсорна кімната. Обладнання для неї надане німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Така кімната є спеціально оснащеним приміщенням, в якому при проведенні індивідуальної та групової роботи використовуються методи релаксації та реабілітації.

Продолжение материала
В Мелитополе продолжается масштабное благоустройство пешеходных зон
  

 В рамках благоустройства города на участке тротуара по просп. 50-летия Победы вдоль дома №39 выполняется замена асфальтного покрытия на тротуарную плитку. Осуществление ремонтных работ в ходе выездного совещания проинспектировали Мелитопольский городской голова Сергей Минько и его заместитель Иван Федоров.


Продолжение материала
Почетный гражданин Мелитополя Петр Клейменов принимал поздравления от Сергея Минько
  

 17 июля Почетный гражданин города Мелитополя Петр Клейменов отпраздновал свой день рождения. С наилучшими пожеланиями и подарками в этот праздник в гости к Петру Павловичу пришел Мелитопольский городской голова Сергей Минько.


Продолжение материала
Представники ММЦСС взяли участь у тренінгу з використанням сенсорного обладнання
  

 12 липня 2018 року за запрошенням німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ психологи Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Александра Васлоян та Галина Шпильман взяли участь у тренінгу з використанням сенсорного обладнання у м. Харкові.


Продолжение материала
Визначено місця торгівлі баштанними культурами
  

 Відповідно до розпорядження міського голови від 17.07.2018 №349-р з метою задоволення попиту населення у сільськогосподарській продукції визначено місця організації торгівлі баштанними культурами у період з 17.07.2018 по 10.09.2018 за наступними адресами:


Продолжение материала
Запрошуємо взяти участь у конкурсі відеороликів
Продолжение материала
До відома мешканців м. Мелітополь
  

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області попереджає мешканців міста про небезпечність придбання продовольчих товарів у місцях виникнення стихійної торгівлі. Вживання таких продуктів може призвести до виникнення тяжких захворювань на кишкові інфекції та харчових отруєнь.


Продолжение материала
Подходит к завершению реконструкция помещения новой амбулатории
   

 В Мелитополе продолжается ремонт и введение в эксплуатацию медицинских учреждений, что позволит жителям города получать соответствующие услуги качественно и доступно.

17 июля во время выездного совещания Мелитопольский городской голова Сергей Минько, его заместитель Иван Федоров и секретарь городского совета Максим Бельчев проверили ход проведения ремонтных работ в помещении новой амбулатории общей практики семейной медицины №9 по ул. Гагарина, 1.

Продолжение материала
Еще одна улица города будет капитально отремонтирована в этом году

 В Мелитополе продолжается практика освещения работы городской власти в части использования бюджетных средств и выполнения работ по благоустройству.

Так, 17 июля Мелитопольский городской голова Сергей Минько и его заместитель Иван Федоров провели традиционное выездное совещание, в ходе которого проконтролировали ход выполнения ремонтных работ по ряду объектов. В частности, они проинспектировали процесс проведения капитального ремонта дорожного покрытия по ул. Садовой (от переулка Шмидта до ул. Ивана Алексеева).

Продолжение материала
Про санаторно-курортне лікування
  

 Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 (в редакції від 28.02.2018 № 137) були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.


Продолжение материала
Запрошуємо на показ фільму під відкритим небом!
  

 Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради запрошує на перегляд казкової історії "Маліфісента" в рамках проекту "Весела зарядка. Літо 2018". Показ фільму під відкритим небом відбудеться 18 липня о 20.30 по вул.Інтеркультурній, 424.

Музейний вихідний «Ловись рибка велика та мала»
  

 14 липня 2018 року в MLT Museum Smart Room / Арсенал Ідей Україна пройшла пізнавальна зустріч в рамках програми "Музейний вихідний" на тему “Ловись рибка велика та мала” про риб річки Молочної та до Дня рибалки.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 15 из 11251
Мелітопольська міська рада © 2005-2018