Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Засідання виконавчого комітету

ImageСьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради на якому розглядались питання: житлові, архітектурні, МБТІ, соціального захисту та інші.

По плановому питанню доповідав начальник управління земельних ресурсів Геннадій Ковальов. Всіх присутніх було повідомлено про проведення інвентаризації та наявність правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які знаходяться у використанні структурних підрозділів виконавчого комітету, міської ради, комунальних підприємств, а також земельних ділянок рекреаційного призначення та водного фонду. Після ознайомлення члени виконкому прийняли рішення:

1. Зобов’язати управління освіти, відділ охорони здоров’я, комітет по фізичній культурі та туризму, управління містобудування та архітектури, відділ капітального будівництва, комунальні підприємства активізувати роботу по проведенню інвентаризації та оформленню правовстановлюючих документів на земельні ділянки. Управлінню комунальною власністю спільно з Управлінням земельних ресурсів розглянути додаток до цього рішення та розробити план заходів по проведенню інвентаризації земельних ділянок структурних підрозділів виконавчого комітету та Мелітопольської міської ради, та комунальних підприємств. Довести план до відома структурних підрозділів виконавчого комітету, міської ради, комунальних підприємств.

2. Управлінню містобудування та архітектури погодити план-схеми земельних ділянок з нанесенням зелених зон міста відповідно до рішення 56 сесії Мелітопольської міської ради IV скликання від 28.12.2005 № 3/14 «Про затвердження переліку зелених зон, де забороняється комерційне будівництво та знесення зелених насаджень» та винести на розгляд Мелітопольської міської ради.

3. Управлінню містобудування та архітектури спільно з Управлінням земельних ресурсів підготувати пропозиції по встановленню водоохоронних зон струмків Піщанського, Кізіярського та річки Молочної для подальшого затвердження у встановленому законодавством порядку.

4. Відділу культури спільно з Управлінням містобудування та архітектури завершити роботи по створенню переліку пам’ятників та пам’яток культури, встановленню охоронних зон біля них, нанесенню на планово-картографічний матеріал та проведенню інвентаризації земельних ділянок, на яких розташовані пам’ятники та пам’ятки культури.

5. Управлінню комунальною власністю, Управлінню містобудування та архітектури спільно з Управлінням земельних ресурсів підготувати перелік земельних ділянок у м. Мелітополі, які передбачені для продажу або продажу права на їх оренду на земельних аукціонах. Винести перелік на розгляд Мелітопольської міської ради.

6. Управлінню містобудування та архітектури, відділу з питань підприємницької діяльності виконавчого комітету Мелітопольської міської ради проводити видачу дозвільних документів тільки при наявності правовстановлюючих документів на землю.

7. Управлінню комунальною власністю спільно з Управлінням земельних ресурсів надати пропозиції по корегуванню Програми по впровадженню заходів по збереженню, охороні, відтворенню та раціональному використанню земельних ресурсів на 2008-2015 роки по м. Мелітополю Запорізької області.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Василенка Л.І.

На засіданні виконавчого комітету міський голова Дмитро Сичов повідомив, що заробітна плата бюджетним організаціям була виплачена в повному об’ємі разом з відпускними (12 млн. грн). Тобто червень місяць закрили без боргів за планом.

 Начальник управляння житлово-комунального господарства Василь Попелешко доповів, що на сьогоднішній день всі роботи по ліфтам виконані в багатоповерхових будинках всі підйомники запущені, окрім вул. Рози Люксембург,19, до кінця робочого дня ЧП „Висота” закінчить і на цьому об’єкті роботу.

Всі питання винесені на засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради були прийняті одноголосно.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020