Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
У Мелітополі починаються перевірки щодо дотримання суб'єктами господарювання карантинних заходів
       На виконання Плану заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Мелітополі почалась робота по створенню моніторингових груп, які перевірятимуть дотримання суб'єктами господарювання положень Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211. З цього приводу 18 березня у приміщенні виконавчого комітету відбулась нарада під головуванням заступника Мелітопольського міського голови Сергія Прийми. 

     


 На початку наради Сергій Прийма звернув увагу, що 18 березня рішенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради створено мобільну робочу групу для контролю за дотриманням суб'єктами господарювання положень постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 та вимог ст. 44-3 КупАП. Члени мобільної групи будуть проводити щоденні рейди з виявлення фактів порушення законодавства.

Під час наради керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники Національної поліції, Мелітопольського міського відділу ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України», Держпродспоживслужби обговорили склад мобільних груп, визначили графік їх роботи і маршрути для подальших перевірок.

Передбачається, що після проведення кожного виїзду мобільних груп буде формуватись звіт з фіксацією характеру правопорушень і заходи, які комісія буде виконувати для подальшого попередження цих правопорушень.

Довідка

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 на всій території України встановлено карантин для недопущення розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  1. відвідування закладів освіти її здобувачами;

  2. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування

  3. робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту

  4. регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями)

  5. перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху

  6. перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі

  7. заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

Відповідно до ст. 255 КУпАП рішенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 18.03.2020 № 64 надано повноваження посадовим особам виконавчого комітету Мелітопольської міської ради складати протоколи за порушення ст. 44-3 КУпАП.

З 19 березня стартує робота мобільних робочих груп у складі представників Національної поліції, працівників Мелітопольського міського відділу ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України», Держпродспоживслужби та посадових осіб виконавчого комітету Мелітопольської МР ЗО.

Винних у порушені чинного законодавства будуть притягати до адміністративної відповідальності. Згідно зі ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення вищезазначених правил та норм карається штрафами для фізичних осіб від 17 тис. грн. до 34 тис. грн., для юридичних осіб від 34 тис. грн. до 170 тис. грн., або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

   

 

 

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020