Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Інформація

управління освіти Мелітопольської міської ради щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників 2008 та попередніх років в м. Мелітополі.

На виконання Указу Президента України від 04.07.2005 № 1013 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року № 1095 «Деякі питання запровадження ЗНО та моніторингу якості освіти» та від 31.12.2005 № 1312 «Про невідкладні заходи щодо запровадження ЗНО та моніторингу якості освіти», наказом Міністра освіти Вакарчуком І.О. від 25.12.2007 № 1171 вирішено провести в 2008 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2008 року та попередніх років, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів з 11 предметів за вибором учасників ЗНО.

Кожному зареєстрованому учаснику ЗНО надається можливість пройти тестування не більш як з трьох предметів. Наказом МОН України від 25.12.2007 №1171 Українському регіональному центру оцінювання якості освіти (директор Лікарчук І.Л.) доручається забезпечити організаційно-методичний та технологічний супровід ЗНО.

Спільним наказом Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти та управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 05.03.2008 року № 30/161 був затверджений перелік навчальних закладів, на базі яких проводиться тестування учасників ЗНО 2008 року під час основної сесії ЗНО, а також мережа пунктів тестування.

 В м. Мелітополі створені 9 пунктів тестування: ЗНЗ№1, 4, 7, 14, 15, 24, НВК№16, ТДАТУ (2 пункти). Тестування з 9 предметів було організовано в м. Мелітополі для учасників ЗНО, які зареєструвалися в 10 районах Запорізької області: Якимівський, Приазовський, Приморський, Бердянський, Михайлівський, Веселівський, Токмацький, Мелітопольський, м. Бердянськ, м. Токмак.

Показники участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розміщені у зведеній таблиці (додаток до листа).

За процесом тестування наглядали 5 зареєстрованих представників засобів масової інформації, які зареєструвалися в якості громадських спостерігачів та представники – уповноважені особи Симферопольського регіонального центру та Запорізького центру моніторингу якості освіти.

Для проведення ЗНО на пунктах тестування були залучені педагогічні працівники шкіл міста та району, викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету.

Заходи щодо охорони здоров’я учасників ЗНО під час підвезення до пунктів тестування та безпосередньо на ПТ визначаються наказами керівників навчальних закладів «Про супровід випускників 11 класів до пунктів тестування». Цими наказами призначені відповідальні з числа педагогічних працівників, забезпечено проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності учасників.

Підвезення учасників тестування до пунктів було організовано відповідними відділами освіти районних держадміністрацій. Супровід учасників ЗНО був забезпечений відповідальними особами. Безпеку руху по місту та безпосередньо біля пунктів тестування забезпечували чергові машини ДПС.

Тестування з двох предметів всесвітня історія та зарубіжна література проводилося на єдиних пунктах обласного центру в м. Запоріжжі. Управління освіти разом з відділом освіти Мелітопольської райдержадміністрації уклали угоду з перевізником приватним підприємцем Глевським О.В. та організували підвезення учасників – випускників 2008 року до м. Запоріжжя.

 Під час тестування на пунктах чергували медичні працівники (лікар та медична сестра). Охорону правопорядку на пунктах та прилеглій території навчальних закладів здійснювали працівники органів МВ УМВС України в Запорізькій області. Контроль за процедурою тестування на кожному пункті здійснювали уповноважені особи Українського регіонального центру оцінювання якості освіти. В день тестування всі відповідальні за пункти тестування надавали до управління освіти оперативну інформацію про підготовку та проведення тестувань під час ЗНО. За даними з пунктів тестування жодної апеляційної заяви від учасників ЗНО щодо організації тестування не надходило, про що повідомлено в Симферопольський регіональний центр.

Всі учасники, які прийняли участь у тестуванні 28.05 – 30.05.2008 отримали сертифікати з трьох предметів: українська мова та література, математика, історія України. У разі невизнання учасником результатів тестування до Українського центру оцінювання якості освіти подається особиста апеляційна заява в письмовій формі на ім’я голови апеляційної комісії – директора УЦОЯО протягом 5 днів після отримання сертифікатів.

Випускники 2008 року мали можливість зарахувати результати зовнішнього незалежного оцінювання, як державну підсумкову атестацію з української мови, математики та історії України. Результати зарахування надані в зведеній таблиці.

До управління освіти зверталися лише за роз’ясненнями про порівняння результатів ЗНО за субтест (шкільний програмовий матеріал) та цілісний тест за різними шкалами оцінювання.

Директором УЦОЯО Лікарчуком І.Л. затверджений Порядок реєстрації учасників додаткової сесії ЗНО 2008 року. Реєстрація учасників додаткової сесії була організована регіональними центрами з 05 травня по 05 червня 2008 року. Реєстраційні пункти були створені на базі обласних інститутів післядипломної освіти. В м. Запоріжжі такий пункт працював за адресою: вул. 40 років Радянської України, 57/а.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 24.01.2008 №33 додаткова сесія ЗНО пройде у терміни з 26 червня по 04 липня 2008 року в обласному центрі. Мережу пунктів тестування визначає Сімферопольський регіональний центр, про що всіх зареєстрованих учасників буде повідомлено у запрошеннях.

 Начальник управління освіти Мелітопольської міської ради І.А. Єлісєєв

Відповідальна за підготовку та проведення ЗНО у м. Мелітополі Данілкіна, 6-94-16

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020