Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Оголошується конкурс на дизайн інтеркультурної вебсторінки

ImageВ рамках реалізації Швейцарської культурної програми в країнах Південно-Східної Європи та Україні "Модель 21: творці змін" команда "культурних перетворювачів" міста Мелітополя працює над новим міні-проектом, метою якого є створення унікальної Інтернет-сторінки для розміщення інформації про всі національно-культурні товариства міста Мелітополя, надання можливості кожному товариству презентувати себе на одному міському сайті; підвищення зацікавленості громадськості у створеному веб-ресурсі. Оголошується конкурс на дизайн інтеркультурної вебсторінки.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення конкурсу на дизайн інтеркультурної веб-сторінки „intercity.gov.ua”

1. Загальні положення

1.1. Конкурс на дизайн інтеркультурної веб-сторінки „intercity.gov.ua” є складовою частиною проекту щодо створення системи промоції інтеркультурного розмаїття міста Мелітополя в мережі Інтернет через створення та поповнення інтеркультурної веб-сторінки „intercity. gov.ua” в рамках дії у місті Мелітополі Швейцарської культурної програми „Модель 21: творці змін” (далі –Конкурс).

1.2. Організація і проведення Конкурсу забезпечується місцевою командою „культурних перетворювачів” міста Мелітополя „Дизайнери толерантності”, на яку покладається відповідальність за прийняття рішення щодо визначення переможців Конкурсу.

1.3. Організатори залишають за собою право залучати для оцінювання результатів Конкурсу відповідних фахівців (за згодою).

1.4. Головною метою Конкурсу є створення оригінального дизайну Інтернет-сторінки для підвищення зацікавленості громадськості у відвідуванні створеного веб-ресурсу.

1.5. Завданнями Конкурсу є: - надання можливості учасникам Конкурсу реалізувати власний інтелектуальний та творчий потенціал; - відбір найкращого та оригінального варіанту дизайнерського оформлення Інтернет-сторінки для сприяння підвищення іміджу Мелітополя як потенційного інтеркультурного міста.

2. Умови Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь зацікавлені юридичні та фізичні особи без вікових та професійних обмежень.

2.2. Конкурс проводиться протягом травня – червня 2008 року.

2.3. Для участі у Конкурсі претенденти подають: - заяву у довільній формі з визначенням відомостей про автора; - макет дизайнерського рішення інтеркультурної веб-сторінки „intercity. gov.ua” в електронному вигляді на CD або DVD – диску, або в друкованому кольоровому вигляді, враховуючи, що сторінка повинна бути двома мовами (українською та англійською) та передбачатиме такі розділи:

1) – новини;

2) – календар подій;

3) – інформація про національно-культурні товариства: адреси, номери контактних телефонів, часи зборів, занять творчих колективів, проведення уроків з вивчення мови тощо;

4) – заклади культури міста;

5) - калейдоскоп національних культур (рецепти національної кухні, традиції та обряди, національні костюми, ремесла);

6) – невигадані історії життя;

7) – мистецька авторська сторінка;

8) – фотогалерея яскравих подій;

9) – інтеркультурний довідник (інтеркультурний термінологічний словник, міжнародні та національні нормативні акти);

10) – програма Ради Європи „Інтеркультурні міста”

11) – партнерські зв’язки;

12) – контакти.

На головній сторінці повинна міститися статистика відвідування.

2.4. До конкурсних проектів, які подаються, застосовуються такі критерії оцінки проектів: - візуальна зручність сприйняття інформації; - стильова єдність розділів; - художнє оформлення (оригінальність ідеї або інноваційність проекту); - простота навігації (наявність загального меню, мапи веб-сторінки, пошуку по сайту); - наявність та доцільність мультимедійних елементів.

3. Порядок проведення та фінансове забезпечення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться у три етапи: перший етап – інформаційне забезпечення проведення Конкурсу; другий етап – прийом заяв та проектів до 16.06.2008. Місце прийому –відділ культури Мелітопольської міської ради, пл.Перемоги, 4, м. Мелітополь (ПК ім. Т.Г.Шевченка, каб.№2), тел. 42-25-52; третій етап – визначення переможців Конкурсу до 20.07.2008.

3.2. Переможець Конкурсу отримує грошову премію та право на укладання договору на створення інтеркультурної веб-сторінки „intercity.gov.ua” та її технічну підтримку протягом року.

3.3. Організатори Конкурсу, у разі не визначення єдиного переможця, залишають за собою право обрати переможців за окремими критеріями оцінки.

3.4. Призовий фонд Конкурсу - 1000 грн. Додатково затверджується кошторис на створення інтеркультурної веб-сторінки „intercity.gov.ua” та її технічну підтримку загальним обсягом до 4000 грн.

4. Інформування про результати Конкурсу

4.1. Результати Конкурсу будуть розміщені на сайті www.mlt.gov.ua

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020