Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Найбільше село України відзначило 160-річчя

 

   3 листопада жителі села Костянтинівка Мелітопольського району зібралися на місцевому стадіоні, щоб дружньо та радісно відзначити важливу дату – 160 років з дня заснування їхнього села. Керівництво Костянтинівської сільської ради підготувало для селян велике свято, щоб кожен житель мав змогу відпочити та наповнитися позитивом на наступний рік. З привітаннями на свято завітали народний депутат України Сергій Мінько, перший заступник голови Запорізької обласної ради – Єгор Семенков, депутати Запорізької обласної ради Валерій Горбань і Вадим Сухіна, а також голова Мелітопольської районної державної адміністрації Сергій Селевич та голова Мелітопольської районної  ради Олександр Мордик.

 

Село Костянтинівка засноване в 1861 році державними селянами з с. Андріївки Бердянського повіту та селянами з Харківської, Полтавської та Воронезької губерній на місці ногайського аулу Єдинохта. У роки радянської влади основу економіки Костянтинівки становили два крупні колгоспи, ім. Леніна та ім. Фрунзе, розташовані в селі. Господарства вирощували зернові культури, займалися молочним тваринництвом, садівництвом, овочівництвом, виробництвом яловичини та інше. У селі також знаходилися різноманітні підсобні підприємства: цегельний завод, цех первинної переробки овочів і фруктів, 2 млини, 3 пилорами. У селі діяли 2 будинку культури із залами на 500 місць, 6 бібліотек.

Костянтинівка — найбільше село в Україні за кількістю населення. Станом на 1 січня 2011 року, кількість населення села становило 12 030 чоловік. Село складається з 4583 дворів.

   

Відкрила свято Костянтинівський сільський голова Тетяна Горбань. Вона привітала односельчан з ювілеєм рідного села, побажала щастя, добробуту в кожний дім, міцного здоров’я та подякувала кожному жителю за вагомий вклад у розвиток села Костянтинівки.

Тетяна Горбань також повідомила, що в якості сільського голови вона вітає костянтинівців в останнє. Адже надалі село Костянтинівка стане центром єдиної об’єднаної територіальної громади та керувати цією великою родиною буде новообраний сільський голова.

Окрім цього, Тетяна  Павлівна розповіла, що цього року депутатами Костянтинівської сільської ради було започатковано звання «Почесний громадянин села Костянтинівка». Першим почесне звання отримав Анатолій Чупрун, якому Тетяна Горбань вручила Орден та посвідчення «Почесного громадянина села Костянтинівка».

   

З днем народження села його жителів приїхав привітати народний депутат України Сергій Мінько. 

   - За 160 років Костянтинівка перетворилася в найбільше село України. І все це завдяки людям, які будували і розвивали свою територію, стійко переживали біди і негаразди, долали труднощі. Сьогодні Костянтинівка - успішний сучасний населений пункт. Тут ведеться благоустрій, оновлюється соціальна сфера, для селян є робота і організоване дозвілля. Тут дбають про молоде покоління і поважають ветеранів. В цьому є велика заслуга вашого сільського голови Тетяни Павлівни Горбань. Ви йдете по шляху розвитку і поліпшення якості життя людей. І я як народний депутат від Мелітопольського краю, і вся наша команда готові максимально підтримувати ваші починання, - зазначив Сергій Анатолійович та побажав селу процвітання, економічного зростання та нових перспектив. А кожній Костянтинівській сім'ї - щастя, здоров'я, благополуччя і миру на рідній землі.

 

На честь ювілею народний депутат України Сергій Мінько вручив костянтинівцям подарунок - сертифікат на придбання спецтехніки для місцевого комунального господарства.

Також зі святом мешканців села привітали перший заступник голови Запорізької обласної ради – Єгор Семенков, депутати Запорізької обласної ради Валерій Горбань і Вадим Сухіна, а також голова Мелітопольської районної державної адміністрації Сергій Селевич та голова Мелітопольської районної  ради Олександр Мордик. Вони привітали всіх присутніх зі 160-річчям села та нагородили орденами «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня та Почесними грамотами Запорізької обласної ради.

   
   
   
   

 

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020