Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
У Мелітополі та селі Новому урочисто відкрили сучасні футбольні майданчики
  

 28 червня вся Україна об’єдналась у святкуванні  Дня Конституції України – закону, який є запорукою сталого розвитку та вдосконалення суспільства. І саме сьогодні Мелітопольський край  демонструє, що турбота про дітей та молодь,  розвиток спортивної інфраструктури є пріоритетом влади. Так, 28 червня урочисто відкрито два футбольні  майданчики у Мелітополі – для студентів ТГАТУ імені Дмитра Моторного та для школярів УВК №16 і мешканців мікрорайону, а також один майданчик для дітей та молоді в с. Нове.

 У спортивному святі взяли участь почесні гості – Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, голова Федерації футболу України, народний депутат України Андрій Павелко, голова  Запорізької обласної  ради Григорій Самардак, голова Федерації футболу Запорізької області Віктор Межейко, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Власова та ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Володимир Кюрчев.

Першим вони відкрили футбольний майданчик  біля кафедри фізичного виховання Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.  

Поле стало справжнім подарунком для студентів навчального закладу, які відтепер зможуть відточувати свою майстерність на тренуваннях та грати у футбол протягом всього року.Під час спортивного свята зі словами привітань до всіх присутніх звернувся Сергій Мінько. Він відзначив, що пріоритетом роботи міської влади є створення комфортних умов для життя, роботи і дозвілля мелітопольців. Одним з основних напрямків цієї діяльності є створення спортивної інфраструктури міста. 

  - У нас є стадіон, який отримав статус національного, ведуться роботи зі створення водно-оздоровчого комплексу, ряд установ спортивної сфери отримав потужну фінансову підтримку. З 2016 року ми розпочали велику работу зі створення мережі міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Ми змогли реалізувати ці проекти завдяки підтримці голови Федерації футболу України, народного депутата Андрія Павелко, голови Федерації футболу України Запорізької області Віктора Межейко, голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака. На ці цілі з державного, обласного та місцевого бюджетів витрачено близько 10 мільйонів гривень. З введенням в експлуатацію цих полів загальна мережа таких об’єктів у Мелітополі складе 8 міні-стадіонів, - повідомив Сергій Мінько.

Міський голова подякував почесним гостям за постійну підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Також зі значимою спортивною подією мелітопольців привітав народний депутат України, президент Федерації футболу України Андрій Павелко. Він звернув увагу на постійну підтримку спортсменів, яку здійснює міська влада на чолі з  Сергієм Мінько.

- Хочу подякувати мелітопольцям за те, що вони кілька років тому зробили правильний вибір керівництва міста. Мені є з чим порівняти ставлення влади до спорту та дітей. Передаю вам величезний привіт від нашої національної збірної, від Андрія Шевченка і всіх гравців, які порадували нас грою проти Сербії. Вітаю з відкриттям майданчика, в першу чергу, дітей. Дуже вдало обрана локація, передбачено освітлення, а це говорить про те, що справу зроблено сумлінно і для людей, - сказав Андрій Павелко.

Голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко, у свою чергу, акцентував увагу, що Мелітополь на сьогодні знаходиться на першому місці в області з будівництва інфраструктурних об'єктів. Так, у місті встановлено вісім міні-полів, а всього в містах регіону їх 16.

- Коли ми працювали над програмою будівництва полів, ми завжди відчували, що в Мелітополі є надійні керівники - Сергій Мінько і його заступник Іван Федоров. Вони доводили, що місто повинно отримати ці майданчики, і що з боку міської влади все буде зроблено якісно і своєчасно. І слово стримували завжди, - підкреслив Віктор Межейко.


Окрім цього, слова привітань пролунали від начальника управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Натальї Власової. Ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Володимир Кюрчев, який посприяв тому, щоб студенти навчального закладу мали змогу грати на сучасному полі, отримав право забити перший м’яч.


Дуже зрадів появі нового спортивного об’єкту на своїй території і великий колектив УВК №16. Відтепер не тільки учні цього закладу, а й мешканці мікрорайону матимуть змогу розвивати свої спортивні здібності. 


Така ж радісна і урочиста подія зібрала разом і мешканців гостинної Новенської землі. Сьогодні тут відбулось святкування відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям, який став дуже приємним і довгоочікуваним подарунком для всіх жителів Новенської громади. Він безсумнівно поліпшить ефективність і якість підготовки юних футболістів і сприятиме подальшій популяризації футболу серед дітей, молоді, вирішенню важливих соціальних аспектів розвитку масового футболу в Мелітопольському районі.З важливою спортивною подією всіх присутніх привітав Новенський сільський голова Валентин Бутенко. Він висловив подяку Мелітопольському міському голові Сергію Мінько, який посприяв тому, щоб чудова ідея з будівництва майданчика для всіх мешканців села стала реальністю.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підкреслив, що сьогоднішнє свято стало можливим саме завдяки людям, які дійсно люблять і розвивають спорт. Зокрема, він висловив подяку Андрію Павелко та Сергію Мінько.

- Моя мрія - щоб усі території Запорізького краю розвивалися гармонійно. Саме співпраця дає нам можливість відкривати такі майданчики. Ми – мешканці Запорізької області - активно включились в цю програму і тому сьогодні ми є лідерами з її реалізації. Саме з таких майданчиків починається великий футбол, - висловив впевненість Григорій Самардак.

Вже сьогодні, у святковий день, на майданчиках відбулись матчеві зустрічі серед дитячих футбольних команд. Під час відкриття кожного поля почесні гості передали капітанам команд корисні подарунки - футбольні м’ячі.Приємним сюрпризом для всіх, хто завітав на спортивні свята як у Мелітополі, так і в с.Нове, стала можливість сфотографуватись з кубком, який нещодавно виграла національна молодіжна збірна команда з футболу.

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020