Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
У Мелітополі послідовно впроваджується концепція Нової української школи
   

   7 червня 2019 року в конференц-залі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького продовжила свою роботу ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійний розвиток учителя Нової української школи: світові освітні практики, український контекст». У конференції взяв участь заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма.


На робочій нараді перед широким колом учасників конференції, до складу яких увійшли науково-педагогічні працівники, студенти, вчителі міста Мелітополя, керівники районних відділів освіти Запорізької області, виступили ректор університету Анатолій Солоненко, Перший заступник Міністра освіти та науки України Павло Хобзей, Перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян, директор департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова, заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма та керівник освітніх проектів The LEGO Foundation Оксана Рома.

Від імені Мелітопольського міського голови Сергія Мінько з привітальними словами перед присутніми виступив його заступник Сергій Прийма. Сергій Миколайович відзначив актуальність і необхідність проведення подібних конференцій та побажав учасникам та організаторам міцного здоровʼя, вдячних учнів, нестримного польоту творчості і натхнення в нелегкій, але вкрай важливій професії викладача.

Також Сергій Прийма висловив велику подяку Міністерству освіти і науки за вірність реформам децентралізації та за сприяння швидкому впровадженню Нової української школи у місті Мелітополі та в Україні загалом. У приклад школам міста Сергій Миколайович навів загальноосвітню школу №23 та навчально-виховний комплекс №16, які на сьогодні є провідними начальними закладами середньої освіти Мелітополя в реалізації реформи.

 
 
   
   Під час роботи конференції працювала виставка «Досвід упровадження ідей Концепції Нової української школи у підготовці майбутніх учителів», де МДПУ імені Богдана Хмельницького у рамках діяльності Методичної майстерні педагога нової української школи представив свої науково-методичні наробки. На виставці презентовано науково-методичне видання найсучасніших методичних розробок викладачів нашого університету. Також під час конференції було організовано виставку від мультимедійного видавництва «Розумники».

У рамках конференції провели:

- презентацію досвіду впровадження педагогічної інновації в освітній процес закладів загальної середньої освіти, ініціаторами проведення якої виступили ЗЗСО;

- майстер-клас у STEAM лабораторії університету «STEAM-технології у роботі Нової української школи»;

- майстер-клас «Гра як діяльнісний та дієвий інструмент для підготовки дитини сьогодні до світу завтра» від Благодійного Фонду The LEGO Foundation;

- майстер-клас «Інтерактивні дидактичні ігри за програмою Нової української школи» (мультимедійне видавництво «Розумники»).

Одночасно із роботою вищеназваних майстер-класів почав роботу ряд тренінгів та майстер-класів кафедри психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та колег із Бердянського державного педагогічного університету.

Знаковою подією конференції стало відкриття ряду освітньо-наукових лабораторій університету. Це лабораторія готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, лабораторія психофізіологічних досліджень, лабораторія здоров’я, а також педагогічна лабораторія початкової школи.

Всі лабораторії взяли безпосередню участь в освітньому процесі підготовки майбутніх учителів.

   
   

 


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020