Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Представники міської влади нагородили почесними грамотами обдаровану молодь міста
   

   15 травня на базі Палацу культури імені Т. Шевченка відбулася грандіозна подія – щорічне свято талановитої молоді міста Мелітополя. Традиційне свято «Обдарованість–2019» – це тріумф таланту та ерудиції, визнання найкращих вихованців, учнів і педагогів, які гідно представили наше місто на обласних і Всеукраїнських предметних олімпіадах, інтелектуальних, спортивних, творчих конкурсах та змаганнях. З головної сцени міста кращих учнів Мелітополя привітали заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма, депутат Запорізької обласної ради, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Д.Моторного Володимир Кюрчев, депутат Запорізької обласної ради Євген Дем’яненко, начальник управління освіти Мелітопольської міської ради Ірина Щербак та її заступник Олена Чернишова.

  Від імені Мелітопольського міського голови Сергія Мінько першим до аудиторії звернувся його заступник Сергій Прийма. Він подякував всім, хто прийшов відзначити та насолодитися зірковим часом обдарованої молоді та у честь Міжнародного дня сім’ї побажав присутнім гарного настрою, радісних моментів у житті, нових звершень і досягнень на благо нашого міста. Сергій Миколайович відзначив напружену та важку роботу педагогів, але таку важливу. Адже саме вони надають своїм учням віру в свої таланти, відчуття підтримки на їхньому почесному шляху.
Також до педагогів, школярів та їхніх батьків звернувся депутат Запорізької обласної ради, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Д.Моторного Володимир Кюрчев. Володимир Миколайович не оминув словами подяки управління освіти Мелітопольської міської ради за організацію такого позитивного заходу, оскільки обдарованість не з’являється сама собою – це важка праця дітей, педагогів і батьків. А тому, про такі гідні результати повинні знати всі мелітопольці, щоб пишатися нашою молоддю.  
   Зі свого боку депутат Запорізької обласної ради Євген Дем’яненко додав, що такі результати є дійсно значимими для Мелітополя та для України в цілому.

Окрему подяку учням та їхнім батькам висловили начальник управління освіти Мелітопольської міської ради Ірина Щербак та її заступник Олена Чернишова та побажали подальших успіхів та звершень зростаючому поколінню мелітопольців.

   

Після всіх привітань представники міської влади та навчальних закладів виконали почесну місію нагородження юних талантів Мелітополя.

Володарями найпрестижнішого титулу весняної феєрії «Дивоквіт–2019» стали 7 найрезультативніших здобувачів освіти СШ № 25, ліцею № 10, ЗОШ № 14, МАН – тих, хто своїм талантом та працею підніс імідж освіти міста на всеукраїнському рівні.

В номінації «Паростки мрії» відзначені 11 вихованців та 7 вихователів закладів дошкільної освіти. Найкращі 13 учнів початкових класів нагороджені в номінації «Пелюстки надії».

У номінації «Лаври олімпійців» вітання отримали 52 переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та 7 педагогічних колективів.

29 переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України нагороджені в номінації «Букет науки». За результатами конкурсу відзначені 4 педагогічні колективи.

У номінації «Розквіт тріумфу» вшанований 21 переможець інтелектуальних, творчих конкурсів обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Найуспішніші команди та колективи закладів загальної середньої та позашкільної нагороджені в номінації «Суцвіття талантів», серед яких 17 дітей, отримали цінні подарунки, відзначені 6 колективів (80 дітей) та 18 керівників команд.

   
   
   
   
   
   
   
   

Окрім цього, до нагородження на сцену запросили й учителів. У номінації «Майстри педагогічної флористики» визначили тих, хто зумів виплекати переможців ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (40 педагогів), ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (24 педагоги) та інших конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів (12 педагогів).

   
   
   
   
   

Цього року прикрасою весняного балу-феєрії «Дивоцвіт талантів» стали понад 230 юних мелітопольців. У нашому рідному Мелітополі зростає обдарована молодь, яка заслужено сяє в міському саду дивоцвітом своїх талантів.

Неповторну атмосферу свята створили художні колективи ансамблю бального танцю «Грація», учениця Мелітопольської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Дар'я Винниченко, вихованці закладів дошкільної освіти № 26, 30, 36, 48, ансамбль народного танцю "Ровесники", колектив студії сучасного танцю «Карамель» Центру дитячої та юнацької творчості, художній колектив танцювально-спортивного центру «Глорія» та дует вихованців духового оркестру Палацу дитячої та юнацької творчості.

   
   
   
   

Вітаємо талановиту молодь міста та її наставників! Тріумфальних здобутків і феєричних перемог!

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019