Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
У Мелітополі відкрили точку Євродеск
   

   13 травня до Мелітополя завітали національні координатори Євродеск Україна для того, щоб разом з представниками міської влади, громадськості та учнівської молоді урочисто відкрити офіційну точку Євродеск у коворкінг-центрі бібліотеки імені М.Горького. 

Євродеск - це міжнародна некомерційна асоціація, яка є одним із найповніших та найдоступніших джерел безкоштовної інформації для молоді про можливості міжнародної мобільності в навчанні.

Метою роботи Євродеску є підвищення рівня обізнаності серед молоді щодо вивчення можливостей мобільності та заохочення їх ставати активними громадянами.

  Сьогодні, до Мелітополя завітали національні координатори Євродеск Україна Андрій Колобов та Анастасія Коломієць. У коворкінг-центрі бібліотеки імені М.Горького вони разом з секретарем Мелітопольської міської ради Максимом Бельчєвим, депутатом Мелітопольської міської ради Іриною Славовою, депутатом обласної ради, ректором Таврійського державного агротехнологічного університету Володимиром Кюрчевим, ректором Мелітопольського державного педагогічного університету ім.Б.Хмельницького Анатолієм Солоненко, мультиплікатором Євродеску в Мелітополі Андрієм Веселовим та представниками Молодіжного парламенту Мелітополя урочисто відкрили точку Євродеск для молоді нашого міста.
   
 

З привітальним словом до присутніх звернувся ректор Таврійського державного агротехнологічного університету Володимир Кюрчев. Володимир Миколайович відзначив важливість реалізації даного проекту та участі мелітопольської молоді у впровадженні Євродеску у нашому місті.

Зі свого боку ректор Мелітопольського державного педагогічного університету ім.Б.Хмельницького Анатолій Солоненко акцентував увагу на тому, що завдяки міській владі та реалізованим сучасним проектам Мелітополь насправді є містом, яке навчається. А завдяки створенню точки Євродеску у активної молоді з'явиться ще більше нових та корисних можливостей.

 

Також до присутніх звернулася депутат Мелітопольської міської ради Ірина Славова, яка окрім цього виступила модератором заходу. Вона виразила впевненість, що цей проект стане платформою, де молодь зможе показати себе не тільки в рідному місті, але й за його межами.

   Національні координатори Євродеску в Україні Андрій Колобов та Анастасія Коломієць у ході заходу виступили з презентацією та детально розповіли про мету, принципи та можливості, які відкриває для молоді Євродеск.

Наприкінці зустрічі секретар Мелітопольської міської ради Максим Бельчєв та національний координатор Євродеску Андрій Колобов підписали меморандум щодо співпраці.

   
   

Довідка.

Eurodesk - це міжнародна некомерційна асоціація, створена в 1990 році. Як організація, що підтримує програму Erasmus + (2014-2020), Eurodesk є одним із найповніших та найдоступніших джерел безкоштовної інформації для молоді про можливості міжнародної мобільності в навчанні. Сьогодні понад 1000 молодих спеціалістів молоді вдосконалюють та поширюють від імені Євродеску інформацію про можливості навчання молоді в Європі.

На сьогодні Eurodesk присутній у 34 країнах. У цих країнах центри Eurodesk допомагають мультиплікаторам у своїй роботі виконувати місію Eurodesk: "підвищити рівень обізнаності серед молоді щодо вивчення можливостей мобільності та заохотити їх ставати активними громадянами".

Eurodesk – це всеєропейська мережа, а її послуги можуть відрізнятися залежно від країни. Тим не менш, учасник Eurodesk (мультиплікатор) завжди користується трьома основними послугами, наданими національними центрами Eurodesk, а в деяких випадках - "Eurodesk Брюссель Link".

Більшість послуг Eurodesk надаються через внутрішню мережу Eurodesk. Отримавши доступ до інтрамережі безкоштовно, мультиплікатори також отримують доступ до інформації про мобільність навчання, яка регулярно оновлюється; публікацій, що містять інформацію про ЄС у молодіжній сфері; інструмент пошуку партнерів, в якому мультиплікатори можуть публікувати оголошення про свої проекти на загальноєвропейському рівні; а також платформа для обміну повідомленнями на національному та міжнародному рівнях з іншими молодіжними спеціалістами Євродеску в Європі.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019