Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Керівництво міста продовжує налагоджувати співпрацю з впровадження проекту USAID
  

 8 травня 2019 року представники міської влади провели робочу зустріч з консультантами Проекту USAID “Економічна підтримка Східної України” з метою обговорення діяльності Проекту та вивчення ситуації м. Мелітополя для подальшого визначення можливостей співпраці в сферах розвитку економіки, бізнесу, агросектору, туризму та інфраструктури нашого міста.


У зустрічі взяли участь перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова та його заступники Іван Федоров і Сергій Прийма, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, відповідальні за стратегічні напрямки розвитку міста, та представники проекту «Економічна підтримка Східної України» - незалежні консультанти проекту Тетяна Сморгонська, Оксана Федорович і Владислав Фалєєв та керівник групи проведення промислового аналізу Джон Токоліш.

Метою заходу стало обговорення пріоритетних тем - розвиток економіки і бізнесу, інфраструктура міста, розвиток агросектору та туризму - та виявлення можливих напрямків для подальшої співпраці.

Представники міської влади надали консультантам Проекту USAID вичерпну інформацію про пріоритетні проекти соціальної інфраструктури Мелітополя. Зокрема, учасники розглянули загальну характеристику та рейтингові показники нашого міста, успішно впроваджені ініціативи та інвестиції та проекти на перспективу, які потребують реалізації. Окрему увагу в ході зустрічі приділили питанням створення сприятливого середовища для бізнесу, необхідності підтримки аграрного сектору, становлення Мелітополя як туристичного міста.Консультанти Проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”, в свою чергу, залишились задоволеними станом розвитку Мелітополя як інвестиційно привабливого міста та рівнем зацікавленості керівництва Мелітополя у подальшому вдосконаленні основних сфер життєдіяльності міста. Вони уважно розглянули інформацію про актуальні об'єкти соціальної інфраструктури Мелітополя, щоб в подальшому виявити, яку саме допомогу наші партнери зможуть надати місту для повноцінної реалізації проектів.

Як пояснив Джон Токоліш, учасники сьогоднішньої зустрічі зі сторони USAID є консультантами, які спілкуються з представниками місцевої влади та бізнесу, щоб зібрати інформацію, розібратися в ситуації і винести пропозиції Агентству США з міжнародного розвитку, яке буде приймати остаточне рішення.

- Ми дуже раді теплому прийому та готовності місцевої влади розповідати про місто. Сподіваємося, що у нас буде позитивне спільне майбутнє, - висловив слова підтримки керівник групи проведення промислового аналізу USAID.

Сергій Прийма у відповідь подякував міжнародним партнерам за бажання ідентифікувати потреби Мелітополя та підтримку ініціатив, які відбуваються в місті.

- Ми дуже раді співробітництву, адже місто Мелітополь завжди відкрите для взаємодії. Участь у міжнародних програмах безпосередньо впливає на добробут жителів нашого міста і розвиток його потенціалу. Саме тому ми будемо робити все можливе для подальшого налагодження партнерства, - резюмував заступник Мелітопольського міського голови.

Довідка.

Проект USAID “Економічна підтримка Східної України” покликаний пом’якшити негативні наслідки конфлікту у Східній Україні та підтримати економічну спроможність населення Східної України, що прагне до стабільного і процвітаючого майбутнього. Проект було розпочато у Донецькій та Луганській областях, який передбачав реконструкцію об’єктів інфраструктури, що мають вплив на економічний розвиток. З квітня цього року діяльність було розширено на м. Маріуполь для підтримки сталого розвитку малих і середніх підприємств та наразі планується включити до Проекту Запорізьку область.

Основними завданнями Проекту USAID є:

1. Стабілізація економіки. Проект USAID "Економічна підтримка Східної України» націлений на оперативне вирішення актуальних проблем бізнесу та місцевих громад. Партнерство дозволяє зміцнити місцевий бізнес і сприяти створенню нових підприємств.

2. Сталий розвиток МСП. З метою підтримки сталого розвитку МСП Проект USAID працює в партнерстві з бізнесом, ГО і університетами для зменшення ризиків та підтримки ринкового зростання на Сході України.

3. Зміцнення довіри до економіки Східної України. Проект співпрацює з рядом партнерів з метою створення загального оптимістичного бачення економічного майбутнього України.

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією DAI Global LLC.

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у м. Мелітополь раніше вже було реалізовано проекти: «Українська Ініціатива по підвищенню Упевненості» на суму 1 035 тис. грн. (створено 12 ігрових і 1 спортивний майданчик) та проект «Покращення послуг у сфері ВІЛ / СНІД серед представників груп високого ризику в Україні» (RESPOND), завдяки якому мешканці міста мають можливість проведення експрес-тесту на ВІЛ в міських амбулаторіях.


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020