Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Засідання 47-ої сесії міської ради розпочалось з привітань

   29 березня у конференц-залі виконавчого комітету відбулось пленарне засідання 47-ої сесії Мелітопольської міської ради. На початку засідання Сергій Мінько вручив почесні грамоти мелітопольським спортсменам та ключі від квартир дітям, позбавленим батьківського піклування.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Запорізькій області, формування позитивного спортивного іміджу України та з нагоди 60-річного ювілею грамотою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджений:

- Абдулаєв Алтай Карам огли, старший тренер-викладач відділення вільної боротьби комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа № 1”.

Також від Мелітопольського міського голови Сергія Мінько Абдулаєв Алтай Карам огли отримав цінний подарунок.


За особистий вагомий внесок у розвиток велосипедного спорту, ветеранського руху, пропаганду здорового способу життя в місті Мелітополі та з нагоди 70-річного ювілею Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджений:

- Ташевський Віктор Дем’янович, ветеран фізичної культури і спорту.


За високі спортивні досягнення та присвоєння спортивного звання Заслуженого Майстра спорту України з кікбоксингу Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджений:

- Панайотов Ігор Вікторович, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів Світу з кікбоксингу – 2015, 2016, 2018 років, чемпіонатів та кубків України з кікбоксингу ВТК.


За багаторічну сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, підготовку спортсменів високого класу Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджений:

- Савченко Віктор Вікторович, тренер з кікбоксингу КУ «Стадіон «Спартак» ім. О. Олексенка».

Сергій Мінько підкреслив вагомий внесок кожного з нагороджених спорсменів у розвиток міста Мелітополя та побажав подальших звершень та перемог.

Крім того, Сергій Анатолійович виконав почесну місію вручення ключів та договорів від квартир дітям, позбавленим батьківського піклування. Відповідно до міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2016-2018 роки у м. Мелітополі” ключі від квартир у житловому будинку №1/1 по провулку Бадигіна отримали:

- Танкушин Денис Сергійович;

- Шевченко Олена Іванівна;

- Романюта Артур Олегович.

Також Сергій Мінько зазначив, що починаючи з 2017 року завдяки програмі, ініційованій Президентом України Петром Порошенко, щодо забезпечення житлом дітей-сиріт за рахунок держави, Мелітополь придбав 33 квартири для дітей-сиріт на сумму близько 17-ти млн.грн. Окрім цього, Сергій Анатолійович наголосив, що зазначена практика буде подовжена і на майбутнє.

Під час засідання сесії начальник фінансового управління Яна Чабан повідомила про зміни, які пропонується внести до міського бюджету на 2019 рік. Так, на розгляд депутатів було винесено питання щодо надання додаткових асигнувань управлінню житлово-комунального господарства на виконання міської програми «Підвищення продуктивності та стабільної роботи об’єктів водовідведення та каналізаційних мереж» на суму 5 млн. грн., а також поповнення статутного капіталу КП “Чистота” на сумму 400 тис.грн. за рахунок зменшення інших видатків міського бюджету.

В частині трансфертів запропоновано збільшити загальний обсяг бюджету на 52 млн. 671 тис.грн., а саме за рахунок:

- дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 14 млн. 134,5 тис.грн. (оплата праці іншого персоналу в загальноосвітніх школах);

- субвенції з державного бюджету на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 15 млн. 150,8 тис. грн. (капітальний ремонт об’єктів соціально-культурної сфери міста);

- субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1 млн. 544,7 тис.грн. (оплата праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру);

- субвенції на сприяння виконанню депутатських повноважень у сумі 4 млн. 315 тис.грн., на придбання та реконструкцію житла дітям-сиротам в сумі 200 тис.грн., на реконструкцію нежитлових приміщень під адміністративні приміщення в сумі 1,5 млн.грн., на капітальний ремонт будівлі міської лікарні №2 в сумі 10 млн.грн. та на реконструкцію каналізаційного колектора в сумі 5 млн.грн.

Таким чином, загальний обсяг доходів міського бюджету складе 1 млрд. 364,1 млн. грн., загальний обсяг видатків – 1 млрд. 384,4 млн. грн.

В цілому засідання 47-ої сесії Мелітопольської міської ради пройшло результативно. Всі питання порядку денного були оприлюднені на офіційному веб-сайті Мелітопольської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та розглянуті на засіданнях постійних комісій. 

Рішення засідання сесій Мелітопольської міської ради оприлюднюються на сайті міської ради в розділі “Документи/Рішення сесій Мелітопольської міської ради”.


 

 

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020