Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Колектив народної хорової капели «Таврія» відсвяткував 60-річний ювілей

 

 16 березня у ПК ім.Шевченка панувала по справжньому тепла і душевна атмосфера. У великому залі пройшов ювілейний вечір, присвячений 60-річчю легендарної народної хорової капели «Таврія». Із знаменною датою дружній колектив привітала заступник Мелітопольського міського голови Світлана Бойко.

Народна хорова капела «Таврія» - це єдиний в Запорізькій області самодіяльний колектив такого роду. Він був створений у квітні 1958 року. За 6 десятиліть в його житті сталося багато знаменних подій, які увійшли в історію нашого міста. Серед них перемога на Всесоюзному конкурсі і почесне право записати великий диск на студії грам-запису «Мелодія», присвячений 200-річчю міста Мелітополя.

Протягом не одного десятка років сотні любителів хорового мистецтва пройшли школу співу в хоровій капелі «Таврія», назавжди залишивши в своєму серці образ талановитої людини Леоніда Юлійовича Шермейстера. Під його керівництвом капела пройшла великий творчий шлях: її виступи показували по центральному телебаченню, неодноразово записували на всесоюзному радіо. Його пісня «Вечірній Мелітополь» стала справжнім гімном нашого міста.Понад півстоліття йде рука об руку з цим прекрасним колективом Ветеран праці, Заслужений працівник культури України, Почесний громадянин міста Мелітополя Юлія Михайлівна Чабанова. З початку творчого шляху вона – педагог-вокаліст хорової капели, потім помічник керівника, а з 1993 року - художній керівник і диригент.

Під її керівництвом хорова капела тричі була учасником урядових концертів, які проходили під патронатом Президента України. За високу виконавську майстерність колектив нагороджений великою ювілейною медаллю «10 років Незалежності України».

Слова безмежної пошани та подяки Юлії Чабановій висловила Світлана Бойко.

Заступник Мелітопольського міського голови відзначила, що і сьогодні ця дивовижна жінка є завжди зібраною та цілеспрямованою, не втрачає інтересу до життя, творчості і знаходить себе в пісні, в своїх вихованцях і учнях. Завдяки її праці та натхненню хорова капела «Таврія» дарує неймовірні творчі номери городянам і гостям нашого міста, а також прославляє Мелітополь далеко за його межами.

Світлана Бойко виконала почесну місію нагородження. За багаторічну  сумлінну працю, високий професіоналізм, значні творчі досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток хорового мистецтва міста Мелітополя Запорізької  області і Запорізького краю та з нагоди шестидесятиріччя народної хорової капелли «Таврія» Юлія Михайлівна Чабанова отримала Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.

Розпорядженням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради за сумлінну  багаторічну працю, відданість обраній справі, активну творчу діяльність, значний внесок у розвиток культури міста Мелітополя та з нагоди святкування шістдесятирічного ювілею народної хорової капели «Таврія» Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджено колектив народної хорової капели «Таврія» Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка.


Зі словами привітань до колективу капели звернувся начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Михайло Семікін. Він вручив концертмейстеру народної хорової капели «Таврія» Шпиченко Людмилі Михайлівні Почесну грамоту Департаменту культури, туризму,  національностей та релігії Запорізької обласної державної адміністрації.

Також розпорядженням відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області за багаторічну працю, відданість обраній справі, значний особистий внесок у розвиток хорового мистецтва міста Мелітополя та з нагоди відзначення шестидесятрічного ювілею від дня заснування колективу грамотами нагороджені: концертмейстер народної хорової капели «Таврія» Павлова Катерина Едуардівна; учасники колективу: Цехмістро Таісія Іванівна, Приходченко Сергій Андрійович, Гонтаренко Сергій Сергійович і Сусліна Олександра Іванівна.Творчий колектив народної хорової капели «Таврія» привітала директор ПК ім.Шевченка Лариса Стоянчева.

За високий професіоналізм, тривалу та бездоганну роботу та з нагоди святкування шестидесятирічного ювілею колективу грамотою нагороджена керівник народної хорової капели «Таврія» Денісова Анастасія Ігорівна.

За активну участь у житті колективу, творчу діяльність та з нагоди святкування шестидесятирічного ювілею колективу нагороджені учасники народної хорової капели «Таврія» Антоненко Вікторія Миколаївна, Сопін Олексій Іванович, Чубарь Юлія Вікторівна, Анастасія Шпаренко, Дарина Анікеєва, Катерина Риженко, Ірина Шатіло, Артем Шатіло, Денис Кузнецов, Максим Притуленко, Олександр Іванін, Олеся Пономаренко, Микола Бондар, Лариса Черняєва, Дмитро Осипов, Лариса Петруніна, Марія Пасічник, Єва Деменчук, Олег Теплов, Олександр Бобков, Михаїл Тесленко та Микола Петрунін.В історії хорової капели «Таврія» переплелися долі багатьох чудових людей: видатного композитора і диригента, Почесного громадянина Мелітополя Гавриїла Шульгіна, поета і музиканта Матвія Медведовського, керівника знаменитого естрадного оркестру Олександра Чигрина, хормейстера Костянтина Тучі. Всі вони любили цей колектив і співпрацювали з ним.

Сьогодні основний склад капели - це молоді люди: студенти навчальних закладів, заводчани, програмісти, приватні підприємці, творчі люди, які нарівні з ветеранами прославляють свій колектив, виступаючи на міських святах, оглядах і фестивалях різного рівня.

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019