Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Турнір з волейболу пам’яті мелітопольських спортсменів набуде статус всеукраїнського

 

 15 та 16 березня команди з різних областей України зібрались разом у ДЮСШ №1  на турнірі з волейболу, який проходить у Мелітополі вже вшосте і по праву став для нашого міста традиційним. На урочистому відкритті змагань, присвячених пам'яті мелітопольських волейболістів, спортсменів підтримав заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров.


З кожним роком турнір набирає обертів і розширює горизонти, збираючи все більше любителів спорту з різних куточків нашої країни. У цьому році за звання найсильнішої змагаються 16 жіночих та чоловічих команд ветеранів з Харкова, Миколаїва, Дніпра, Бердянська, Синельникове, Тернівки,  Якимівки, Веселого, Мелітополя.

Учасників і гостей заходу привітав заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров. Він акцентував увагу, що турнір став для нашого міста традиційним. Географія заходу з кожним роком розширюється і сьогодні в змаганнях беруть участь спортсмени не тільки Запорізького краю, а й інших областей України.

- Велика кількість тренерів з волейболу протягом багатьох років прославляла Мелітополь, а гравці представляли місто не тільки на всеукраїнському, а й на міжнародному рівні. Віддати їм данину пам'яті можливо саме за допомогою гарної гри та гідного суперництва, - відзначив Іван Федоров.

Він побажав учасникам турніру влучних подач, надійних блоків, високої майстерності та перемоги найсильнішому.

Також до всіх присутніх звернувся президент Асоціації ветеранів волейболу України Ігор Бірюков. Він повідомив, що враховуючи розширення географії турніру, керівництво Асоціації прийняло рішення, щоб в подальшому ці змагання носили статус всеукраїнських.

Начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк, у свою чергу, подякував організаторам і активним ідейним людям, які вдихнули у змагання нове життя.Турнір присвячено пам'яті мелітопольських волейболістів - випускників спортивної школи №1, гравців команд підприємств і організацій, які завжди гідно представляли Мелітополь на змаганнях різного рангу.

Серед них: 

- Марина Піун, Валентина Попова, Ірина Макєєва, Юлія Костевич, Антонина Бондаренко - випускниці спортивної школи різних років, які успішно виступали в складі команд дівчат міста Мелітополя, входили у склади збірних команд Запорізької області і неодноразово ставали переможцями і призерами обласних та всеукраїнських змагань.

- Юрій  Усачов, який виступав у складі юнацької збірної команди України і був переможцем ряду змагань найвищого рівня.

- Дмитро Акулов, який багато років грав за мелітопольську команду Моторного заводу, був призером і переможцем чемпіонатів міста та області, призером чемпіонату України серед колективів фізичної культури промислових підприємств.

- Сергій  Будовський, гравець спортивного клубу  «Мотор», у подальшому граючий тренер. Під його керівництвом команда ставала  багаторазовим  призером змагань міського та обласного рівнів.  З 2005 року по день смерті гравець команди «Горизонт», призер змагань ветеранської волейбольної асоціації України.

Важко змиритися з втратою тренерів спортивної школи № 1 Віктора Ващіліна, Анатолія Колотіка, Анатолія Подольнікова та Лариси Кузьміної, які зробили великий внесок у розвиток мелітопольського волейболу.

25 лютого перестало битися серце  тренера з волейболу спортивної школи №1 Зінаїди Санькової, яка за 49 років роботи в спортивній школі підготувала багато чемпіонів та призерів змагань різного рівня та залишилась в пам’яті, як зразок стійкості, активності  та професіоналізму.

Добру пам'ять цих чудових людей вшанували хвилиною мовчання.

Перемогу серед чоловіків в категорії "молодь" здобула команда ДЮСШ №1 м.Мелітополь, на другому місці - Веселе, на третьому - Якимівка. 

В категорії "ветерани" серед чоловіків перемогла команда з Дніпра, а на другому та третьому місцях опинились команди з нашого міста - Мелітополь 1 і Мелітополь 2 відповідно.

Перемогу серед жінок в категорії "молодь" здобула команда Синельникове, на другому місці - мелітопольська команда "Агат", на третьому - команда "Темп" з Тернівки.

В категорії "ветерани" серед жінок перемогла команда "Мелітопольська черешенька", друге місце здобула команда "Драйв" з Харкова, а третє - команда з Миколаїва. 

 

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019