Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Незабутня подорож до залізничної країни
 

 У Рамках місячника профорієнтації ініційованим Мелітопольським міськрайонним центром зайнятості, учні центру професійно-технічної освіти (залізничний напрямок) влаштували справжню казкову мандрівку по спеціальностям навчального закладу .


А ви полюбляєте подорожувати? Отак, щоб присісти біля віконечка і під стукіт коліс потяга дивитися, як змінюються краєвиди! Мандрівка для відпочинку або для роботи, головне, щоб комфортно та зручно. А хто ж створює всі ці умови? Хто веде цього «залізного змія» визначеним маршрутом? Хто забезпечує пасажирів всім необхідним? Так багато запитань, відповіді на які могли знайти учні мелітопольських шкіл №23, №22 та №19, які у перший день весни «придбали» чарівний квиток у незвичайну подорож залізницею.

Гарний, подорожуючий настрій, з перших хвилин перебування у затишному Палаці культури залізничників, створив духовий оркестр із учнів Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти.

«Керманичі потягу» в особі директора Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Олександра Темниха, представників навчальних закладів та роботодавців міста (Вагонне ДЕПО Мелітополь, Локомотивне ДЕПО та дистанція колії), а також гості заходу – Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, радо вітали учнівську молодь теплими наставницькими словами заради їхнього професійного самовизначення.

 

Учні центру професійно-технічної освіти (залізничний напрямок) влаштували справжню казкову мандрівку по спеціальностям навчального закладу. Провідник, слюсар рухомого складу, машиніст електровоза, тепловоза, адміністратор, контролер-касир – по кожній із актуальних професій для хлопців та дівчат, запрошених на захід, був проведений  профі-екскурс. Перетиналося все це дійство танцями та неймовірною музикою. Все це створили учні навчального закладу.

А яка ж подорож без розваг? Для трьох команд із залу влаштували справжню перевірку на знання залізничних таємниць! Розгадували ребуси, складали найдовшу паперову колію, відповідали на питання – і на знак вдячності за активність були відзначені заохочувальними призами від центру зайнятості.

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна в особі доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри Локомотиви Михайла Капіци презентував учням навчальний заклад, професії, за якими здійснюється навчання, та відзначив, що будувати професійне майбутнє з упевненістю можна і на території своєї країни.

На учнів також чекали майстер-класи, методичні матеріали і, звичайно, заряд бадьорості, особливо перед вихідними.

 

Подорож захопила! Діти дійсно відчули себе пасажирами, про яких піклуються! Сподіваємося, що ми ще зустрінемо кожного із молодих людей саме на їхній зупинці, яка відповідатиме їхнім уподобанням, можливостям та потребою сучасного ринку праці!

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості щиро вдячний за допомогу в організації заходу директору Палацу культури залізничників відділу культури міської ради Анастасії Гарбар та художнім керівникам, заступнику директора з навчально-виробничої роботи багатопрофільного центру професійно-технічної освіти Івану Потєряєву, гостям нашого заходу – Дніпропетровському національному університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна, представникам від головних роботодавців – АТ «Укрзалізниця» (Вагонне ДЕПО Мелітополь, Локомотивне ДЕПО, Мелітопольська дистанція колії), і звичайно – талановитим вихованцям навчального закладу. Настрій заходу –це неймовірні постановки Народного театру танцю «Золушка»та зразкової студії сучасної хореографії «My Life». Також, подяка управлінню освіти міської ради за сприяння в організації та  шкільній молоді – за небайдужість до свого професійного о майбутнього!

Цікаві життєві подорожі ще попереду! Тримайтеся!

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020