Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Працівників органів місцевої влади привітали з Днем місцевого самоврядування
  

 7 грудня в конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулось урочисте привітання працівників місцевого самоврядування з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні.


Щороку 7 грудня в нашій державі відзначається День місцевого самоврядування, встановлений Указом Президента України в 2000 р. Це свято працівників органів місцевої влади, депутатів і всіх тих, хто вболіває за проблеми та дбає про розквіт свого краю.

Із привітальним словом до всіх присутніх звернувся Мелітопольський міський голова Сергій Мінько. Він відзначив, що завдяки реформі децентралізації сьогодні місцеве самоврядування має більше можливостей.

- Наше спільне завдання - максимально використовувати ці можливості на благо нашого міста і його жителів. Наша взаємодія, ініціатива і енергія всіх без винятку, ефективне поєднання інтересів нашої громади з інтересами сусідніх територій, області та держави відкриють нам шлях до подальшого розвитку і процвітання, - висловив впевненість Сергій Мінько.

Також міський голова виконав почесну місію нагородження. За активну, плідну участь у роботі Мелітопольської міської ради, вагомий внесок у розвиток міста Мелітополя і становлення інституту місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні Подяку виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошено:

1) Голові постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста — Сакуну Владиславу Вячеславовичу;

2) Голові постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, підприємництва, промисловості - Фендичу Анатолію Олександровичу;

3) Голові постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, боротьби з корупцією, законності, регламенту, депутатської діяльності та етики - Русило Ользі Вікторівні ;

4) Голові постійної депутатської комісії з питань земельних відносин та комунальної власності територіальної громади - Гневковському Павлу Станіславовичу;

5) Голові постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, транспорту, зв'язку та регуляторної політики - Касяруму Сергію Олександровичу.

Почесну місію вручення Грамот Запорізької обласної державної адміністрацій та Запорізької обласної ради виконав депутат Запорізької обласної ради, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету Кюрчев Володимир Миколайович.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Запорізької області та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамоти Запорізької обласної державної адміністрації отримали:

1) Начальник відділу забезпечення роботи міської ради виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області — Мельникова Марина Іванівна;

2) Начальник відділу капітального будівництва Мелітопольської міської ради Запорізької області — Ткаченко Григорій Анатолійович.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у забезпечення життєдіяльності міста Мелітополь Запорізької області та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесну грамоту Запорізької обласної ради отримав начальник управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області Тегімбаєв Олексій Борисович. 


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019