Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
У Мелітополі представили директора територіального управління Державного бюро розслідувань

 

 5 грудня із робочим візитом до нашого міста завітали перший заступник Директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль. Разом з Мелітопольським міським головою Сергієм Мінько та його заступником Іваном Федоровим вони представили директора нового правоохоронного органу - територіального управління ДБР у м. Мелітополі Дениса Кермана.

Державне бюро розслідувань — це новий правоохоронний орган, створений для боротьби із злочинами високопосадовців. До його структури увійшли сім територіальних управлінь, одне з яких відтепер знаходиться у нашому місті. Сфера дії мелітопольського структурного підрозділу поширюється на Запорізьку і Херсонську області, а також АР Крим і м.Севастополь.


Під час робочої зустрічі з нагоди представлення директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Мелітополі, Ольга Варченко розповіла про основні функції ДБР. Так, головним завданням Державного бюро розслідувань як правового органу є забезпечення миру, безпеки та прав громадян всередині держави.

Також перший заступник Директора ДБР реалізувала наказ цього органу про призначення Дениса Кермана директором територіального управління ДБР, розташованого у місті Мелітополі. Вона відзначила, що Денис Юрійович є висококваліфікованим і досвідченим працівником, добре знайомим з тонкощами і проблематикою роботи.

- Перед вами зараз стоїть нелегка відповідальна місія – безкомпромісне та результативне виконання завдань, які вирішує ДБР, ствердження довіри до органу у громадян та бездоганна репутація кожного працівника. Але ДБР - це не окремі прізвища, це команда, тому від вас залежить, як саме буде йти робота в цьому колективі та які умови праці ви створите. З боку центрального апарату та всіх підрозділів ви отримаєте повну підтримку у цьому, - запевнила Ольга Варченко.

Костянтин Бриль, в свою чергу, відзначив, що нова структура призначена для того, щоб боротися із корупцією і доводити найвищу норму соціальної справедливості до кінця. 

- Весь спектр правоохоронних органів, які на сьогоднішній день вводяться, мають бути побудовані за європейськими принципами. Для цього, по-перше, змінюється і порозуміння, і менталітет. По-друге, вдосконалюються правила прийняття рішення, проводяться відповідні конкурси, призначаються найкращі працівники. Тому великому кораблю – велике плавання, - висловив побажання Костянтин Бриль.

Також він подякував всім, хто взяв участь у відкритті відділення ДБР у Мелітополі - і голові міста Мелітополя, і службам, яким вдалося створити тут штаб-квартиру.

Окрім цього, губернатор Запорізької області виконав почесну місію нагородження Дениса Кермана до Дня прокуратури. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову правової держави йому вручили грамоту від обласної державної адміністрації.


Сергій Мінько звернув увагу, що для Мелітополя початок роботи територіального управління ДБР саме тут є важливою подією. Завдяки процесам децентралізації це четверта установа, яка відкривається на території нашого міста. Внаслідок цього з'являються додаткові робочі місця, а саме 150 співробітників органу, і кілька додаткових мільйонів у міську скарбницю.

- Коли ми почули новину про відкриття управління у Мелітополі, то одразу ж включилися в роботу. Із задоволенням надали приміщення під цю установу, виділили 200 тисяч гривень на поточний ремонт. Істотну фінансову підтримку надало керівництво Запорізької області в особі Бриля Костянтина Івановича — це 1,5 мільйони гривень, що допомогло створити для управління комфортні умови на першому етапі, - повідомив Сергій Мінько.

Міський голова побажав новому директору успіхів у становленні структури нового європейського зразка і запевнив, що тісна співпраця між керівництвом Мелітополя і колективом територіального управління ДБР буде продовжуватись і в майбутньому.
 


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019