Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Ювілейний вечір Катерини Шишманової
   

 8 листопада 2018 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї безліч людей разом зібрала любов і повага до надзвичайної, доброї, приємної і чудової людини, талановитого і мудрого керівника, енергійного організатора, натхненного ідейника, небайдужого і свідомого громадянина, патріота нашого міста й країни і просто прекрасної жінки з відкритою душею, чуйним серцем і яскравою посмішкою, ім’я якої відоме кожному мелітопольцю і не тільки! Серед когорти славних імен видатних особистостей Мелітопольщини яскравою зіркою сяє Заслужений працівник культури України, Почесний громадянин Мелітополя, голова Мелітопольського відділення  Конгресу Ділових Жінок України Катерина Пантелеївна Шишманова, яку присутні мали честь вітати з ювілеєм!

Всі найкращі слова і найщиріші побажання звучали в цей день для ювілярки від заступника міського голови Мелітополя Сергія Прийми, вірної подруги і наставниці Почесного громадянина Мелітополя  Міневер Ідрисової, Почесного громадянина Мелітополя Анатолія Савьолова, начальника відділу культури Михайла Семікіна, всіх директорів закладів культури міста, профспілкового комітету працівників культури Мелітополя і його голови Тетяни Столярової,  друзів та сподвижників Вілена Усікова та Євгенії Харитонової, Лариси Петрової, товаришки по  волонтерській діяльності Людмили Соболєвої, представників національно-культурних товариств Мелітополя, Ради ветеранів та багатьох інших. Чудовими подарунками були творчі номери від викладачів школи мистецтв, барда Сергія Рябініна, Народного ансамблю бандуристів «Джерела» палацу культури ім. Т.Г. Шевченка під керівництвом  заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина Мелітополя Зінаїди Іванівни Кривошей. 
 

Від імені Мелітопольського міського голови Сергія Мінько зі словами привітань і найкращими побажаннями до ювілярки звернувся його заступник Сергій Прийма.

- Ви – гордість Мелітополя. Ви – приклад натхненої праці в ім’я і на благо мелітопольців. Ваш життєвий шлях тісно пов'язаний з розбудовою культури  в нашому рідному місті і ми будемо завжди рівнятись на вас як на кращого представника суспільства, який заслужив звання Почесного громадянина Мелітополя, -  відзначив С.Прийма.

Заступник міського голови побажав іменинниці посмішок, міцного здоров’я, добробуту і гарного настрою.

СТОРІНКИ ЖИТТЯ КАТЕРИНИ ШИШМАНОВОЇ

7 листопада 1943 року в селі Кобурчак Кримської області в  Пантелея Васильовича та Катерини Федорівни Шишманових народилась прекрасна дівчинка,  яку назвали Катериною. Мабуть, саме доля привела  Катерину Пантелеївну до Мелітополя і більше нікуди надовго  не відпускала! Шкільні роки минули у школі № 3 міста Мелітополь. З початком 1960-х років почалась і трудова діяльність Катерини Пантелеївни.  Перший крок був зроблений вдало – піонервожата в школі-інтернат №2. Активна життєва позиція та жага до знань стала поштовхом до продовження навчання в Мелітопольському педагогічному інституті. У 1966 р. (влітку) очолила перші  студентські будівельні загони Мелітополя в інших областях. Важка праця загартувала силу волі, однак серце прагнуло ліричних струн поезії. На кожних студентських вечорах, концертах Катерина Пантелеївна не оминала можливості пригадати віршовані рядки улюблених поетів! 

У 1967р. – фінішна пряма в майбутнє. Вона вже не студентка, а випускниця, дипломований спеціаліст! І одразу важливе призначення -  з 1967 року Катерина Шишманова працює секретарем у Мелітопольському міському комітеті.

У 1977 р. Катерина Пантелеївна  працює  у відділі пропаганди та агітації Мелітопольського міського комітету, відповідаючи за розвиток культури та освіти.З 1983 р., протягом 15-ти років, Катерина Шишманова очолює відділ культури Мелітопольського міськвиконкому. Саме в цей період в місті з'явився цілий ряд національних художніх колективів. З її ініціативи в Мелітополі влаштовували загальноміські святкування, що стали традиційними, зокрема і День міста. Активно працювали установи культури, а їх учасники демонстрували свої таланти в обласних та республіканських оглядах-конкурсах та постійно займали призові місця. Катерина Пантелеївна підтримувала та розвивала творчі ініціативи. Яскравим прикладом такої співпраці стало створення в 1974 році ансамблю бандуристів «Джерела».

Сьогодні Катерина Пантеліївна є одним з найактивніших членів українсько-білоруського товариства "Полісся". Крім невтомної роботи в сфері культури вона відома як  суспільна та громадська діячка з активною життєвою позицією. З 1999 року вона працює директором Мелітопольського територіального центру «Дом». Волонтерство ж  розпочалося з Конгресу ділових жінок України, яким на той час керувала Валентина Шевченко Мелітопольської організації Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє». У 2008 році Мелітопольське відділення Конгресу  виграло грант на оздоровлення дітей-інвалідів на узбережжі Азовського моря.

Життя Катерини Пантелеївни – яскраве, насичене та динамічне! Вона є справжнім прикладом для наслідування. І не дивно, що сьогодні вона -  Почесний громадянин нашого міста, людина, на яку рівняються, поважають і цінують!  І в свої 75 Катерина Шишманова не збирається зупинятись!


 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020