Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Центр надання адміністративних послуг інформує
 

 Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя (далі-ЦНАП) - крокує в ногу з передовими ЦНАПами країни, де запроваджено таке ноу-хау, як мобільне віддалене робоче місце для роботи адміністратора ЦНАП.

З 1 листопада 2018 року мешканці нашого міста, а саме : люди похилого віку, яким виповнилося 80 років, особи з інвалідність І-ІІ групи, з дитинства, Герої України та праці, особи з інвалідністю в наслідок бойових дій, а також люди, які опинилися в скрутних життєвих умовах і які не мають можливості самостійно відвідати центр, мають можливість скористатися обслуговуванням їх на дому адміністраторами ЦНАП за допомогою спеціального обладнання - мобільного кейсу. У ньому - ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, та веб-камера, за допомогою якої може здійснюватися відеозйомка за згодою заявника. Надаватися будуть усі послуги, які можна отримати через ЦНАП, за винятком оформлення паспортів громадян України та для виїзду за кордон. Ці послуги потребують підключення до спеціальної захищеної лінії, яка є безпосередньо в ЦНАП.

Подати заявку на виїзне обслуговування можна безпосередньо в ЦНАП, у телефонному режимі за номером 44-06-36, через веб-сайт Мелітопольської міської ради Запорізької області у розділі «Адміністративний центр», у графі «Заявка на виїзне обслуговування», або через веб-сайт ЦНАП www.cnap.mlt.gov.ua, у графі «Заявка на виїзне обслуговування».

При подачі заявки, а також при прийомі усіх необхідних документів для отримання послуги необхідно мати документ, який підтверджує належність до зазначеної пільгової категорії, або довідки лікаря.

До заявника з таким кейсом виїжджає адміністратор та при необхідності представник суб’єкта надання адміністративних послуг - працівник соціального захисту, відділу реєстрації, тощо.

Виїзне обслуговування буде здійснюватися один раз на тиждень щосереди, за оформленою заздалегідь заявкою. Результат послуги може бути отриманий особисто заявником при виїзному обслуговуванні, у ЦНАП, або рекомендованим листом (в залежності від послуги).

Якщо послуга платна, виїзне обслуговування здійснюється тільки при наявності квитанції про адміністративний збір.

Весь перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, реквізити для платних послуг розміщені на веб-сайті ЦНАП www.cnap.mlt.gov.ua.


Також 1 листопада у ЦНАПі запроваджені дуже цікаві для громадян послуги за життєвими ситуаціями:

«Народження дитини» та «Майбутній пенсіонер».

Вся суть у тому, що заявник звертається один раз , а отримує кілька послуг.

Подавши документи на послугу «Народження дитини» батьки одночасно зареєструють місце проживання народженої дитини, отримають державну допомогу при народження дитини, оформлять їй паспорт громадянина України для виїзду за кордон, а також зареєструють в електронній черзі до дитячого садка.

«Майбутні пенсіонери» отримають довідку від пенсійного фонду про свій загальний та страховий стаж роботи не звертаючись до архівної установи (якщо підприємство на якому вони працювало було ліквідовано і дані по ньому зберігаються у трудовому архіві м. Мелітополя).

Послуги за життєвими ситуаціями: «Народження дитини» та «Майбутній пенсіонер» надаються тільки в комплексі (не менше, ніж 2 послуги одразу).

Окремо важливо сказати те, що кількість послуг, які надаються через ЦНАП щомісячно зростає. З 1 листопада у громадян є можливість отримувати архівні довідки та документи: трудового архіву та архіву виконкому. Також однією з важливих послуг, яка запроваджена через ЦНАП є послуга відділу Державного архітектурно-будівельного контролю виконкому – «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта» .

Всю докладну інформацію про ЦНАП, послуги, які надаються, заяви та їх взірці заповнення, перелік документів, що необхідно подавати адміністратору, розміщені на сайті ЦНАП.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019