Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
До відома суб'єктів господарювання
  

 В рамках виконання заходів Комплексної програми “Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі на 2017-2018 роки” виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує Вас про наступне.

14 листопада 2018 року Дніпропетровська ТПП запрошує на зустріч з представниками чеської бізнес-делегації, що супроводжуватиме міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки пані Марту Новакову до Дніпропетровської області.


Формат заходу передбачає чесько-українську підприємницьку конференцію, а також В2В зустрічі. Серед присутніх будуть представники Торгово-промислової палати по країнам СНД.

Початок о 16:00, реєстрація з 15:30. Захід відбудеться у приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4, З поверх, 301 офіс).

Участь для українських підприємств у зустрічі безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації шляхом заповнення форми: https://goo.gl/z7wTBG в термін до 13 листопада 2018 року.

В складі делегації будуть представники наступних чеських підприємств:

«EGT Express CZ» - транспортна компанія, заснована в 1995 році, яка надає повний спектр послуг: від навантаження і до митного оформлення та страхування доставки до кінцевого пункту призначення. Он-лайн моніторинг доставок по всьому маршруту їх транспортування, що полегшує зв'язок і прискорює процес доставки. Надання автомобільного транспорту (FTL і LTL) і морських перевезень, авіаперевезень, експресних перевезень, перевезень негабаритних вантажів та митних послуг, складування тощо.

«ISMM Production & Business Cooperation» - постачальник і професійний кооператор провідних європейських виробників сільськогосподарських машин, автомобільної і вантажно-розвантажувальної техніки на першій лінії з комплексним технологічним обладнанням, в тому числі одним з найсучасніших лакувальних цехів порошкового фарбування в Чеській Республіці.

«KE-ARM» - виробник кульових кранів і зворотних клапанів для застосування в енергетичній та хімічній промисловості, теплопостачанні, переробці нафти, газу і в інших промислових галузях.

«MAVEL» - провідна виробнича та інженерна компанія, яка спеціалізується на турбінах і технологіях для гідроелектростанцій. Пропонує проектування, конструкцію, виробництво, постачання, монтаж, введення в експлуатацію, гарантійний та післягарантійний сервіс.

«MSV interier» - забезпечення проектування, розробки і постачання крісел, сидінь, компонентів і ін. доповнень для інтер'єру, рухомих складів (залізничних транспортних засобів). Здійснення ремонту компонентів рухомого складу - їх введення в приписувані розміри креслення відповідно до документації.

«PRK Partner» - надання юридичних послуг та юридичний супровід всіх галузей бізнесу (юридичний супровід інвестиційних проектів; корпоративна практика; нерухомість і будівництво; банківські операції; вирішення господарських спорів; інтелектуальна власність та інше).

«TRANSROLL-CZ» - виробники сталевих роликів, кронштейнів та гірляндних роликоопор для стрічкових конвеєрів.

Зі всіх організаційних питань щодо зазначеного заходу прохання звертатися до Дніпропетровської ТПП за тел.: (056)374-94-10 (12), або e-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script .

У разі, якщо Ви приймете рішення взяти участь у вищезазначеному проекті, просимо повідомити управління з розвитку підприємництва, промисловості та захисту прав споживачів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради електронною поштою: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script ”.


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019