Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Мелітопольський державний педагогічний університет відзначив 95-річний ювілей

 У цьому році  МДПУ ім. Богдана Хмельницького відзначає свій 95-й ювілей. З цього приводу у ПК ім.Т.Шевченка відбувся урочистий концерт «95 років – 95 кроків до успіху». Розділити радість чудової події нашого міста з нагоди 95-річчя від дня заснування університету прийшли почесні гості, викладачі, студенти та випускники ВНЗ, численні гості.

МДПУ ім.Б.Хмельницького створений у 1923 році. Університет має славетну історію, великі традиції та визначні здобутки. МДПУ ім.Б.Хмельницького – це один з найстаріших вузів України, що пройшов великий і славетний шлях, переживши кардинальні зміни суспільно-політичного й економічного ладу, безліч реформ системи освіти, реорганізації – отримав у 2000 році статус університету 4-го рівня акредитації, а у 2009 році йому було присвоєно ім'я Богдана Хмельницького.

Офіційні та душевні слова привітань прозвучали для ювілярів від Мелітопольського міського голови Сергія Мінько.

МДПУ є центром студентського, науково-просвітницького, культурного життя нашого міста. У ньому постійно вирує життя, відбуваються яскраві події. Бажаю вашому колективу подальшого процвітання і успіхів, цікавих наукових розробок, надійних партнерів і відмінних перспектив. Упевнений, своє сторіччя університет зустріне з ще більш вагомими здобутками!, - звернувся до всіх присутніх С.Мінько.

   За вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти Мелітопольщини, багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм Сергій Анатолійович нагородив Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради колектив університету ім.Б.Хмельницького. 

Також педагогічний склад, випускників та студентів вишу привітав заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- Як ми бачимо, в країні активно впроваджується освітня реформа, і ми не можемо нехтувати питанням реформування саме вищої освіти. Мелітопольський педагогічний університет є одним із тих вузів, який  у числі перших підхопив ці нововведення. Професія педагога – важка та важлива щоденна праця,  від якої залежить навчання та освіта дітей. Учитель має буди взірцем для своїх учнів та давати їм путівку у подальше самостійне життя. Бажаю колективу університету, випускникам минулих у майбутніх років натхнення та наснаги, успіхів та професійного зростання, -  побажав Едуард Гугнін.


 За багаторічну сумлінну працю , значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди  95-річчя від дня заснування МДПУ ім.Б.Хмельницького Едуард Анатолійович нагородим медаллю «За розвиток Запорізького краю» ректора університету Анатолія Солоненка.

Крім того, відповідно до розпорядженням голови Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі досягнення у справі підготовки висококваліфікованих спеціалістів, впровадження сучасних педагогічних технологій у галузі вищої освіти України та з нагоди 95-річчя від дня заснування  Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня нагороджено колектив МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Указом Президента України №241/2018 від 23 серпня 2018 року за значний особистий внесок у науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Почесне звання «Заслужений працівник освіти» присвоєно Мальцевій Ірині Андріївні, доктору біологічних наук, професору, першому проректору університету.

Протоколом засідання комісії з питань нагородження Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджена Білецька Марина Валентинівна - кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради.

Нагороди вручив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Святковий настій присутнім створювали провідні колективи міста творчими виступами.   

 

 

< Пред.   След. >
Мелітопольська міська рада © 2005-2018